Connect with Us

Moderatorja më e përfolur e momentit/ Zbuloni emrin e vërtetë të Bora Zemanit

Showbizz

Moderatorja më e përfolur e momentit/ Zbuloni emrin e vërtetë të Bora Zemanit

Publikuar

-

Pas lajmeve për ndarjen nga Donaldi/ Bora Zemani merr vendimin “drastik”

Veçanërisht pas pjesëmarrjes si moderatore në emisionin “Përputhen”, Bora Zemani ka marrë një popullaritet shumë të madh dhe është kthyer në një prej prezantueseve më të dashura të publikur shqiptar.

Ne të gjithë e njohim me emrin Bora, Por a e dini se ky nuk është emri i vërtetë i saj?

Prezantuesja në fakt quhet Borana dhe mësohet se emrin ia vendosi nëna e saj, e cila kishte parë operën shqiptare “Borana” në Teatrin e Operas dhe Baletit.

LEXO EDHE:  U tha se ishte në një lidhje me Mevlanin/ Ish konkurrentja: E pëlqeja vërtet

Kujtojmë se Bora Zemani ka qenë shumë e përfolur edhe pas deklaratave të ish-të dashurit të saj, aktorit Donald Veshaj pas hyrjes së tij në “Big Brother”, i cili kur u pyet për një mundësi ribashkimi nuk dha përgjigje duke lënë dyshime se diçka e tillë mund të ndodh në të ardhmen.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Beniada flet me Granitin pas deklaratave për Semin/ “Nuk më pëlqeu ajo që the”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Raporti Fifi-Granit-Semiështë kthyer në kryefjalën e diskutimeve në shtëpinë e Big Brother Vip.

Pas debateve të forta me banorët, Graniti dhe Beniada kanë folur rreth akuzave të tij, ku është shprehur se Semi e ka provokuar për të bërë të ndihet keq Fifin.

Beniada është shprehur se nuk i ka pëlqyer aspak mënyra se si ai është shprehur pasi sipas saj, kur nuk e pëlqen një person që e sheh që pot ë provokon, largohesh.

LEXO EDHE:  “Do i griset velloja nuses”/ Shqipja e “Përputhen” zbulon lidhjen mes Teas dhe Beartit

LEXO EDHE:  Argjendi preket në takimin me Mikelën/ Flet për mungesën e babait të tijNë fillim fare the se Semi të ngacmonte. Kur ti nuk do që një person të provokojë, largohesh, ftohesh.

Unë u futa pasi nuk më pëlqeu ajo që the si vajzë. Pse Graniti po thotë kështu, kur unë e kam parë që ai me Semin janë afruar, por jo për keq. Kur një person nuk të pëlqen si karakter nuk përqafohesh me dikë tjetër”, është shprehur Beniada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ti nuk je kështu jashtë”/ Semi zhgënjehet nga Igli

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktori Igli Zarka është banori më i ri në shtëpinë e Big Brother. Edhe pse kanë kaluar vetëm dy ditë nga hyrja e tij, Igli ka rritur të rikrijojë diskutime, madje ia ka dalë që banorët të bëjnë edhe thashetheme për të.

Së fundi ai ka patur diskutime me dy prej banorëve Arditin dhe Semin. Gjatë një bisede, ai i ka kërkuar Semit të mos bëjë provokime ndaj tij.

LEXO EDHE:  “E kam gjoksin silikon”/ Gazetarja seksi që “trazoi ujërat” në Përputhen

LEXO EDHE:  U tha se ishte në një lidhje me Mevlanin/ Ish konkurrentja: E pëlqeja vërtetSemi është shprehur se ai nuk është kështu jashtë, por Igli i është drejtuar duke thënë se brenda në shtëpi është gjithçka ndryshe./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- “Gjithë jetën me ty”/ Dori Ramaliu kurorëzon marrëdhënien e tij me Ivën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

“Familja nuk është një gjë e rëndesishme”, ajo është gjithçka! Me këto fjalë Dori Ramaliu ka nisur një video ku tregon disa fragmente të jetës së tij dhe nga kurorëzimi i martesës së tij me Ivën. Çifti gjithashtu janë në pritje të një fëmije.

Në videon e publikuar ai ka shkëputur disa nga momentet më të bukura të bashkëjetesës së tij me Ivën, që nga njohja, udhëtimet, shtatzania e Ivës dhe deri në kurrorëzimi i marrëdhënies së tij.

 

View this post on Instagram

 A post shared by Dorian Ramaliu (@dorian_ramaliu)

Dori i cili tashmë është bërë i njohur për publikun shqiptar nga moderimi i emisionit “Fiks Fare” ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për bashkëshorten e tij: “Gjithë jetën me ty. Dy vite bashkë dhe sot një familje”, shkruan ai krahas fotove të postuara nga ceremonia e martesës./CNA.al

LEXO TE PLOTE