Connect with Us

Paloma tregon si e godiste burri/ “Më dhunonte, bërtiste, thyente çdo gjë”

Showbizz

Paloma tregon si e godiste burri/ “Më dhunonte, bërtiste, thyente çdo gjë”

Publikuar

-

cna lajme show

Gazetarja e njohur me emrin Paloma është një prej vajzave më të shkathta brenda shtëpisë së “Big Brother”. Ajo së fundmi gjatë një bisede me Monikën ka rrëfyer një histori shumë të dhimbshme.

Ajo u shpreh se ju desh të kalonte një kalvar të gjatë vështirësie dhe rehabilitimi për bashkëshortin e saj i cili kishte probleme me alkolin.

Jo vetëm kaq por ajo rrëfeu edhe frikën që kishte për veten e saj dhe vajzën e vogël si pasojë e agresivitetit që bashkëshorti i saj shfaqte shpesh nën efektin e pijes.

Vinte në orën dy të natës dhe bërtiste, i thyente të gjitha dhe mallkonte intensivisht. Ishte e frikshme, kisha më shumë merakun e vajzës Një natë erdhi i pirë dhe po më kërkonte mua, nga meraku i vajzës tentova ta qetësoj. Ai më mori mua, më ngriti në ajër dhe kërkonte që të më përplaste në tokë. Kam thirrur policinë dhe e lashë dy ditë atje derisa të qetësohej situata”, u shpreh ajo.

LEXO EDHE:  Paloma e TCH 5-muajshe shtatzënë, pret vajzë

Ndër të tjera Paloma tregoi se pas kësaj situate u largua nga shtëpia së bashku me vajzën e tyre dhe vendosi bashkëshortin përballë dy zgjedhjeve, alkoolin ose familjen.

Gazetarja tregoi se pas 7 muajsh gjithçka ju rikthye normalitetit dhe se tani është shumë krenare që sakrifikoi dhe bëri që familja e saj familja të jetë sot e shëndetshme dhe shumë e bukur./CAN.al

cna lajm show

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Beniada flet me Granitin pas deklaratave për Semin/ “Nuk më pëlqeu ajo që the”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Raporti Fifi-Granit-Semiështë kthyer në kryefjalën e diskutimeve në shtëpinë e Big Brother Vip.

Pas debateve të forta me banorët, Graniti dhe Beniada kanë folur rreth akuzave të tij, ku është shprehur se Semi e ka provokuar për të bërë të ndihet keq Fifin.

Beniada është shprehur se nuk i ka pëlqyer aspak mënyra se si ai është shprehur pasi sipas saj, kur nuk e pëlqen një person që e sheh që pot ë provokon, largohesh.

LEXO EDHE:  Paloma e TCH 5-muajshe shtatzënë, pret vajzë

LEXO EDHE:  Paloma e TCH 5-muajshe shtatzënë, pret vajzëNë fillim fare the se Semi të ngacmonte. Kur ti nuk do që një person të provokojë, largohesh, ftohesh.

Unë u futa pasi nuk më pëlqeu ajo që the si vajzë. Pse Graniti po thotë kështu, kur unë e kam parë që ai me Semin janë afruar, por jo për keq. Kur një person nuk të pëlqen si karakter nuk përqafohesh me dikë tjetër”, është shprehur Beniada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ti nuk je kështu jashtë”/ Semi zhgënjehet nga Igli

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktori Igli Zarka është banori më i ri në shtëpinë e Big Brother. Edhe pse kanë kaluar vetëm dy ditë nga hyrja e tij, Igli ka rritur të rikrijojë diskutime, madje ia ka dalë që banorët të bëjnë edhe thashetheme për të.

Së fundi ai ka patur diskutime me dy prej banorëve Arditin dhe Semin. Gjatë një bisede, ai i ka kërkuar Semit të mos bëjë provokime ndaj tij.

LEXO EDHE:  “Do ia rrok shishen kokës”/ Acarohet Fifi: Do bëj ndonjë skandal

LEXO EDHE:  Ndarja me Musain?/Flet për herë të parë Dona e Big Brother sqaron një detaj të rëndësishëmSemi është shprehur se ai nuk është kështu jashtë, por Igli i është drejtuar duke thënë se brenda në shtëpi është gjithçka ndryshe./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- “Gjithë jetën me ty”/ Dori Ramaliu kurorëzon marrëdhënien e tij me Ivën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

“Familja nuk është një gjë e rëndesishme”, ajo është gjithçka! Me këto fjalë Dori Ramaliu ka nisur një video ku tregon disa fragmente të jetës së tij dhe nga kurorëzimi i martesës së tij me Ivën. Çifti gjithashtu janë në pritje të një fëmije.

Në videon e publikuar ai ka shkëputur disa nga momentet më të bukura të bashkëjetesës së tij me Ivën, që nga njohja, udhëtimet, shtatzania e Ivës dhe deri në kurrorëzimi i marrëdhënies së tij.

 

View this post on Instagram

 A post shared by Dorian Ramaliu (@dorian_ramaliu)

Dori i cili tashmë është bërë i njohur për publikun shqiptar nga moderimi i emisionit “Fiks Fare” ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për bashkëshorten e tij: “Gjithë jetën me ty. Dy vite bashkë dhe sot një familje”, shkruan ai krahas fotove të postuara nga ceremonia e martesës./CNA.al

LEXO TE PLOTE