Connect with Us

Çifti që bëri bujë të madhe në media/ Angela Martini dhe bashkëshorti i saj i kthehen normalitetit

Showbizz

Çifti që bëri bujë të madhe në media/ Angela Martini dhe bashkëshorti i saj i kthehen normalitetit

Publikuar

-

cna lajm show

U bë shumë kohë që modelja me origjinë shiptare angela Martini dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni rumum Dragos Savulescu janë në qendër të vëmendjes nga media për shkak të historisë së tyre.

Bashkëshori i saj u arrestua për korrupsion, u arratis në vende luksoze, u arrestua serish dhe si përfundim u la i lirë për shkak të mungesave të provave.

cna lajm show

Si duket çifti i është rikthyer normalitetit. Bashkëshorti i modeles shqiptare ka festuar ditëlindjen dhe Angela Martini ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për ta uruar.

LEXO EDHE:  Foto/ Zbulohet lidhja e biznesmenit të martuar shqiptar me ish-të dashurën e Neymar

cna lajm show

Ajo ka postuar një video ku duket krahë tij dhe shkruan:

Urime ditëlindja për bashkëshortin tim të mrekullueshëm Dragos Savulescu. Momentin e parë që të pashë, u ndjeva sikur në shtëpi. E dua fuqinë tënde, inteligjencën tënde, besimin që ke ndaj meje e po ashtu edhe shpirtin tend. Jam shumë mirënjohëse për çdo gjë. Nuk do të ndryshoja asnjëherë asgjë. Të dua”.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Babai im”/ Vëllezërit korçarë vijnë me një këngë të re: Për të gjithë që kanë përjetuar të njëjtën gjë…

Publikuar

-

Nga

“Trima dhe trimëresha bëhuni të fortë”/ Endri dhe Stefi japin mesazhin kurajues për të gjithë nxënësit

Vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi Prifti kanë sjellë një këngë të re me titull “Babi im”.

Me anën e një postimi në rrjetet sociale ata shkruajnë se kjo këngë është një dedikim për kampionin, Artur Kreka dhe në të mund të gjejnë vetën shumë njerëz që kanë përjetaur të njëjtën gjëndje.

LEXO EDHE:  Samir Mane sqaron ndërtimin e pallatit te rruga e Elbasanit

LEXO EDHE:  Emrat/ Deputet e LSI që Meta do i përjashtojë nga lista ?

Postimi i plotë”

Babi im”! Kënga jonë e reDedikuar kampionit korcar, Artur Kreka.

C’do njeri që ka përjetuar te njejten gjendje mund te gjejë veten me këtë krijim shpirteror.

Shëndet dhe mbarësi ju urojmë!/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vajza e tij feston sot ditëlindjen/ Niko Peleshi poston foton familjare

Publikuar

-

Nga

Aleksia Peleshi është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të mediave rozë.

Vajza e ministrit Niko Peleshi feston sot përvjetorin e 20-të dhe në këtë ditë të veçantë ministri ka vendosur të postojë një foto të plotë të familjes së tij së bashku me bashkëshorten, Aleksian dhe 2 djemtë e tij.LEXO EDHE:  Samir Mane sqaron ndërtimin e pallatit te rruga e Elbasanit

LEXO EDHE:  “11 vjet dhe vazhdojmë fuqishëm”/ Emina Çunmulaj i bën dedikimin romantik bashkëshortit

Kujtojmë që Aleksia, kohët e fundmit ka qenë gjithmonë në qendër të mediave, për shkak të lidhjes së shumëpërfolur me aktorin, Romeo Veshaj madje thuhet se dyshja po bashkëjeton me njëri-tjetarin.
Gjithsesi ky lajm nuk është konfirmuar nga asnjëri prej tyre./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Zbulohet ish e dashura e Kledit/ Modele e njohur shqiptare

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Khaoula Selmi, bashkëjetuesja e Kledit, konkurentit të “Big Brother Vip” tregoi se prej 6 vitesh janë në një lidhje dhe foli me shumë pozitivitet për të dashurin e saj ku tregoi se nuk është xheloze.

Por duket se gjërat ndryshuan pas takimti romantik në të cilin  Kledi shprehu hapur pëlqimin për Beatrixin.

Gjatë spektaklit, Arbana zbuloi se Khaoula ka refuzuar t’i bëjë surprizën që kishin parashikuar për Kledin.

Por po qarkullon dyshimi në rrjet se Kledi ka mbajtur në lidhje paralele në fillimet e tij.

Kjo për faktin se në vitin 2016, pra, pesë vite më parë ai është përfolur për një romancë me një modele nga Shqipëria, Kristina Bakiun, shoqen e ngushtë të Adrola Dushit.Ndërkohë në prill të atij viti, me media u publikua lajmi i romancës së Kristinës me kushëririn të ish-burrit të Adrolës, Adisit, i cili dhe i kishte prezantuar.

Në kohën që doli lajmi, thuhej se ata kishin kohë që frekuentoheshin, ndërkohë që Kledi ishte në një lidhje po ashtu të re me gjermanen. Pesë vite më parë, pasi lajmi se Kristina (në atë kohë më aktive në jetën si modele) ishte e lidhur me një model që njihej më shumë jashtë Shqipërisë, Kristina reagoi, duke zgjedhur të mos i prishte Kledit me lidhjen e tij.

LEXO EDHE:  Foto-1.5 milionë USD dëm shtetit shqiptar në AKBN/ Biznesmeni i shpallur në kërkim mik i Ilir Metës

LEXO EDHE:  Kush janë oligarkët e Ilir Metës në parlament ?

Modelja dhe ish-Miss Universe Albania 2013, Kristina Bakiu, u komentua jo pak në media për këtë lidhje dashurie shoqëruar me foto pushimesh së bashku.

Në lidhje me historinë për modelin shqiptar Kledi Hysa, i cili e zhvillonte karrierën e tij në Zvicër, njëkohësisht djali i hallës së bashkëshortit të modeles, Adrola Dushi, mikeshë e ngushtë e Kristinës, ajo tha: “Kledi është një mik i imi shumë i mirë, ai është kushëriri i Adisit, bashkëshortit të Adrolës dhe sa herë që vjen në Tiranë ne takohemi si miq. Ju e dini lidhjen time të ngushtë me Adrolën, atë e dua shumë si motër dhe si shoqe, nuk e dua si kunatë”, u shpreh aso kohe Kristina.

LEXO TE PLOTE