Connect with Us

Thyen rregullat e “Big Brother”/ Kush janë VIP-at që u dënuan

Showbizz

Thyen rregullat e “Big Brother”/ Kush janë VIP-at që u dënuan

Publikuar

-

cna lajm show

Emisioni “Big Brother Vip” është kthyer në emisionin më të shikuar dhe komentuar të momentit. Banorët tashmë kanë nisur më deklarata biseda, zbulojnë më shumë nga vetja dhe i japin mundësi publikut të shohin më shumë nga ata, përtej fushave ku ata veprojnë.

Mbrëmjen e së martës u diskutua pothuajse e gjithë java e parë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri

Ndër të tjera u zbulua se produksioni i “Big Brother” ka vendosur që të dënojë banorët për shkak të thyerjes së disa rregullave.

LEXO EDHE:  Vuante nga një sëmundje e rëndë/ Ndërron jetë ish-banori i Big Brother

Ata kanë fikur mikrofonët në disa raste, duke bërë kështu që zëri i tyre të mos dëgjohet dhe publiku mos kuptojë asgjë çfarë thuhet.

Banorët po ashtu kanë vendosur peshqirë te pjesa dusheve, duke tentuar kështu të mbulojnë pamjen – e që është një tjetër rregull i shkelur në shtëpi.

Ashtu siç u tha që në fillim në rast të shkeljes së rregullave ata do të izolohen në dhomën e dënimit

Banorët e dënuar konkretisht ishin Fifi, Ardit Çuni, Paloma dhe Ilri Shaqiri./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

U akuzua se e tradhëtoi me Edin e “Përputhen”/ Reagon publikisht e dashura e Arsimit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Prej një kohe të gjatë tashmë Arsimi, ish konkurenti i “Përputhen” është në një lidhje dashurie me Pranverën.

Mirëpo së fundmi një foto e publikuar nga Edi ka bërë lëmsh rrjetin.

Duke qënë se edhe Edi jeton në Zvicër është hamendësuar se Pranvera mund të jetë në një lidhje edhe me Edin. Ky i fundit ka postuar një foto krahë një vajze dhe e ka zbuluar me gjysëm fytyre. Vajza në fjalë ka një ngjashmëri shumë të madhe me Pranverën.Kaq ka mjaftuar që asaj t’i vijnë shumë mesazhe që e akuzojnë për tradhëti ndaj Arsimit.

LEXO EDHE:  Këngëtarja Sheila Haxhiraj, banorja e dytë që hyn në Big Brother Vip

LEXO EDHE:  Shpërthen Meridiani i "Big Brother": Po bëni lojë të pistë. Ja çfarë nuk është transmetuar

Për këtë arsye ajo ka bërë një reagim publik për të sqaruar këto zëra.

Ky është Instagrami im personal. Të gjithë të tjerët janë fake ose fanpage. Nuk kam punë me asnjë burrë tjetër përveç Arsimit dhe ato fake account nuk keni pse shkruani me djemtë e “Përputhen”. Jo nuk kam pasur punë asnjëherë me Eduardin dhe dhe nuk jam ajo vajza në Story. Nuk kam tradhëtuar dhe nuk tradhëtoj asnjëherë. Shëndet”, ka shkruar Pranvera në postimin e saj./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Të pandashëm/ Semi-Donaldit: Ti do flesh me mua sot

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Marrëdhënia mes Semit dhe Donaldit që në hyrje të “Big Brother Vip” është përfolur shumë nga banorët dhe nga media. Kjo për shkak të afrimitietit mes tyre dhe duke marrë parasysh se Semi është shoqja e ngushtë e Borës, ndërkohë që Donaldi ishte ish partneri i saj.

Pas hyrjes së Borës të gjitha u sqaruan por Semi vazhdon të jetë shumë e afruar me Donaldin.

Në një moment ditën e sotme ajo dëgjohet duke i thënë: “Ti do të flesh me mua sonte”.

LEXO EDHE:  Dëshmia shokuese/Elsamendi nxjerr zbuluar Ambrën e Big Brother: Është lesbike, ky është fakti

LEXO EDHE:  Këngëtarja Sheila Haxhiraj, banorja e dytë që hyn në Big Brother Vip

Në fakt ajo dëshiron ta “kontrollojë” nëse ka qenë ai “ninxha” që bëri të gjithë rrëmujën mbrëmjen e shkuar, duke qënë se ajo personalisht dyshon më shumë për të./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shpëtoi Donaldi/ Banorët e “Big Brother Vip” nisin thashethemet për një tjetër konkurent

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Donaldi prej kohësh tashmë ka qenë një nga konkurentet më të përfolur nga ana e banorëve në shtëpisë  së ”Big Brother Vip”. Shpesh herë banorët në bisedë me  njëri-tjetrin kanë bërë thashetheme për Donaldin por sërish ai është një ndër më të preferuarit e publikut.

Së fundmi si duket fokusi i thashethemeve ka ndryshuar dhe tani kanë nisur për Iglin. Banorin e ri të shtëpisë.

Ai ra në sy menjëherë sapo hyri në shtëpi dhe për këtë arsye nëpërmjet një bisede me Ilirit, Monikës dhe Sabianit është komentuar pothuajse çdo veprim i tij.

LEXO EDHE:  U tha se do të jetë pjesë e Big Brother Vip/ Hygerta Sako sqaron njëherë e mirë të vërtetën

LEXO EDHE:  Olsi dënohet të trajtojë mirë Fiorentinën

Kaq ka mjaftuar që edhe ndjekësit t’ju vihen kundër. Sipas tyre banorët brenda shtëpisë bëjnë thashethme për konkurentët më të fortë atje brenda./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE