Connect with Us

“Një dru që nuk jep asgjë”/ Ina Kollçaku reagon ashpër ndaj banorit të “Big Brother”

Showbizz

“Një dru që nuk jep asgjë”/ Ina Kollçaku reagon ashpër ndaj banorit të “Big Brother”

Publikuar

-

cna lajm show

E ftuar në Fun Club, “Big Brother” emisioni i të dielës të moderuar nga Dojna Mema, Ina Kollçaku ka folur në lidhje me marrëdhënien e krijuar mes Fifit dhe Granitit. Duke qëndruar në të njëjtën linjë më mendimin e Gracianos Ina u shpreh se gjithashtu nuk e sheh të sinqerte Granitin. Gjithashtu ajo e akuzoi atë se po sillej shumë shëmtuar. Nga ana tjetër sipas saj edhe Fifi nuk ka pse i rri aq afër Granitit sepse i jep më shumë hapësira që ai ta shfryrëzojë.

LEXO EDHE:  Nuk ka më dyshime/ Me këtë gjest Graniti sapo konfirmoi pëlqimin ndaj Fifit

Graniti po sillet shumë shëmtuar.  Një dru që nuk i jep asgjë Fifit. Edhe sjellja e Fifit nuk më ka pëlqyer. Nuk ka pse rri aq afër Granitit kur e sheh që ai nuk i jep gjë”, është shprehur Ina.

Kujtojmë se marrëdhënia e Fifit dhe Granitit po diskutohet gjatë në media dhe aludohet se mes tyre mund të ketë më shumë se miqësi./CNA.al

cna lajme show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Ka probleme shëndetësore mentale!”/ Graniti reagon pas deklaratës për Fifin

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Ish-konkurrenti i “Big Brother VIP”, Granit Cana, është komentuar gjatë për raportin që pati me Fifin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Pas daljes nga shtëpia, ish-futbollisti u shpreh se afrimiteti i madh që ka pasur me këngëtaren e njohur e ka penalizuar për lojën e tij.

Madje mbrëmjen e djeshme, teksa ishte ulur bashkë me të eliminuarit e tjerë të “Big Brother VIP”, Graniti tha se këngëtarja e njohur e ka gjetur shumë shpejt “ngushëllimin te Dj Dagz” pas daljes së tij.

“Jam mundu me i ndjek ato pamjet që kam qenë une ma herët. Vetëm një gjë më befasoi se Fifi mu dukte që ishte mërzit, por e kishte gjet shpejt ngushëllimin te Dagzi”, u shpreh Graniti.

Kur Arbana Osmani ia tha këtë gjë Fifit, ajo reagoi menjëherë duke thënë se Dagz, emri i vërtet i të cilit është Arbri, është vëllai i saj.

Nga ana tjetër, pas një jave të ngarkuar me intervista dhe me mesazhe pafund nga ndjekësit në rrjete sociale apo nga fansat, Graniti tha se ka arritur të kuptojë disa gjëra që aty brenda i mendonte ndryshe.

Ish-konkurrenti u shpreh se gjendja shëndetësore e Fifit, e detyroi të “sakrifikonte lojën e tij të ‘Big Brother VIP’”, që ajo të mos vuante. Megjithatë, ai shtoi se sërish bën tifo për Fifin.Pjesë nga biseda:

Graniti: Një gjë kisha dasht me ia sqaru publikut, që Graniti ka sakrifiku lojën e Big Brother për një njeri që është deklaru aty brenda, që në të kalumen ka pas probleme shëndetësore mentale. Edhe kur të gjithë e kanë vënë në dyshim burrninë e Granitit, keni qenë ju ata që i keni ndal kamerat para disa pamjeve të frikshme që keni pa kur është rrëzu edhe i ka ra të fikët. Është gjakos prej hunë, prej goje. Edhe në këtë moment, Graniti është ndi i detyrum automatikisht për nga aspekti i moralit për me i qëndru afër. Gjë që Graniti nuk ka mujt mo me qen vetvetja. Gjithë njerëzit që kanë pyt pse Graniti nuk ka qenë ai që njohim, kjo është arsyeja.

LEXO EDHE:  Nuk ka më dyshime/ Me këtë gjest Graniti sapo konfirmoi pëlqimin ndaj Fifit

LEXO EDHE:  Ish-banorja e BB9 habit të gjithë me ndryshimin e jashtëzakonshëm

Arbana: A ta di ty Fifi për nder këtë gjë? Sepse Fifi është një nga ata njerëz, që si një pjesë tjetër e publikut mendon që nëse ti ke arritur deri në këtë pikë, ke arritur prej saj.

Graniti: Prej fillimi, Fifin e kemi pa të viktimizume. Aq sa ka qenë viktimë ajo, kam qenë edhe unë. Përderisa edhe ajo deklaroi se ka një person jashtë për të cilin ndjen akoma, prandaj kemi qenë 50 me 50.

Arbana: Mos e fajëso.

Graniti: Jo, thjesht po them që Graniti ka sakrifikuar lojën e Big Brother për të edhe prapë do bëj tifo për të.

Pas kësaj deklarate, Graniti ka marrë shumë kritika në Instagram, të cilave i është përgjigjur me anë të një statusi të publikuar në Instastory.

“Sqarim. Nuk ishte deklarata ime ajo që ‘ka pas probleme me shëndetin mental në të kaluarën’, ajo ishte deklarata e vet Fifit që na e rrëfej sa ishim aty brenda, sepse unë s’e kam njoft ate ma herët. Gjithsesi, unë vazhdoj të bëj tifo për të. Paqe!”, shkroi Cana./ Shqip

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I kërkoi publikisht që të takoheshin për kafe/ Ledjana zbulon çfarë ndodhi më pas me Antonelën

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Ledjana Prenga është një nga ish-konkurrentet e “Për’puthen” më të komentuara në mediat rozë dhe rrjetet sociale. Ajo tërheq vëmendjen e mijëra ndjekësve me disa postime provokuese që bën në “Instagram” apo edhe me deklaratat e ndryshme nëpër intervista.

Ditën e djeshme, e ftuar në emisionin “Shqipëria Live” teksa fliste për një tjetër ish-konkurrente të reality show, Antonela Berisha, tha se e kishte fshirë mesazhin që i kishte shkruar para disa javësh,

Ledjana tha se pasi dëgjoi një intervistë të saj ku kishte thënë se mund të bëheshin mikesha, i dërgoi një mesazh me faqen e saj ku i ofronte që të takoheshin për të pirë kafe, por më pas e fshiu.Në fakt mesazhin ia shkroi teksa ishte e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” para disa javësh. Dhe të gjithë e vlerësuan për veprimin që bëri. Por mesa duket qenka penduar dhe ka vendosur që ta fshijë para se të marrë një përgjigje nga Antonela.

LEXO EDHE:  Nëna e 15 vjeçarit të dhunuar nga policia, ish anëtare e LIBRA-s/ Nga Big Brother tek video me armë

LEXO EDHE:  Nuk ka më dyshime/ Me këtë gjest Graniti sapo konfirmoi pëlqimin ndaj Fifit

Ndër të tjera, Ledjana tha se ka marrë oferta për tu bërë pjesë e ekranit dhe së shpejti do e shohim me emisionin e saj televiziv që do t’i dedikohet palestrës, dietës, ushtrimeve, pra mënyrës për të mbajtur trupin në formë.

“Në disa televizione kam pasur ftesa duke qenë se e kam paraqitur dhe idenë që kam për një emision timin dhe deri diku është aprovuar, por për shkak të angazhimeve të shumta e kam lënë pak pas dore, por shpresoj t’i rikthehem fuqishëm. Më pëlqen shumë fitness, palestra, do më pëlqente shumë një emision i tillë”, tha Ledjana./ Shqip

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Video-Kafshon dhe puth në qafë një tjetër banor/ Fifi harron Granitin

Publikuar

-

Nga

cna lajma show

Fifi pas daljes së Granitit i është sulur një tjetër banori në shtëpi duke përqafuar, puthur dhe kafshuar.

Ajo tashmë, pas Granitit po gjuan DJ GAZ.

Dhe në një video të publikuar nga faqja e Big Brodher Vip, duket  këngëtarja e cila nuk “përmbahet” aspak dhe e mbulon në puthje dhe kafshime DJ.

Nuk duken si puthje mes shokësh apo miqsh, pasi DJ, shfaqet tejet i eksituar duke e shtrënguar./CNA.al

 

LEXO EDHE:  Olsi dënohet të trajtojë mirë Fiorentinën

LEXO EDHE:  Më në formë se kurrë!/ Fifi publikon foton nga plazhi dhe lë pa fjalë fansat 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE