Connect with Us

“Ajo më qetëson mua”/ Aleksandër Gjoka tregon për marrëdhënen e tij me bashkëshorten

Showbizz

“Ajo më qetëson mua”/ Aleksandër Gjoka tregon për marrëdhënen e tij me bashkëshorten

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtari shumë i dashur për publikun Aleksandër Gjoka ka folur për marrëdhënien e shkëlqyer që ka me bashkëshorten e tij dhe fëmijët.

I ftuar në emisionin “Dola te Ola” teksa në ekran u shfaq një fotografi me bashkëshorten e tij, Gjoka tregoi se ata janë dashuruar gjatë një ekskursioni dhe shtoi se tek gruaja e tij i pëlqen që është shumë e qetë, e dashur dhe arsyeshme.

LEXO EDHE:  “Duhemi në distancë”/ Stresi flet për marrëdhënien e vështirë me Keisin

“Ajo më qetëson mua”, tha Gjoka. Ndër të tjera Gjoka tha se kur është i acaruar i vetmi person që i fal qetësi është bashkëshortja  tij.

Ndërkohë që ai u surprizua në emision nga dy fëmijët, vajza dhe djali. Teksa treguan se i ka marrë shumë malli ata i kërkuan edhe një album, por Gjoka nuk premtoi asgjë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Babai nxjerr këngëtaren nga “Vëllai i Madh”/ Flori e merr në shtëpi për t’u siguruar që është mirë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Këngëtarja kosovare, Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, la shtëpinë e “Big Brother”, pasi u vu në qendër të diskutimeve, për shkak të përfshirjes së saj në raportin e Sarës dhe Dj Pm.

Ajo kërkoi fillimisht atë mbrëmje të linte shtëpinë, pasi humbi ndjenjat gjatë spektaklit live, por bëhet me dije se ka qenë babai i Fifis, i cili i ka kërkuar produksionit ta nxjerrë urgjent atë nga shtëpia e “Big Brother VIP”, pasi siç e tha dhe vetë Fifi, prindërit ishin kundër që ajo të hynte në këtë shtëpi pikërisht për këtë arsye.

Në momentin që Fifi është rrëzuar pa ndjenja në transmetim live, i ati ka marrë masat dhe i ka kërkuar produksionit ta bindin atë që të dalë nga shtëpia menjëherë.

LEXO EDHE:  Këngëtari shqiptar i propozon live Dojna Memës: “Do martohemi bashkë?”

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotmeDalja e saj u pasua me reagime të shumta, ku njerëz pranë saj shprehën mbështetje ndaj këngëtares, e një ndër to ishte edhe Flori Mumajesi.

Mësohet se Flori ka vendosur që ta strehojë Fifin në shtëpinë e tij ku ka dhe studion dhe madje të merret seriozisht për rehabilitimin e saj, pas tronditjeve emocionale dhe momenteve të vështira që kaloi gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e “Vëllait të Madh”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mbeten pas mëritë e vjetra/ Merr fund armiqësia disa vjeçare mes Taynës dhe Fifit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Tayna dhe Fifi prej disa vitesh kanë pasur një armiqësi shumë të madhe me njëra-tjetrën.

Përplasja e tyre vite më parë ishte ndër më të ashprat e estradës tonë.

E gjithë kjo ndodhi, kur rep-artisja vetëm sa kishte depërtuar fuqishëm në tregun muzikor shqiptar. Akuzat ishin aq të rënda sa patën degraduar edhe në nivele të ulëta personale.

LEXO EDHE:  Kina “hakmerret” ndaj SHBA/ I vendos sanksione 11 shtetasve amerikanë

LEXO EDHE:  “Duhemi në distancë”/ Stresi flet për marrëdhënien e vështirë me Keisin

Por s8i duket kjo armiqësi ka marrë fund.FIfi e ka ndarë intron e albumit të Taynës, “Heroinat”, për 28 nëntor nën përshkrimin “Fuqia e grave” teksa pak minuta pas, të njëjtën ia ka kthyer Tayna duke i publikuar në Instagram demon e këngës “Diell”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Produksioni i “Big Brother” merr vendimin e prerë për dronët fluturues

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Ditët të fundit, disa dronë janë futur brenda shtëpisë më të madhe të ‘Big Brother Albania VIP’, si mbështetje nga familjarët për banorët brenda shtëpisë.

Në lidhje me këtë veprim i cili po kyhehet në traditë kohët e fundmit produksioni ka marrë vendim të cilin ia ka komunikuar publikut përmes postimit në faqen zyrtare në Instagram.

LEXO EDHE:  FOTOT-I dhanë fund lidhjes/ Dafina Zeqiri “tregon” marrëdhënien që ruan me ish partnerin e saj

LEXO EDHE:  Berisha tregon vendin/ Ja ku do të arratiset Rama më 26 prill

“Big Brother” ju lajmëron se duke filluar që nga ora 13:00 e ditës së sotme do të ndalohet lëvizja e çdo mjeti fluturues (dron) mbi shtëpi.Gjithashtu informojmë se në shtëpi janë instaluar pajisjet e specializuara që do të ndalojnë fluturimin e këtyre mjeteve“, shkruhet në njoftim./CNA.al

LEXO TE PLOTE