Connect with Us

Banori i “Big Brother” nxjerr zbuluar “Përputhen”/ “Është me skenar”

Showbizz

Banori i “Big Brother” nxjerr zbuluar “Përputhen”/ “Është me skenar”

Publikuar

-

cna lajm show

Paloma, Iliri, Fifi dhe Arditi janë banorët të cilët u dënuan nga “Big Brother” për shkak të shkeljes së rregullores.

Tani ata po”vuajnë dënimin” e tyre në një pjesë të shtëpisë e mobiluar sipas stilit të vjetër , përtej luksit dhe pa asnjë komunikim me banorët e tjerë.

Për të shtyrë kohën ata nisin biseda me njëri-tjetrin dhe zbulojnë më shumë për ne. Së fundmi Arditi ka komentuar në Dhomën e Rrëfimit edhe njërin prej produksioneve të “Top Channel”.

LEXO EDHE:  Nga Mentor Kikia/ Mbi injorancën masive të shqiptarëve! A është faji vetëm i politikës?

Ai ka deklaruar se emisioni “Për’puthen” në fakt krijohet mbi bazën e një skenari dhe jo siç mendojnë shumica e publikut.

Ai është shprehur kështu edhe për faktin se njeh personalisht konkurentët.

Unë e njoh Tean dhe e dija që në fillim që ajo ishte në një lidhje me Beartin, gjithçka aty është me skenar“, -është shprehur Arditi./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Kapet mat” me një vajzë në klub/ Bashkimi i Përputhen tregon si qëndron e vërteta e videos që qarkulloi në rrjet

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Bashkim Saiti është një nga konkurrentët më të përfolur dhe të pëlqyer të Përputhen.

Së fundi në rrjetet sociale ka qarkulluar një video ku Bahskimi shihet në shoqërinë e një vajze misterioze në klub.

Madje vajza e ka puthur Bashkimin. Rreth kësaj situate Bashkimi ka folur sot në Përputhen ku ka sqaruar se vajza ishte një fanse e emisionit dhe ishte afruar vetëm për ta përshëndetur.Ai ka shtuar se nuk e njeh aspak vajzën ndaj dhe video është shumë e shkurtër.

LEXO EDHE:  Musa: E fituat Big Brother-in! Danjeli: E kam fituar që në javën e dytë

LEXO EDHE:  Pas debatit të fortë Fifi ironizon banorët: Na bëjnë moral…

Aty isha në një club dhe kjo vazja mu afrua sepse është fanse e emisionit. Po më pyeste për emisionin dhe i dhashë një puthje në faqe kur iku. Prandaj videoja është dy sekonda, aty ishte gjithë ai club me shumë njerëz dhe s’ka asgjë. As nuk e njoh atë vajzën është thjesht fanse mund ta quaj, jo e imja se unë jam askushi, por e emisionit.Momenti ka diku te 1 javë që ka ndodhur”,tha ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përkëdhelje, përqafime, shikime dhe flirte/ Si do të përgjigjet Donaldi për raportin me Beatrix

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Afrimiteti mes Donaldit dhe Beatrixës po komentohet pafund në rrjetet sociale po ashtu edhe brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Nga momentet që Trixa dhe Donaldi po kalojnë brenda Big Brother po tregojnë se ka një pëlqim mes tyre.

Në një bisedë, Dj Pm ka pyetur Donaldin se si do të përgjigjet nëse do ta pyesin në lidhje me raportin me Trixën.

LEXO EDHE:  Skena të nxehta në Big Brother/Qytetari: E turpshme, ja çfarë pashë

LEXO EDHE:  Foto-Zbulohet lidhja e ish banorit të Big Brother me Fatos Nanon/S'do ta besoni kush është

Donaldi është shprehur se ai nuk i bën gjërat kot dhe se do të thotë çfarë t’i vijë në moment.

Se di, ça të më vij, s’bëj gjë kot, se kam vështirë të flas”, ka thënë Donaldi./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Momente intime mes Beatrix dhe Donaldit/ Çfarë po ndodh mes dyshes?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas daljes së Semit, raporti mes Donaldit dhe Beatrixës duket se po bëhet edhe më i ngushtë.

Të gjithë banorët brenda shtëpisë po aludojnë se mes tyre ka pëlqim dhe për këtë ata bazohen tek veprimet e tyre.

Brenda shtëpisë ata po shfaqen çdo herë e më të afërt.

Së fundi nuk kanë munguar as momentet intime mes tyre, kur Trixa shihet e shtrirë në prehrin e tij ndërsa Donaldi e përkëdhel tek dora.

Një moment tjetër, i cili po komentohet shumë në rrjet është mënyra se si Donaldi sheh Trixën teksa ajo fle.

LEXO EDHE:  Nga Mentor Kikia/ Mbi injorancën masive të shqiptarëve! A është faji vetëm i politikës?

LEXO EDHE:  Musa: E fituat Big Brother-in! Danjeli: E kam fituar që në javën e dytë

Nuk dihet se si do ta komentojnë Donaldi dhe Beatrix këtë raport të tyre, por ndjekësit tashmë e kanë shumë të qartë atë që po ndodh./ CNA.al

 

 View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE