Connect with Us

“Të njëjtën gjë thotë edhe ai që të vret edhe ai që të dhunon”/ Opinionistja ‘përplaset’ me Jurgenin

Showbizz

“Të njëjtën gjë thotë edhe ai që të vret edhe ai që të dhunon”/ Opinionistja ‘përplaset’ me Jurgenin

Publikuar

-

/
cna lajme show

Mbrëmja  e sotme në ‘Përputhen Prime’ ka nisur me sqarimin e debatit që ndodhi mes dy konkurrentëve, Jurgenit dhe Mikelës.

Ky i fundit iu drejtua më një frazë shumë të rëndë Mikelës duke i thënë se “ajo e shet veten për 5 mijë lekë”.

Lidhur me këtë reagoi edhe opinionistja Fatma Haxhialiu, e cila i është drejtuar këtij të fundit me tone shumë të ashpra.

“Të njëjtën gjë thotë edhe ai që të vret, edhe ai që të dhunon. Më vjen shume keq, kisha pritshëmri të tjera nga ty, të dëgjoj këtë lloj fjalori, që përmedin pazare dhe o thonë vajzës, që do ta propozojnë ‘ti shkon për 5 mi lekë. Ky është alarm i kuq”, ka thënë ajo.

LEXO EDHE:  Mikela godet me shuplakë Jurgenin/ “Mos m’u afro se të vras”

Ndërsa ky i fundit, i është kundërpërgjigjur, duke i thënë se nuk ia ka thënë ashtu si është kuptuar nga konkurrentët dhe publiku./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Tentuan të të vinin me shpatulla pas murit”/ Romeo mesazh Donaldit në Big Brother Vip

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Romeo Veshaj ka surprizuar Donald Veshaj sonte në Big Brother Vip ku dhe i ka dhënë dhe mesazhin që ka për të në lidhje me situatat e ndodhura së fundi për raportin me Borën dhe Beatrix.

Romeo i ka thënë Donaldit se edhe pse tentuan ta vendosnin me shpatullat pas murit, ai arriti ta mbante situatën nën kontroll.Ai e këshillon të vazhdojë të bëjë atë që ndjen dhe se problemet jashtë janë zgjidhur.

LEXO EDHE:  Rovena Stefa bën sherr me gazetaret Aulona dhe Fatma

LEXO EDHE:  Nga surprizat romantike tek sherret: Fatma dhe Alfio rrëfejnë të pathënat e lidhjes së tyre

Të gjitha problemet jashtë janë të zgjidhura. Je shumë i fortë. Mos të të hajë  fare.Te situata e fundit dhe pse tentuan të të vinin me shpatulla pas murit, ti mbajte gojën dhe u tregove burrë dhe për këtë të jap dorën. Më pëlqen shumë. Vetëm gaz”, ka thënë Romeo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“U duk sikur u kap në krevat me një burrë të martuar”/ Donaldi: Situata në disfavorin tim

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Donald Veshaj ka folur për ditët e vështira që ka kaluar pas primet të shkuar të Big Brother Vip ku u diskutua raporti i tij me Bora Zemanin dhe Beatrix Ramosaj.

Ai është shprehur se më shumë është ndjerë keq për Beatrix pasi nga situata e përshkruar u duk sikur ajo ishte kapur në krevat me një burrë të martuar, që në atë rast ishte ai.Ka qenë një presion shumë i madh. E dija që kjo situatë do të ishte në disfazorin tim . Kur e ndjej diçka dua ta bëj. Nuk dua ta gënjej veten time. Unë e dija çmimin e asaj që po bëja por thjesht nuk e ndaloja dot. Një letër dhe një mesazh do ishte bukur për publikun. Unë i kam provuar dhe nuk kanë funskionuar jashtë. Më ka ardh keq për Triksën kur e kam parë në dhomën e rrëfimit se mu duk sikur kjo ishte kap në krevat me një burrë të martuar që isha unë”, ka thënë Donaldi./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Beniada ia thotë në sy Sarës dhe Pm/ “Nuk ka shkëlqim mes jush”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Beniada Nishani ka komentuar raportin Sara-Pm duke thënë se ajo ka qenë një nga banoret e para që e ka këshilluar të mos e ndrydhë veten dhe ndjenjat.

Por me kalimin e kohës duket se mdoelja ka ndryshuar mendimin dhe shprehet se tani ka vënë re se në sytë e tyre nuk ka shkëlqim.

Këtë ajo ua ka thënë në sy sonte gjatë spektaklit së Big Brother Vip dhe Sara dhe Dj Pm nuk kanë dhënë asnjë reagim.Kam qenë e para që i kam thënë mos u komplekso  Tani nuk shikoj se iu shkëlqejnë sytë njërit apo tjetrit”, ka thënë Beni.

LEXO EDHE:  “Është i lodhshëm”! Fatma Methasani zbulon vesin e Alfios dhe nuk qenka ajo që mendonim

LEXO EDHE:  'Një Zot e di si nuk u dorëzua', Fatma rrëfen të pathënat e lidhjes me Alfion

Ndërsa edhe Donaldi është shprehur se nuk e kupton dot Sarën dhe se po t ëishte në vendin e saj dhe do të ndiente diçka të madhe nuk do e ndrydhte dot veten.

Më vjen çudi me Sarën se ndodnjëherë nuk e kuptoj. Ke familjen jashtë dhe je e ndrydhur se po paragjykohesh.Mendoj se nuk do ta ndrydhja veten nëse do të ishte diçka e madhe”, tha Donaldi./ A.E-CNA.al 

LEXO TE PLOTE