Connect with Us

Raporti Fifi-Granit/ Monika në mbrojtje të çiftit: Ju lutem lërini të përqafohen

Showbizz

Raporti Fifi-Granit/ Monika në mbrojtje të çiftit: Ju lutem lërini të përqafohen

Publikuar

-

cna lajme show

Në shown e mbrëmjes së kaluar të Big Brother Vip është diksutuar raporti mes Fifit dhe Granitit.

Dyshja gjatë javës janë përballur me shumë kritika dhe mendime nga banorët, ku disa prej tyre nuk mendojnë se Graniti ka një pëlqim për Fifin.

Të pyetur nga Arbana Osmani se si e shohin raportin mes dyshes, shumë janë shprehur se tashmë i takon Granitit të tregojë se ka pëlqim për Fifin.

E vetmja që ka dalë në mbrojtje të tyre ka qenë Monika Lubonja, e cila nuk shikon asgjë të keqe se këngëtarja Fifi po shpreh hapur ndjenjat e saj për ish futbollistin.

LEXO EDHE:  Pozon nudo në kopertinat e famshme/ Beniada rrëfen vështirësitë e para në Milano: “Nuk kisha bukë të haja”

Ajo i është lutur banorëve t’i lënë të jetojnë ndjenjën e tyre dhe të marrin kohën që duan për tu njohur me njëri-tjetrin.

Nuk ka asgjë të keqe që Fifi po i shpreh më shumë ndjenjat. Ju lutem mos i ndrydhni ndjenjat. Lerini të përqafohen“, ka thënë Monika./ CNA.al

 

cna lajme show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Arditi del nga shtëpia e Big Brother/ Beniada bëhet keq

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sonte nga shtëpia e Big Brother Vip ka dalë Arditi si më pak i preferuari mes tij dhe Donald Veshajt.

Një prej banoreve me të cilat Arditi ka patur më shumë afrimitet brenda shtëpisë ka qenë Beniada, e cila nuk e ka përjetuar dhe aq mirë daljen e Arditit.Ajo është bërë keq dhe të gjithë banorët kanë vrapuar drejt saj, duke krijuar kështu një situatë shqetësuese.

LEXO EDHE:  Basha vendos të mos njohë zgjedhjet/ Fuga i drejton pesë pyetje

LEXO EDHE:  "Ç’pate që u transformove?"/ Ndjekësit kanë një kritikë për opinionisten e “Big Brother”

Beniada ka kalur pjesën më të madhe të kohës me Arditin brenda shtëpisë, madje në javët e para, Arditi shprehu se kishte një pëlqim ndaj saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përfundon gara për Arditin në shtëpinë e Big Brother Vip  

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtari Ardit Çuni është i eleminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Vip.

Ai e ka humdur sfidën me Donald Veshaj duke lënë përfundimisht shtëpinë.Kujtojmë se Arditi është eleminuar nga publiku dhe pak javë më parë por në goglën e tij qëlloi bileta e kthimit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish e dashura e Granitit i bën të papriturën në mes të emisionit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Futbollisti Granit Cana është një nga konkurrentët më të komentuar të Big Brother Vip.

Gjatë qëndrimit të tij në Big Brother, Graniti ka rrëfyer dhe historinë e tij të dashurisë dhe ish të dashurën për të cilën ka pranuar se është ende i dashuruar.

Sot në spektakël, ka mbërritur një letër nga ish e dashura e tij, e cila i shkruan se nuk duhet të bëjë lojëra dhe të lëndojë njerëzit, duke iu referuar këtu Fifit.

LEXO EDHE:  “Më paska marrë malli të të përqafoj”/ Pas zënkës, Fifi pajtohet me Granitin

LEXO EDHE:  “E sëmurë mendore, manjake, njeri i ulët”/ Moderatorja e njohur “shpërthen” kundër FifitGraniti është përlotur nga kjo letër e saj duke përsëritur që ajo është dashuria më e madhe që ka patur dhe që e ka marrë malli shumë për të.

Ndërkohë që nuk e ka komentuar aspak pjesën ku ajo e këshillon për Fifin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE