Connect with Us

Nuk la gjë pa thënë për banorët/ Ndjekësit “kryqëzojnë” Palomën: “Je bërë si plakat e lagjes”

Showbizz

Nuk la gjë pa thënë për banorët/ Ndjekësit “kryqëzojnë” Palomën: “Je bërë si plakat e lagjes”

Publikuar

-

cna lajm show

Paloma gjithmonë që bie në bisedë më banorë brenda “Big Brother” nis të flasë për të tjerët. Kjo është vënë re edhe nga ndjekësit të cilët mëndojnë se Paloma tregohet shumë e pa drejtë për faktin se mban në gojë gjithë banorët.

Sot gjatë një bisede të bërë më Beniadën ajo vazhdoi të fliste për banorët dhe kaq ka mjftuar që publiku të shpërthejë me komente negative.

Kjo Paloma sa shemtuar bën vetëm thashetheme më keq se ato plakat e lagjes, vajze e re, di veç të mbajë në gojë të gjithë, sa femer koti mjerrë kush e ka ne shtëpi, kjo bëka lëmesh të gjithë fisin”, shkruan njëri prej komentuesve.

LEXO EDHE:  Graniti sqaron Semin/ “Të shoh si shoqe“

Nëse e ka strategji loje ketë Paloma me të tërë ok pranohet ama nëse është vërtet kështu mjerrë ai burrë”, vazhdon një tjetër.

cna lajm show

Kujtojmë se pjesë e shtëpisë më të famshmë të momentit janë 14 banorë të cilët konkurojnë për çmimin e madh 100 mijë euro. Gjatë javëvë priten eleminime dhe prurje të reja./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show cna lajme show cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Dj Pm harron Sarën?/ Nis ngacmimet me një tjetër banore të Big Brother

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Dj Pm ka qenë në qendër të vëmendjes përsa i përket raportit të tij me Sarën dhe banorët e tjerë në shtëpinë e Big Brother Vip.

Dagz dhe Pm më ardhjen e tyre sollën një energji pozitive brenda shtëpisë së Big Brother si dhe evidentuan pëlqimet e tyre për vajzat.

Pm u shpreh se i pëlqente Sara, ndërsa Dagz moderatoren Einxhel Shkira.

LEXO EDHE:  A do të bëhej pjesë e Big Brother Vip?/ Përgjigjet Fjoralba Ponari, zbulon arsyet

LEXO EDHE:  Pa filluar mirë akoma “plas” sherri i parë në “Big Brother”Por Pm nuk është komentuar vetëm për raportin me Sarën por edhe me Beniadën.

Shumë prej banorëve mendojnë se Pm ka më shumë kimi me Beniadën se Sarën.

Sot në mëngjes, Beniada është kujdesur që t’i japë kafen e mëngjesit Pm, ndërsa ai pa nguruar shprehet: “Të kam xhan”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fifi ia “plas” të qarës/ Banorët komentojnë sjelljen e saj: E ekzagjeron

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur për publikun si Fifi, është një nga banoret vip të shtëpisë së Big Brother.

Fifi ka rrëfyer për banorët luftën e saj me depresionin dhe shëndetin.

Shpesh herë e kemi parë shumë të emocionuar dhe duke qarë në shtëpinë e Big Brother pas situatave të ndryshme në të cilat ka qenë e përfshirë.Së fundi ajo është prekur dhe ka shpërthyer në të qara, pasi Donaldi dhe Pajtimi iu tregojnë planin që kishin bërë për të trembur banorët.

LEXO EDHE:  “Është njeriu im”/ Fifi i mbyll gojën Sheilës në lidhje me Granitin

LEXO EDHE:  Graniti sqaron Semin/ “Të shoh si shoqe“

Fifi tha se nëse këtë gjë do t’ia kishin bërë asaj mund të kishte përfunduar në spital për shkak të problemeve që ka patur me depresionin.

Më pas ajo është larguar duke qarë. Banorët e tjerë e kanë quajtur të ekzagjeruar reagimin e saj madje janë shprehur se nuk do të bëjnë më shaka me të./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Befasohet reperja në ditën e lindjes/ Surpriza romantike që e pret në shtrat

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Reperja Melinda Ademi feston sot 26 vjetorin e lindjes së saj.

Këngëtarja është surprizuar në mesnatë, me një dhomë të mbushur plot tullumbace në formë zemre dhe trëndafila të kuq.

Melinda ka publikuar disa foto shumë provokuese, ku shfaqet e shtrirë në krevat e veshur vetëm me një robdishambër.“Një ditëlindje e veçantë”, shkruan reperja.

LEXO EDHE:  Graniti del nga shtëpia e Big Brother Vip/ Reagon motra e futbollistit: Më në fund mbaroi

LEXO EDHE:  Graniti del nga shtëpia e Big Brother Vip/ Reagon motra e futbollistit: Më në fund mbaroi

Kujtojmë se së fundi Melinda ka publikuar këngën dhe klipin e saj më të ri “Melodia” , e cila ka rezultuar një sukses i vërtetë pasi në pak ditë ka patur miliona shikime./ CNA.al

LEXO TE PLOTE