Connect with Us

“Pusho se ta solla A****”/ ‘Plas’ sherri mes Arjolës dhe Arditit

Showbizz

“Pusho se ta solla A****”/ ‘Plas’ sherri mes Arjolës dhe Arditit

Publikuar

-

cna lajme show

Dy konkurrentët e Big Brother, Arjola dhe Arditi, e kanë nisur ditën e sotme me sqarimin  e një batute, me të cilën Arditi iu drejtua Arjolës, mbrëmjen e djeshme.

Në bisedë e sipër, Arditi i përmendi Arjolës emrin e një mikeshe të përbashkët që ata kanë jashtë shtëpisë duke ju drejtuar me fjalët “pusho se ta solla A****”.

Kjo duket se e ka ofenduar Arjolën, e cila sapo u zgjua në mëngjes vendosi që t’i bënte të qartë Arditit se nuk ka frikë nga askush.

LEXO EDHE:  Fifi dhe Graniti dorë për dorë në dhomën e gjumit/ "Kryqëzohet" nga ndjekësit: Si 17 vjeçare e fiksuar pas djemve të bukur

‘’Nëse e dua kaq shumë atë njeri dmth që e respektoj por jo që e kam frikë. Ishte shumë e shëmtuar ajo që më the”, tha Arjola.

Nga ana tjetër këngëtari tentoi të thoshte se e gjitha ishte për humor dhe se nuk kishte asnjë qëllim të tillë për të ofenduar dikë.

Aktorja duket se nuk u bind nga fjalët e tij, duke i thënë, “je 100 vite më i vogël se unë, e kuptoj shumë mirë se si e the”, tha ajo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

VIDEO-Transformimi drastik i Iva Alikos/ Modelja tregon muskujt me bikini

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Iva Aliko i ka befasuar të gjithë me transformimin e saj. Ylli i Instagramit, është shpallur kampione në bodybuilding, duke u kthyer nga një modele seksi me forma shpërthyese në një modele fitnessi me muskuj.

Së fundi Aliko i ka vënë flakën rrjetit ku pozon me bikini duke treguar qartazi ndryshimin drastik në pamjen e saj.

LEXO EDHE:  Arbana Osmani konfirmon rikthimin e saj dhe edicionin e ri të Big Brother (Foto)

LEXO EDHE:  Nga "Big Brother" tek largimi i bujshëm i Xhemit nga Top Channel/ Rrëfehet Arbana Osmani

Nuk kanë munguar as fotot e Alikos ku shafqet tërësisht nudo duke treguar format e saj perfekte./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by IVA ALIKO🦀 (@iva.aliko.official)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Qetësohet situata mes Granitit dhe Fifit/ “Sa mirë që s’të njohin të tjerët siç të njoh unë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Situata mes Granitit dhe Fifit është qetësuar pas debateve të krijuara një ditë më parë me banorët dhe me njëri-tjetrin.

Ata kanë vendosur që të mbeten shokë, dhe Graniti ka treguar se nga tani e tutje do të qëndroj njësoj me të gjithë banorët e tjerë, duke i dhënë vetes mundësin të tregojë veten siç nuk ka mundur deri më tani.

LEXO EDHE:  Fifi dhe Graniti dorë për dorë në dhomën e gjumit/ “Kryqëzohet” nga ndjekësit: Si 17 vjeçare e fiksuar pas djemve të bukur

LEXO EDHE:  Ish banorja e Big Brother çmend fansat/Video live  nga klinika duke fryrë buzëtPavarësisht kësaj raporti i tyre vijon të jetë i njëjtë. Teksa qëndrojën në pjesën e jashtmë të shtëpisë, Graniti dhe Fifi në qetësi të plotë i rrëfejnë njëri-tjetrin se është gjë e mirë që e njohin njëri-tjetrin më mirë se të tjerët.

“Shyqyr që s’po të njohin tjerët siç të njoh unë”, shprehet Graniti, ku me të njëjtën frazë ia kthen edhe Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Këngëtarja shqiptare befason me deklaratën/ “Punë e madhe nëse burri im kalon natën me një femër tjetër”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja e njohur, Big Mama, e ka ruajtur me shumë fanatizëm jetën e saj private.

Së fundi në një inetrvistë për mediat kosovare, Big Mama ka treguar se është tradhtuar nga partneri.

Po jam tradhtuar, ohooo. Tradhtia e një mashkulli me një femër mua nuk më vret të them të drejtën, nuk jam sikur gjithë femrat që bëjnë histori dhe janë xheloze të mëdha. Normal që më dhemb se nëse nuk ka xhelozi nuk ka dashuri thonë”, është shprehur.LEXO EDHE:  Sherr në “Big Brother”/Fiorentina ua ngec në grykë bukën banorëve

LEXO EDHE:  Ambra hyn mes çiftit/Intriga dhe skena xhelozie për të pasur djalin më seksi të “BB”

Por ajo që ka habitur më shumë është deklarata tjetër e këngëtares, ku shprehet se nuk e prish familjen se burri i saj ka kaluar natën me një femër tjetër.

Nuk jam njeri që mund të prishi familjen apo lidhjen nëse burri im ka dalë një natë me një femër. Punë e madhe. Ka shkuar një natë ka ardhur sërish tek unë. Derisa më respekton, më vlerëson dhe jam primare për të nganjëherë hallall e ka”, ka thënë Big Mama./ CNA.al

LEXO TE PLOTE