Connect with Us

“Femra si kjo në botë numërohen me gishta”/ Azemi i “marrosur” pas konkurrentes së re të Përputhen

Showbizz

“Femra si kjo në botë numërohen me gishta”/ Azemi i “marrosur” pas konkurrentes së re të Përputhen

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonia Gjoka është konkurrentja më e re e Përputhen. Konkurrentja ka tërhequr vëmendjen e djemve me pamjen e saj.

Sot në puntatën e radhës të Përputhen, Antonia është surprizuar nga njëri prej konkurrentëve, Azemi.

Ai e ka ftuar në një kërcim dhe është shprehur se Antonia është një nga ato femrat e rralla që numërohen me gishta.

LEXO EDHE:  “E ngrita studion në ajër kur iku Shqipja”/ Andi thotë të vërtetat e tij

Është shumë e bukur. Mua më duket femër e rrallë, në botë mund të numërohen në gishta”, është shprehur Azemi.

Kjo deklaratë e tij i ka befasuar të gjithë konkurrentët pasi më parë Azemi ka treguar se ka një pëlqim shumë të madh për Tolën./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Larg syve të kamerave/ Dua “e maskuar” viziton Parisin

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka vizituar Parisin ku edhe është kapur nga kamerat në stacionin e trenit “Gare du Nord”.

Dua Lipa bie gjithmonë në sy me stilin e saj të veshjes, por duket se këtë herë ka dashur t’i qëndrojë larg kamerave teksa është maskuar me një kapele dhe një shall të madh jeshil të hedhur mbi kokë. Ajo mbante të veshur një pallto lëkure ngjyrë të zezë dhe në sup një çantë pellushi.

LEXO EDHE:  Çmime marramendëse/ Ja sa paguhet Atdheu për një postim në Instagram

LEXO EDHE:  Vlonjatja që ndezi “gjakrat” mes djemve/ Kush është basketbollistja seksi e PërputhenSipas “Celebzz”, këngëtarja 26-vjeçare u fsheh pas një maske dhe syzeve të diellit në Paris, i njohur si një nga qendrat më të mëdha të modës në Evropë dhe në botë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Injoruan urdhrin për t’u zgjuar/ “Vëllai i Madh” dënon banorët

Publikuar

-

Nga

Banorët e “Big Brother Vip” janë përballur ditën e sotme me një dënim aspak të këndshëm kundrejt tyre dhe shkak për këtë është bërë orari i vonë i zgjimit në mëngjes.

Banorët ishin paralajmëruar disa herë se duhet të zgjoheshin menjëherë pasi të binte gongu dhe në shtëpi të ndizeshin dritat, por duke marrë parasysh se kjo kërkesë nuk është respektuar, ‘’Vëllai i Madh’’ ka ndërmarrëkëtë masë ndëshkuese.

LEXO EDHE:  Vlonjatja që ndezi “gjakrat” mes djemve/ Kush është basketbollistja seksi e Përputhen

LEXO EDHE:  Ish i dashuri bëhet pjesë e emisionit/ Alvisa do të largohet nga Përputhen?Bëhet me dije se të gjithë banorët do të qëndrojnë për një afat të pacaktuar në “Dhomën e Dënimit”, si një mënyrë ndërgjegjësimi e reflektimi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk janë të gjithë si ty”/ Roza Lati ‘shpërthen’ kundër Bietës: Nuk ta marr burrin

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Roza Lati i vë “flakën” Instagramin/ Shfaqet më seksi se kurrë

Para pak kohësh Roza Lati ishtë e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” të moderatores Bieta Sulo. Ajo ishte e ftuar për të folur në lidhje me një set fotografish të realizuara nga Roza por rrjedha e bisedës ndryshoi dhe Roza shpesh herë është shprehur se është ndjerë shumë e ofenduar në atë intervistë.

Si duket Roza nuk e ka harruar këtë përplasje, ditën e djeshme ajo u shpreh  për Bieta Sulon:

LEXO EDHE:  Çmime marramendëse/ Ja sa paguhet Atdheu për një postim në Instagram

LEXO EDHE:  Çmime marramendëse/ Ja sa paguhet Atdheu për një postim në InstagramPashë emisionin e Sulos. Kishte ftuar Dalina Buzin për serialin SNOB. Mikpritje shumë e mirë, i bëri komplimenta, e priti shumë mirë. Nuk e kuptoj, vura re që më duket e kishte personale me mua por ne nuk është se ia marrim burrin njeriu, më vjen keq. Jo zemër nuk janë të gjithë si ty, nuk janë të gjithë si ty… “- ka treguar Roza./CNA.al

LEXO TE PLOTE