Connect with Us

Humbi këmbën në aksident/ Hyseni i Përputhen bën gjestin human për Nikun

Showbizz

Humbi këmbën në aksident/ Hyseni i Përputhen bën gjestin human për Nikun

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Hysen Rama, konkurrent i Pëpruthen i ka surprizuar të gjithë me gjestin e tij. Pasi dëgjoi historinë e trishtë të Nikut, i cili për shkak të një aksidenti ka humbur njërën këmbë, ka vendosur t’i dhurojë një makinë.

Hyseni u shpreh se shpesh e shoqëron Nikun për në shtëpi, pasi ai nuk ka makinë dhe për këtë arsye ka shprehur dëshirën për ta ndihmuar.

Ky gjest ka emocionuar konkurrentët dhe vetë Nikun, i cili nuk e priste aspak këtë detaj nga ana e Hysenit.

LEXO EDHE:  Çfarë po ndodh?/ Për herë të parë pas ndarjes Ledjana publikon videon me Mevlanin

“E kam njohur Nikun në prapaskenë. Më është dukur një njeri me zemër të mirë, ka pak njerëz si Niku në botë. Kisha shumë dëshirë që Nikut ti bëj dhuratë një nga makinat e mia sot që ta ketë për punët e tij personale. Mendoj se një nga arsyet pse Zoti e ka shpëtuar nga ai aksident është pikërisht zemra e mirë që ka Niku”, është shprehur ndër të tjera Hyseni./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Shpëtoi Donaldi/ Banorët e “Big Brother Vip” nisin thashethemet për një tjetër konkurent

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Donaldi prej kohësh tashmë ka qenë një nga konkurentet më të përfolur nga ana e banorëve në shtëpisë  së ”Big Brother Vip”. Shpesh herë banorët në bisedë me  njëri-tjetrin kanë bërë thashetheme për Donaldin por sërish ai është një ndër më të preferuarit e publikut.

Së fundmi si duket fokusi i thashethemeve ka ndryshuar dhe tani kanë nisur për Iglin. Banorin e ri të shtëpisë.

Ai ra në sy menjëherë sapo hyri në shtëpi dhe për këtë arsye nëpërmjet një bisede me Ilirit, Monikës dhe Sabianit është komentuar pothuajse çdo veprim i tij.

LEXO EDHE:  Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

LEXO EDHE:  “Ka shumë dhunë dhe rrugë”/ Ana e Përputhen tregon pak nga jeta e saj: Do qanit nëse…

Kaq ka mjaftuar që edhe ndjekësit t’ju vihen kundër. Sipas tyre banorët brenda shtëpisë bëjnë thashethme për konkurentët më të fortë atje brenda./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E papritur/ Bieta Sulo komplimenton ish bashkëshorten e Alban Dudushit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Vajza e Alban Dudushit, në martesën e tij të parë, Joelle Dudushi ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon.

“Vajza e dy prindërve që kanë studiuar për dramë, Nigda Dako dhe Alban Dudushi… Si mund të ndodhte ndryshe?”, tha Bieta.Bieta shpesh herë ka treguar se ka një lidhje shumë të ngushtë me vajzën e Alban Dudushit dhe e konsideron si shoqe të ngushtë. Joelle i shoqëron ata kudo bashkë me Kroi Art, në festa e pushime, duke qenë pjesë e pandarë e familjes.

LEXO EDHE:  Me bikini rozë/ Antonela “djeg” rrjetin, tregon format seksi

LEXO EDHE:  “Ishte e stisur”/ Albi Nako sqaron si qëndron e vërteta me konkurrenten: E njoh prej 20 vitesh

“E kam shoqe të ngushtë. Bëjmë disa muhabete që jo të gjitha ia themi Albanit. Ka edhe ndonjë kritikë nëpër të, por jo. Nuk e shajmë Albanin, sepse ai është babai më i mirë në botë”. është shprehur Bieta./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Dy super çuna”/ Arbana Osmani zbulon djemtë që pritet të hyjnë sot në “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Herë pas here pjesë  e shtëpisë më të famshme në vend “Big Brother Vip” bëhen pjesë personazhe të reja.

E njëjta gjë pritet të ndodhë edhe mbrëmjen e sotme gjatë spektaklit.

Këtë e ka zbuluar vetë Arbana nëpërmjet një postimi në Instastory ku është shprehur se dy hyrjet e reja do të jenë dy djem. Këtë e ka përforcuar edhe një nga gazetaret e cila ishte prezente duke u shprehur se do të hyjnë “dy super çuna”.

LEXO EDHE:  “Ka shumë dhunë dhe rrugë”/ Ana e Përputhen tregon pak nga jeta e saj: Do qanit nëse…

LEXO EDHE:  Vëllai i Mevlanit merr pjesë në audicionet e Përputhen/ Ish konkurrenti: E ka marrë vesh plaka që je këtuAludohet se një nga çunat që pritet të hyjë është një DJ shumë i njohur në Kosovë.

Kujtojmë se së fundmi në shtëpi kanë hyrë shtëpi tre vajza, Einxhel Shkira, Beatrix Ramosaj dhe Sara Berisha, si edhe aktori Igli Zarka.

Na mbetet vetëm të presim dhe të shohim sa do të ndryshojë atmosfera e shtëpisë me këto hyrje të reja./CNA.al

LEXO TE PLOTE