Connect with Us

“Pse nuk e ‘kap’ Beniadën”/ Donaldi e thotë troç: Nuk më…

Showbizz

“Pse nuk e ‘kap’ Beniadën”/ Donaldi e thotë troç: Nuk më…

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Donald Veshaj është një nga banorët vip të shtëpisë së Big Brother. Në një bisedë me Fifin dhe Grantitin, aktori ka folur për raportin e Arditit me Beniadën.

Fifi e provokon duke e pyetur pse nuk ngacmohet me Beniadën, Donaldi është përgjigjur duke thënë se nuk ka ndjenja për të dhe nuk e pëlqen.

LEXO EDHE:  Dy të eleminuara nga Big Brother Vip/ Çfarë do të ndodhë të martën në show

Nuk e kam qejf, nuk kam ndjenja, nuk e bëj dot”, është shprehur Donaldi. Më pas ai ka ironizuar Arditin dhe Beniadën duke u shprehur:

Beniada mund të jetë e dashuruar me Arditin, mund ta dojë shumë”./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Habit konkurrenti i Përputhen/ “Më pëlqejnë vajzat me vithe dhe gjoks”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sot në Përputhen është transmetuar takimi mes Anës dhe Bledit. Gjatë takimit, Bledi është shprehur se i pëlqejnë vajzat me vithe dhe gjoks.

Kjo shprehej e Bledit ka krijuar shumë reagime në emision dhe shumë prej vajzave e kanë kundërshtuar për mënyrën se si ai u shpreh në lidhje me vajzat.LEXO EDHE:  Fotot e nxehta/Beniada mbesa e ish-Presidentit Nishani, nxeh temperaturat në Itali

Ndërkohë nga ana tjetër Bledi ka shpjeguar se nuk kishte asgjë me vajzat elegante por thjesht në shijet e tij janë vajzat që janë më të mbushura./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Beniada flet me Granitin pas deklaratave për Semin/ “Nuk më pëlqeu ajo që the”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Raporti Fifi-Granit-Semiështë kthyer në kryefjalën e diskutimeve në shtëpinë e Big Brother Vip.

Pas debateve të forta me banorët, Graniti dhe Beniada kanë folur rreth akuzave të tij, ku është shprehur se Semi e ka provokuar për të bërë të ndihet keq Fifin.

Beniada është shprehur se nuk i ka pëlqyer aspak mënyra se si ai është shprehur pasi sipas saj, kur nuk e pëlqen një person që e sheh që pot ë provokon, largohesh.

LEXO EDHE:  Fotot e nxehta/Beniada mbesa e ish-Presidentit Nishani, nxeh temperaturat në Itali

LEXO EDHE:  Rrëfimi tronditës i Arjola Demirit/ “Kam tentuar të pres venat”Në fillim fare the se Semi të ngacmonte. Kur ti nuk do që një person të provokojë, largohesh, ftohesh.

Unë u futa pasi nuk më pëlqeu ajo që the si vajzë. Pse Graniti po thotë kështu, kur unë e kam parë që ai me Semin janë afruar, por jo për keq. Kur një person nuk të pëlqen si karakter nuk përqafohesh me dikë tjetër”, është shprehur Beniada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ti nuk je kështu jashtë”/ Semi zhgënjehet nga Igli

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktori Igli Zarka është banori më i ri në shtëpinë e Big Brother. Edhe pse kanë kaluar vetëm dy ditë nga hyrja e tij, Igli ka rritur të rikrijojë diskutime, madje ia ka dalë që banorët të bëjnë edhe thashetheme për të.

Së fundi ai ka patur diskutime me dy prej banorëve Arditin dhe Semin. Gjatë një bisede, ai i ka kërkuar Semit të mos bëjë provokime ndaj tij.

LEXO EDHE:  Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

LEXO EDHE:  Rrëfimi tronditës i Arjola Demirit/ “Kam tentuar të pres venat”Semi është shprehur se ai nuk është kështu jashtë, por Igli i është drejtuar duke thënë se brenda në shtëpi është gjithçka ndryshe./ CNA.al

LEXO TE PLOTE