Connect with Us

Fifi ia “plas” të qarit prej xhelozisë për Granitin

Showbizz

Fifi ia “plas” të qarit prej xhelozisë për Granitin

Publikuar

-

cna lajme show

Ndjenjat mes këngëtares Filloreta Raçi dhe Granit Canës brenda Big Brother Vip duket se po rriten dita-ditës. Këtë e tregojnë edhe skenat e xhelozisë së Fifit së fundmi.

Pas një loje të Big Brother, ku banorët do të tregonin mendimin e tyre për secilin, ka qenë shkak e shpërthimit të xhelozisë së Fifit.

Fifi mendon se po ndërhyn mes Ganitit dhe një personi tjetër që Graniti mund të ketë pëlqim.

LEXO EDHE:  Adrola Dushi publikoi foto me Capital T/ Komentuesi e kritikon: Ke një çun, turp t’kesh

Graniti nga ana tjetër e ka siguruar se nuk ka asgjë me askënd tjetër brenda shtëpisë.

Në dhomën e rrëfimit Fifi është shfaqur duke qarë dhe duke treguar se është shumë konfuze.

Ai ma ka bo fakt që nuk është ashtu si mendoj unë.Më beso se kjo që po qaj sot nuk është vetëm për këtë çështje, jam e mbushur”, është shprehur Fifi./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO- Nën efektin e alkolit, Sabiani prek të pasmet e Beniadës

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Së fundi po qarkullon një video në rrjetet sociale ku shihet Sabiani duke ia prekur të pasmet Beniades kur ajo po kalonte afër tij.

Beniada i kthehet e revoltuar atij duke i thënë që aty mos ta prekte. Ndërkohë në anën tjetër Sabiani ia kthen se ajo po e provokon duke ia vënë të pasmet para tij.

LEXO EDHE:  Në një lidhje me Demet Ozdemir/ Aktori i njohur flet për herë të parë

LEXO EDHE:  Fifi ‘kërcënon’ Granitin/ Çfarë po ndodh mes dyshes?Si duket kjo ka tërhequr edhe vëmendjen e komentuesve.

Madje për këtë i kanë shkruar ndjekësit edhe gazetares së njohur shqiptare Fatma Haxhaliu, e cila ka postuar mesazhin qe ka marrë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas sherrit të bujshëm, mamaja e Antonelës reagon ashpër ndaj Arjolës

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonela Berisha dhe Arjola Demiri patën një debat të fortë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ky debat u komentua shumë gjatë spektaklit të kaluar të “Big Brother Vip”.

Kujtojmë se Antonela akuzoi Arjolën se ajo i mban mëri për shkak të ish-konkurentit të “Përputhen” Atdheut, i cili si duket është mik i të dyja vajzave.

Atdheu reagoi direkt dhe shfaqi haptas mbështetjen për Arjolën.Si duket debati i tyre është “ndezur” sërish ditën e djeshme.

Pas kësaj ka reaguar ashpër edhe mamaja e Antonelës.

Ajo në një koment në Instagram e quan Arjolën viktimë dhe shkruan për sakrificat e Antonelës.

LEXO EDHE:  Fifi xheloze për Granitin/ “Shko vishu se po të shohin gratë e botës”

LEXO EDHE:  Shpërthen sërish në lot Fifi/ “Nuk ndihem mirë”

“Dikush bën viktimën se ka rrit fëmijët e vet… detyrën ka bërë si çdo nënë. Çdo të them unë për ty o shpirt që ke rritur tre vëllezërit e tu. Ke studiuar, ke punuar, ke siguruar një të ardhme tënden. Ti je krenaria ime. Do të jesh gjithë jetën e do të mbetesh gjithë jetën. Vazhdo kështu siç di të jesh vetëm ti. Tregoju se një femër e vetme arrin ku të dojë”, shkroi Donika./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

A je puthur me Donaldin?/ Beatrix jep përgjigjen e sinqertë: Po shijojmë momentin…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Afrimiteti i Beatrix dhe Donaldit është kometuar pafund jo vetëm nga ana publikut por edhe nga ana banorëe.

Gjatë mbrëmjes së djeshme ata nisën të ngacmojnë dyshen, madje Sara i ka bërë një pyetje më pikante.

Sara e ka pyetur Beatrixin se a janë puthur me Donaldin. Ndërkohë këngëtarja Beatrix Ramosaj është përgjigjur; Jo jemi duke e shijuar momentin.

LEXO EDHE:  “Lidhja” do të vazhdojë jashtë shtëpisë së Big Brother?/ Graniti-Fifit: Kemi për të kaluar shumë mirë ne të dy

LEXO EDHE:  Fifi xheloze për Granitin/ “Shko vishu se po të shohin gratë e botës”

Kujtojmë se Donaldi dhe Beatrixi kanë deklaruar se pëlqejnë njëri tjetrin./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE