Connect with Us

“Ato mimikat me mua jo”/ Antonia e Përputhen nxehet keq me Alvisën

Showbizz

“Ato mimikat me mua jo”/ Antonia e Përputhen nxehet keq me Alvisën

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonia Gjoka është një nga konkurrentet, e cila është bërë pjesë e emisionit së fundi.

Sot iu dha mundësia që në Përputhen të ketë një takim 4 minutësh dhe zgjedhja e saj ishte Bashkimi.

Gjatë takimit me Bashkimin, Antonia ka tregiuar arsyet pse e pëlqen atë duke theksuar se mendon se është një njeri pozitiv dhe i sinqertë.

Por pas takimit me Bashkimin , ka patur një përplasje mes saj dhe Alvisës.

LEXO EDHE:  Andi e braktis në takim/ Jasmina ia “plas” të qarit

Teksa Alvisa tregon se Bruno dhe Antonia njihen jashtë, ka patur një imitim në mimikë nga ana e Alvisës që ka acaruar konkurrenten. Në një moment ajo ngrihet dhe i shkon para fytyrës, duke thënë që mos të bëjë më mimika për të./ CNA.al

 

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Përmbush gjithçka kisha ëndërruar”/ Aurela flet për bashkëshortin: Kujdeset në detaj për mua

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më të suksesshme. Këngët e saj dëgjohen dhe pëlqehen shumë nga publiku shqiptar dhe jo vetëm, sepse Aurela sigurohet gjithmonë të sjellë hite për publikun.

Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Dola te Ola” në News 24.

Gjatë emisionit ajo ka treguar fragmente nga jeta e saj si edhe ka kënduar. Kujtojmë se së fundmi Aurela ka qenë duke punuar për albumin e saj të 7-të. Pak ditë më parë ajo ka publikuar edhe këngën “Djali im i keq”, të vilën ka zgjedhur ta promovojë pikërisht ditën e sotme duke theksuar se në çdo këngë të re zgjedh të vijë ndryshe te publiku dhe ashtu si ata nuk e kanë parë më herët.

LEXO EDHE:  Habit këngëtarja shqiptare: Do i kërkoja lekë borxh Presidentit të Amerikës

LEXO EDHE:  Habit këngëtarja shqiptare: Do i kërkoja lekë borxh Presidentit të AmerikësMë tej ajo ka treguar edhe detaje rreth bashkëpunimeve që ka patur me kompozitorët dhe me ata që punojnë me të.

Në lidhje me këngën e re ajo është shprehur se një pjesë ia dedikoi bashkëshortit të saj, i cili kujdeset që çdo gjë të jetë ashtu si duhet para se ajo të dalë në skenë. “Nuk do të doja të kisha për asnjë moment dikë tjetër përveçse atë, përmbush gjithçka kisha ëndërruar, vërtet unë këndoj por është ai që kujdeset për gjithë pjesën tjetër, nuk lejon që unë të dal më pak seç duhet”, tha ajo.

Aurela ka vijuar duke interpretuar disa prej hiteve të saj./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ke pasur alamet çuni”/ Ada i kundërvihet Alvisës: Degjenerohesh për ca followers

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një nga vajzat e cila gjithmonë ka dyshuar në lidhje me vërtetësinë e ndarjes së Alvisës me Hysenin ka qenë ish konkurentja Ada.

Pas të gjithë situatës së krujuar ditën e djeshme në “Përputhen Prime” Ada ka reaguar më anën e një postimi në rrjetet sociale ku ka shpërthyer në akuza të forta nda Alvisës.

Kjo e fundit e akuzonte Adën për një lidhje jashtë por rezultoi se ishte e kundërta.Sinqerisht nuk dua që kurrë një femër të jetë në këtë situatë sepse jam shumë feministe, por për këtë lloj femre kam krijuar një antipati shumë të madhe që në momentin që gënjente sy më sy dhe më vinte shumë habi që e besonte publiku, e mbështeste, ishte gjithë kohës duke më akuzuar mua dhe Edin kur e kishte aty brenda të dashurin alamet çuni (se besoj të gjej më të mirë) dhe sot s’jam habitur fare, i prisja, e kam thënë në studio…nuk e di se si mund të degjeneroj njeriu veten për ca followers”,- ka shkruar Ada  në Instastory./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Raporti i Sarës me Dj Pm/ Einxhel e këshillon: Nëse ke pëlqim për të, bëj kujdes

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Hyrja e DJ Pm në shtëpinë më të famshme të momentit “Big Brother Vip” ka bërë që edhe prezenca e Sarës të shihet me një sy tjetër.

Që në hyrje djaloshi kosovar ka shprehur hapur pëlqimin ndaj Sarës dhe nuk kanë munguar gjestet, afrimitetet dhe përqafime mes dyshes.Si duket edhe Sara po nis të krijojë një pëlqim për të. Në lidhje me këtë ajo ka kërkuar këshilla nga vajzat brenda shtëpisë. Einxhel ishte ajo që e këshilloj.

LEXO EDHE:  “Më ka dhuruar apartament dhe dy makina”/ Fotomodelja befason me deklaratën: Kam pasur njohje paralele

LEXO EDHE:  Mohuan lidhjen e dashurisë/ Arsimi me dedikim për Antonelën

“Shfrytëzo situatën,kaloni mirë,por duhet të bësh kujdes nëse ke një pëlqim të vërtetë për të”,-i ka thënë Einxhel Sarës./CNA.al

LEXO TE PLOTE