Connect with Us

“Thyhen” akujt mes Adës dhe Edit/ Konkurrenti i kërkon falje në mënyrën më të veçantë

Showbizz

“Thyhen” akujt mes Adës dhe Edit/ Konkurrenti i kërkon falje në mënyrën më të veçantë

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Që pas takimit të parë në Përputhen, Ada dhe Edi kanë patur debate të forta mes njëri-tjetrit që kanë kaluar deri në ofendime.

Javë pas jave raporti i tyre ka qenë mjaft i tensionuar dhe nuk kanë munguar thumbimet nga ana e të dy personazheve. Mirëpo sot, Edi ka vendosur të sheshojë të gjithë mosmarrëveshjet dhe të rregullojë raportin e tij me Adën duke i kërkuar falje për të gjitha fjalët që ka thënë për të.

LEXO EDHE:  Zbulohen dy personazhet e famshme që pritet të hyjnë sonte në Big Brother Vip

Madje e gjithë kjo ka përfunduar me një kërcim shumë emocionues ku dyshja ka patur mundësinë edhe të bisedojnë./ CNA.al

 

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Love Story” nis sezonin e ri/ Alketa Vejsiu thumbon hapur “Përputhen”: Ne nuk do të kemi…

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Mbrëmjen e djeshme ka nisur sezoni i dytë i emisionit “Love Story”. Ky sezon i ri ka sjellë disa ndyshime në formulën  e programit. Këtë vit do të jenë 2 vajza dhe 2 djem në fron për të zgjedhur mes shumë pretendentëve.

Në nisje të emisionit Alketa Vejsiu ka thumbuar keq emisioni “Përputhen”.

Ajo është shprehur se gjithçka në emision do të jetë spontane dhe pa asnjë lloj skenari.Sot ju prezantoj jo vetëm djalin e Robert Aliajt që do të jetë në fron, por 4. Kemi zgjedhur 4 të rinj. Kris vjen nga Belgjika, djalit tjetër vjen nga Gjermania, Kemi dhe dy vajza me mendje plot.

Një tjetër moment i rëndësishëm i këtij spektakli është se ju doni një spektakël pa skenar, kështu do ë jetë Love Story, nuk do të ketë skenar dhe do të lihet dashuria që të rrjedh natyrshëm si një përrallë”, është shprehur Alketa Vejsiu./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Tha se nuk i merr burrin njeriu”/ Bieta i kundërpërgjigjet Rozës: Jeton me famën e këtij emisioni

Publikuar

-

Nga

Bieta Sulo ofendon Roza Latin/ Top Channel i fshin videon e intervistës. Moderatorja: Po lozni pisët

Para dy ditësh e ftuar në emisionin ‘Expuls’ të RTV Ora nga Ronaldo Sharka Roza Lati hodhi sërish kunja për moderatoren Bieta Sulo.  Kujtojmë se shpesh herë ajo është shprehur se është ndjerë shumë e ofenduar kur kishtë dhënë intervistë për moderatoren dhe si duket akoma  nuk i ka dalë inati.

Shiko e pashë emisionin e Sulos. Kishte ftuar Dalina Buzin, flisnin për serialin Snob. Një mikpritje shumë të mirë, i bëri komplimente, e priti shumë mirë, mesa duket e kishte personale me mua. Po ne nuk është se ja marrim burrin njeriu, më vjen keq. Jo zemër nuk janë të gjithë si ty, nuk janë të gjithë si ty.”,- tha Roza ne “Expuls”.

LEXO EDHE:  Zbulohen dy personazhet e famshme që pritet të hyjnë sonte në Big Brother Vip

LEXO EDHE:  Elona Caslli mesazh emancipues Alketa Vejsiut/ “Love Story” apo “Fake Story” ?!Si duket ka ardhur edhe kundërpërgjigje nga Bieta.

“Sukses i këtij emisioni është dhe fakti që njerëz, të cilët kanë qenë protagonistë në këtë emison në  ‘Ftese ne 5’, vazhdojnë dhe jetojnë me famën e kësaj daljeje televizive edhe 6 muaj ose në qoftë se kanë qenë më herët të ftuar apo një vit më përpara unë ndjej nga zemra të them: Faleminderit”,- tha Bieta dje në hapjen e emisionit “Ftesë në 5”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Gjon Muharremaj fiton çmimin e rëndësishëm në MTV EMA

Publikuar

-

Nga

Gjon’s Tears, shqiptari që përfaqësoi Zvicrën në Eurovision, pritet të bashkëpunojë me artistë shqiptarë

Këngëtari i njohur me origjinë shqipatre Gjon Muharremaj ka marrë një çmim shumë të rëndësishëm në MTV EMA. Ai ka fituar “Best Sëiss Act” në MTV Europe Music Aëards të vitit 2021.

Kjo është bërë e ditur nga vetë këngëtari i cili ka publikuar disa fotografi nga ngjarja ku fitoi çmimin ndërkohë që zgjodhi disa fjalë të ëmbla për të falënderuar të gjithë ata që e sollën atë deri aty. Gjon Muharremaj u shpreh se nuk kishte fjalë për përkrahjen që po merr nga të gjithë.

LEXO EDHE:  Mediat gjermane publikojnë raportin: KE rekomandon hapjen e negociatave për Shqipërinë

LEXO EDHE:  “Mistrecja e Beratit” që ndezi debate të forta në Përputhen/ Kjo është Ana Kauri, vajza që çmendi djemtëKujtojmë  se Gjoni është shumë i njohur jo vetëm në shqipëri por edhe në Zvicër pas pjesëmarrjes të suksesshme të tij në Eurovizion./CNA.al

LEXO TE PLOTE