Connect with Us

“Unë jam “bosi” këtu”/ Ndjekësi i bën komentin epik Toles: “Më vjen keq por…”

Showbizz

“Unë jam “bosi” këtu”/ Ndjekësi i bën komentin epik Toles: “Më vjen keq por…”

Publikuar

-

cna lajme showbizz

Një shprehje e përdorur nga konkurentja e “Përputhen”, Tolja ka bërë xhiron e rrjetit. Në një moment ajo i ka thënë Albit se ajo do zgjedhë sipas qejfit sepse ajo është “Bosi”. “Unë jam bosi këtu” është shprehur Tolja.
Në lidhje me këtë shprehi ka reaguar jo vetëm studio por edhe komentuesit.

Njëri prej tyre i ka lënë Tolës një komënt Epik ku i kujton se në fakt bosi është Olsa.
Më vjen keq Tola, po bossi është Olsa”, i shkruan njëri nga ndjekësit.

LEXO EDHE:  “E përmbushur”/ Adriana Matoshi më e lumtur se kurrë në krah të partnerit 19 vite më të ri

cna lajm show
Kujtojmë se Tola ishte në takim me konkurentin turk Melik i cili “përfitoi” pak më shumë dhe kërkoi më tëpër afrimitet me Tolen./CAN.al

cna lajme show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Fifi kërkon të dal nga shtëpia/ Cila është arsyeja

Publikuar

-

Nga

cna, lajme, showbiz

Fifi kërkon të dal nga shtëpia, cila është arsyeja

Fifi mbrëmë ka kërkuar të dalë nga Big Brother VIP, pasi ish-konkurrenti Ardit Çuni, me të cilin këngëtarja shoqërohej brenda shtëpisë, hyri brenda për t’u sqaruar me të.

Çuni kërkoi të dijë nga Fifi se pse e nxori jashtë shtëpisë kur kishte në dorë mundësinë për të zgjedhur të tjerët, shkruan IN TV.

LEXO EDHE:  Aulona Musta plas ‘bombën’/ “Dyshja e Përputhen kërkoi 5 mijë euro për një intervistë”

LEXO EDHE:  Të martuar jashtë programit?/ Lediana dhe Riniani përballen me akuzatPasi u sqaruan, këngëtarja nga Kosova kërkoi të dalë nga shtëpia për t’u zëvendësuar me Arditin, si kërkim falje për të.

Ndiqni videon më poshtë për të kuptuar në tërësi çka ndodhi mes tyre.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një surprizë për Beniadën/ Modelja del për pak çaste nga Big Brother Vip

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Arbana Osmani që në hyrje të spektaklit të mbrëmjes së sotme, paralajmëroi një surprizë shumë të madhe për njërën nga banoret dhe ajo është Beniada.

Ajo ka dalë për pak çaste nga shtëpia e Big Brother dhe është transferuar në studion ku transmetohet emisioni Procesi Sportiv.Beniada ka shprehur se i pëlqen shumë televizioni dhe dëshira e saj sonte është plotësuar, pasi Beniada ndodhet në emisionin sportiv Procesi Sportiv me Edi Manushin dhe Alesia Bamin.

LEXO EDHE:  “Na keni çarë…”/ Shqipja e Përputhen nxehet keq me moderatoren, bën të papriturën në mes të emisionit

LEXO EDHE:  Kur do e publikojë këngën?/ Tea Trifoni rrëfehet për fansat

“Nuk e kisha menduar kurrë, por jam shumë e lumtur”, ka thënë Beniada/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përplasje mes Einxhel dhe Fifit/ “Vetëm në krevat takohemi bashkë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pajtimi i Fifit me Semin ka krijuar një situatë jo të këndshme në shtëpinë e Big Brother Vip.

Shumë prej tyre kanë mbetur të habitur nga ky pajtim i papritur i vajzave. Njëra prej tyre që ka reaguar për këtë raport ka qenë Einxhel.

Gjatë live showt, Einxhel është shprehur se i vjen mirë për pajtimin e tyre, por ka kuptuar se marrëdhënia mes tyre ka ndryshuar që nga momenti që është future brenda shtëpisë. Ajo është shprehur se e ka ndjerë të largët Fifin dhe vetëm krevatin ndajnë së bashku.

LEXO EDHE:  Kur do e publikojë këngën?/ Tea Trifoni rrëfehet për fansat

LEXO EDHE:  “Më ka marrë në 2 të natës”/ Ritvana nxjerr  “zbuluar” Argjendin

Qëkur kam ardhur kam ndarë vetëm krevatin. Unë Fifin e kam shumë xhan, e dija situatën mes vajzave nga jashtë. Nuk ka pasur të drejtë me akuzat që i ke bërë Semit. Nëse do kisha mbajtur anë qëkur kam hyrë sot nuk do të flisja me Semin”, ka thënë Einxhel./CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE