Connect with Us

“Lideri më i madh i botës”/ Në ditëlindjen e Sali Berishës nuk përmbahet Stresi, i bën surprizë

Showbizz

“Lideri më i madh i botës”/ Në ditëlindjen e Sali Berishës nuk përmbahet Stresi, i bën surprizë

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Lideri i Partisë Demokratike Sali Berisha feston sot feston ditëlindjen e tij të 77-të. Në këtë ditë shumë kolegë, simpatizantë, mbeshtetës, miq dhe familjarë janë bërë pjesë e ditëlindjes me urimet e tyre.

Urimi që më së shumti ra në sy ishte ai i Stresit që njihet si një prej mbështetësve më të flaktë të ish-kryeministrit.

Stresi ka postuar një video në  “Instagram”, ku shihet teksa del nga një dyqan lulesh dhe në duar mban një buqetë të madhe me lule bojëqielli dhe të bardha për ti bërë një surprizë ish-kryeministrit.

LEXO EDHE:  Lajmi për rikthimin e vizave/ Balla akuza të forta Berishës: Lajm i rremë

Ai gjithashtu i ka dedikuar atij edhe një shkrim:

“Statistikat tregojnë që në muajin Tetor kanë lindur liderët më të mëdhenj të botës, gezuar ditelindjen Dr.Profesor Sali Berisha”, shkruan Stresi./CNA.al

cna lajm show

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTOT- Leku letër/ Modelja shqiptare vishet e gjitha me “Prada”

Publikuar

-

Nga

Një nga modelet më simpatike të showbizit shqiptar Arta Elezaj nuk nguron që herë pas here të tregojë luksion që e rrethon.

Ajo shihet gjithmonë e veshur me rroba super firmato, aksesorë, makina të shtrenjta dhe gjithmonë e kuruar deri në detaj.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në të cilën duket kokë e këmbë e veshur me markën e njohur “Prada”.

LEXO EDHE:  “Sëmundja” e Kryeministrit/ Berisha: Ramës nuk i ndahet kurrë haleja nga goja

LEXO EDHE:  Çifti i parë në “Big Brother”/ Beniada e thotë hapurFotoja është pëlqyer dhe komentuar pafund nga ndjekësit e saj. Ajo shpesh herë poston foto shumë provokuese në rrjetet sociale ku numëron një numër të madh ndjekësish.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

24 orë që prej publikimit/ Bashkëpunimi i Ledrit dhe Taynës arrin rekord shikueshmërie

Publikuar

-

Nga

Tayna dhe Ledri Vula janë bërë bashkë dhe kanë sjellë në treg një projekt të ri i cili po rezulton shumë i suksesshëm.
Kënga e cila titullohet “Hala” është pëlqyer shumë nga ndjekësit e dyshes dhe vetëm në një ditë ajo ka aritur mbi 1 milion klikime.
Lajmi është bërë i ditur nga vetë reperja Kosovare e cila e ka ndarë këtë lajm më ndjekësit e saj në Instagram.

LEXO EDHE:  FOTOT/ Një zemër plot trëndafila për Noçen. Kush ia ka rrëmbyer zemrën?

LEXO EDHE:  Publikohet dokumenti/ Ben Blushi grabit pronën në bregdet, me ndihmën e RamësKujtojmë se Ledri dhe Tayna kanë bashkëpunuar edhe më parë. Në vitin 2018 ata sollën së bashku këngën “A je”, cili numëron mbi 40 milionë klikime në YouTube./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Konkurenti i ri i “Big Brother Vip” po i rrëmben zemrën Sarës/ Shkëmbejnë përqafime gjithë kohën

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gjatë mbrëmjes së djeshme pjesë e “Big Brother Vip” u bënë dy Dj. Të dy djemtë janë nga Kosova, Arbër Gumnishta dhe Pajtim Krasniqi.

Kujtojmë gjithashtu se Arditi është larguar me shumicë votash.  Ai ishte në nominim bashkë me Donaldin.

Duket se Pajtimi po arrin të rrëmbejë vëmendjen e njësës prej vajzave brenda shtëpisë . Bëhet fjalë për Sara Berishën.

Ashtu si u shpreh edhe në klipin prezantues DJ Pm, Pajtim Krasniqi po arrin ta ‘çelë’ Sarën.

LEXO EDHE:  Patozi “shpërthen” ndaj Bashës/S’je më i zoti se Berisha, PD jo biznes personal

LEXO EDHE:  Publikohet dokumenti/ Ben Blushi grabit pronën në bregdet, me ndihmën e Ramës

Shpesh herë ata janë parë në shtëpi duke shkëmbyer përqafime të ngrohta me njëri-tjetrin.Afrimiteti mes tyre u vu re që në momentin kur DJ Pajtimi hyri në shtëpi dhe pas spektaklit ata nisën të bisedonin me njëri-tjetarin, madje ai i ka mbajtur edhe dorën Sarës teksa ajo flinte gjumë./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE