Connect with Us

Nuk ka më dyshime/ Me këtë gjest Graniti sapo konfirmoi pëlqimin ndaj Fifit

Showbizz

Nuk ka më dyshime/ Me këtë gjest Graniti sapo konfirmoi pëlqimin ndaj Fifit

Publikuar

-

cna lajme show

“Big Brother” është kthyer në emisionin më të shikuar dhe të komentuar të momentit.

Pas katër vitesh emisioni u rikthye në Top Channel me një format ndryshe. Pjesë e shtëpisë më të famshme në vend tashmë janë 14 banorë vip të cilët konkurojnë për të fituar 100 mije euro.

Dyja më e komentuar e momentit Fifi dhe Graniti vazhdojnë të japin shenja se mes tyre realisht po lind diçka. Kujtojmë se Fifi kaloi dy ditë në “dhomën e dënimeve” së bashku me tre banorët e tjerë; Palomën, Ilirin dhe Arditin pasi kishin thyer disa rregulla.

Mbrëmjen e djeshme ata janë ribashkuar me pjesën tjetër të banorëve dhe më të lumturit nga ky bashkim ka qenë Fifi dhe Graniti. Dyshja janë takuar menjëherë me njëri-tjetrin shumë të lumtur.

LEXO EDHE:  Arjola rrëfen si bëri sherr me ish-bashkëshortin/ Shkak Facebook-u

Graniti i tha këngëtarës së i është dukur shtrati i saj bosh gjatë këtyre ditëve ndërsa i pyetur nga ajo se sa shumë e ka marrë malli për Fifin nga 1 deri në 10, ai tha më shumë se 10.

Jo vetëm kaq por ai e ka surprizuar duke formuar një zemër me trëndafil e qirinj në shtratin e saj. Ky gjest la pa fjalë jo vetëm Fifin por edhe Palomën./ CNA.al

cna lajm show

cna lajme show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Babai nxjerr këngëtaren nga “Vëllai i Madh”/ Flori e merr në shtëpi për t’u siguruar që është mirë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Këngëtarja kosovare, Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, la shtëpinë e “Big Brother”, pasi u vu në qendër të diskutimeve, për shkak të përfshirjes së saj në raportin e Sarës dhe Dj Pm.

Ajo kërkoi fillimisht atë mbrëmje të linte shtëpinë, pasi humbi ndjenjat gjatë spektaklit live, por bëhet me dije se ka qenë babai i Fifis, i cili i ka kërkuar produksionit ta nxjerrë urgjent atë nga shtëpia e “Big Brother VIP”, pasi siç e tha dhe vetë Fifi, prindërit ishin kundër që ajo të hynte në këtë shtëpi pikërisht për këtë arsye.

Në momentin që Fifi është rrëzuar pa ndjenja në transmetim live, i ati ka marrë masat dhe i ka kërkuar produksionit ta bindin atë që të dalë nga shtëpia menjëherë.

LEXO EDHE:  Graniti vazhdon të bëjë xheloze Fifin/ “Mendoj se Einxhel…”

LEXO EDHE:  Arjola rrëfen si bëri sherr me ish-bashkëshortin/ Shkak Facebook-uDalja e saj u pasua me reagime të shumta, ku njerëz pranë saj shprehën mbështetje ndaj këngëtares, e një ndër to ishte edhe Flori Mumajesi.

Mësohet se Flori ka vendosur që ta strehojë Fifin në shtëpinë e tij ku ka dhe studion dhe madje të merret seriozisht për rehabilitimin e saj, pas tronditjeve emocionale dhe momenteve të vështira që kaloi gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e “Vëllait të Madh”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mbeten pas mëritë e vjetra/ Merr fund armiqësia disa vjeçare mes Taynës dhe Fifit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Tayna dhe Fifi prej disa vitesh kanë pasur një armiqësi shumë të madhe me njëra-tjetrën.

Përplasja e tyre vite më parë ishte ndër më të ashprat e estradës tonë.

E gjithë kjo ndodhi, kur rep-artisja vetëm sa kishte depërtuar fuqishëm në tregun muzikor shqiptar. Akuzat ishin aq të rënda sa patën degraduar edhe në nivele të ulëta personale.

LEXO EDHE:  Vajzat e “Big Brother Vip” tregojnë hapur kur kanë humbur virgjërinë

LEXO EDHE:  Arjola rrëfen si bëri sherr me ish-bashkëshortin/ Shkak Facebook-u

Por s8i duket kjo armiqësi ka marrë fund.FIfi e ka ndarë intron e albumit të Taynës, “Heroinat”, për 28 nëntor nën përshkrimin “Fuqia e grave” teksa pak minuta pas, të njëjtën ia ka kthyer Tayna duke i publikuar në Instagram demon e këngës “Diell”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Produksioni i “Big Brother” merr vendimin e prerë për dronët fluturues

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Ditët të fundit, disa dronë janë futur brenda shtëpisë më të madhe të ‘Big Brother Albania VIP’, si mbështetje nga familjarët për banorët brenda shtëpisë.

Në lidhje me këtë veprim i cili po kyhehet në traditë kohët e fundmit produksioni ka marrë vendim të cilin ia ka komunikuar publikut përmes postimit në faqen zyrtare në Instagram.

LEXO EDHE:  Do vazhdojë njohjen me Arditin pasi të dalë nga shtëpia/ Reagon nëna e Beniadës: Asaj nuk i intereson njeri atje brenda

LEXO EDHE:  Graniti vazhdon të bëjë xheloze Fifin/ “Mendoj se Einxhel…”

“Big Brother” ju lajmëron se duke filluar që nga ora 13:00 e ditës së sotme do të ndalohet lëvizja e çdo mjeti fluturues (dron) mbi shtëpi.Gjithashtu informojmë se në shtëpi janë instaluar pajisjet e specializuara që do të ndalojnë fluturimin e këtyre mjeteve“, shkruhet në njoftim./CNA.al

LEXO TE PLOTE