Connect with Us

Vazhdon sherri/ Shqipja sulmon sërish Mevlanin: “Unë të dhashë famën, ndjekësit, klikimet”

Showbizz

Vazhdon sherri/ Shqipja sulmon sërish Mevlanin: “Unë të dhashë famën, ndjekësit, klikimet”

Publikuar

-

cna lajm show

Sherri mes Mevlanit dhe Shqipes momentalisht është ndër më të komentuarit. Çdo gjë lidhet me videoklipin e parë të Mevlanit ku protagoniste në film ishte Shqipja. Mevlani është shprehur se ka qenë Shqipja ajo që ka kërkuar të jetë pjesë e këngës, duke e cilësuar si gënjeshtare. Ky ishte momenti që edhe Shqipja zgjodhi të reagojë.

E ftuar së fundmi në emisionin “Ftesë në pesë”, ish-konkurrentja ka sqaruar se kohët e fundit i ka thënë Mevlanit “jemi larë”për ta mbyllur historinë dhe mos përfliteshin më, por ai sërish e ka vazhduar këtë histori.

Nxori një video dhe i thashë ‘hajt se jemi larë’. U mbyll. Kurse tani vazhdon e flet prapë. Po mos fol se unë do replikoj e do mbroj veten. Ai po më gjuan, po më sulmon e unë do mbrohem, s’ do e lejoj të më nxjerrë keq pa qenë unë keq. Se me thënë të drejten Bieta, s’e kam problem t’i them Mevlanit ‘po, unë të kërkova që të merrja pjesë në klip. S’ ka ndonjë gjë se unë kam qenë lart në atë kohë. Unë i dhashë famën, “folloëers”, klikimet. Boll tani! Po të më thotë njëhere faleminderit, po bën si shpirt i keq, si gjynah. Leje çfarë thotë ai lart e poshtë, është e gjitha çështje sedre nga ana ime”, është shprehur Shqipja./CNA.al

LEXO EDHE:  “Ato mimikat me mua jo”/ Antonia e Përputhen nxehet keq me Alvisën

cna lajm show

cna lajme show

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Emocionuese/ Donaldi merr mesazhin prekës nga vëllai i tij binjak, Romeo

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktori Romeo Veshaj, ka surprizuar vëllain e tij binjak Donald Veshaj sonte gjatë prime-t të Big Brother Vip.

Teksa Romeo jep mesazhin, Donaldi është përlotur.

Ai është shprehur se është shumë krenar për të vëllain dhe tani kur e pyesin nuk thotë  më që është Romeo Veshaj por që është vëllai i Donaldit.

LEXO EDHE:  Tërheq si magnet djemtë e Përputhen/ Kaçurrelsja shkodrane që u fut mes Ledianës dhe Mevlanit

LEXO EDHE:  “Ato mimikat me mua jo”/ Antonia e Përputhen nxehet keq me AlvisënMomenti më emocionues i mbrëmjes ishte takimi me prindërit e tij.

Ne të shikojmë 24 orë, je fantastik, më ke lënë pa fjalë”, kanë qenë fjalët e prindërve të tij/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sonila Meço për Ilirin e Big Brother: Ka aftësinë të përcaktojë kush është kundërshtari i fortë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gazetarja Sonila Meço sonte është shfaqur në rolin e opinionistes së Big Brother Vip.

Në debatin e Ilirit me Donaldin për pjesën e grupimeve në shtëpi, Sonila ka komentuar se e sheh Ilirin si një dirigjent që ka përpara gjithë orkestrën dhe di se kur duhet të fillojë dhe mbarojë loja.

Sipas gazetares, Iliri ka aftësinë e madhe për të përcaktuar se kush është kundërshtari më i fortë i asaj shtëpie.Ilir duhet ta pranojmë se subkoshienca jote të bën të thuash të vërtetën unë të shoh si dirigjent që përpara ke një orkestër që e di se kur duhet të bjerë daullja, pianoja.

Merita jote është se pavarësisht se këtë orkestër mund ta nxehësh dhe ta ftohësh si do, ke aftësinë e madhe për të përcaktuar se kush është kundërshtari më i fortë i asaj shtëpie. Shihni kë vendos në shenjë Iliri dhe është konkurrenti i fortë”, është shprehur Sonila Meço./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Raporti Donald-Beatrix/ Flet Semi: E shoh si lojë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Semi Jaupaj ka dhënë mendimin e saj përsa i përket marrëdhënies Donald-Betarix.

Sonte në spektakël ajo është shprehur se e sheh si një lojë. Sipas Semit tek Donaldi kanë ndikuar komentet e Antonelës dhe Meridianit të cilët me informacionet e tyre të rreme kanë bërë Donaldin të mendojë se Bora ka vazhduar jetën jashtë dhe nuk po e pret.

Unë e shoh një lojë. Pse lojë? Sepse ose është një lojë kjo që ndodh tani, ose ajo para një lojë, kur Bora shkoi në shtëpi. Pse zgjodhi ta bënte këtë nuk e them dot. Kam një mendim timin duke njohur Donaldin  dhe mendoj  se hyjra e Antonelës dhe Meridanit ka ndikuar shumë te Donaldi.LEXO EDHE:  “Ato mimikat me mua jo”/ Antonia e Përputhen nxehet keq me Alvisën

LEXO EDHE:  Sherr mes të rinjve në Elbasan/ Plagoset një prej tyre

Ata  hynë me informacione të rrema duke thënë që ne të kemi parë single nga jashtë, duke thënë që ku e di ti që njerëzit e tjerë nuk kanë vazhduar jetën jashtë, duke i dhënë sinjale që vajza në fjalë, pra Bora nuk po e pret dhe mbështet, dhe ka vazhduar jetën” ka thënë Semi.

Ose takimi me Borën ose kjo, është treguar pak i dobët”, ka vazhduar më tej Semi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE