Connect with Us

Një yll i vërtetë/ Blendi Fevziu poston foto me të bijën

Showbizz

Një yll i vërtetë/ Blendi Fevziu poston foto me të bijën

Publikuar

-

Vajza e gazetarit të njohur Blendi Fevziu feston sot ditëlindjen dhe ai ka vendosur ti bejë një urim duke postuar një foto ku duket krahë saj.

Ajo që bie në sy është fakti se vajza e tij është rritur shumë dhe duket një zonjushë e vërtetë. E veshur më një fustan të zi dhe pamje të kuruar, Mishel duket një yll.

LEXO EDHE:  Nga Erion Dasho/ Sa i thjeshtë është sot manipulimi i opinionit?!

cna lajm show

Qarkullojnë shumë pak foto të Blendi Fevziut me familjen në rrjet. Kjo për faktin se ai ka preferuar ta mbajë familjen e tij larg syrit të kameras.

Për vajzën e tij dimë vetëm që është një student ekselente e cila ndjek mesimet jashtë shqipërisë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Bora Zemani nuk u nda nga burri për fajin tim”/ Donald Veshaj rrëfehet për ish partneren

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Lidhja e Donald veshaj dhe Bora Zemanit ishte ndër më të komentuarat në median online. Edhe pas ndarjes ata vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes.

Edhe pse ata kanë dhënë shumë pak deklarata për njëri-tjetrin, pjesa më e madhe e së cilave u konsideruan si “thumba” prej tyre duket se me shumë informacione po dalin në lidhje më marrëdhënien e tyre.

Së fundi Donaldi është bërë pjesë e “Big Brother VIP” dhe i ngacmuar shpesh herë edhe nga banorët e tjerë nuk nguron të tregojë më shumë.

LEXO EDHE:  Nga Erion Dasho/ Sa i thjeshtë është sot manipulimi i opinionit?!

LEXO EDHE:  20 shkurti, dita e ngadhenjimit mbi diktaturenNë një bisedë me Palomën, ai nuk dëshironte të jepte shumë detaje rreth raportit me moderatoren e Përputhen, por i pyetur nëse familja e tij e kishte problem që ajo kishte një fëmijë, Veshaj u shpreh se këtë gjë aspak se kanë pasur problem, pasi atyre ju intereson lumturia e djalit të tyre.

Donaldi gjithashtu ka pohuar se nuk ka qenë ai arsyeja që Bora Zemani është ndarë nga bashkëshorti i saj, me të cilin ka dhe një djalë. Mardhrëdhënia mes tyre kishte përfunduar shumë më herët./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lulit të “Përputhen 40” i del fati/ Merr propozimin live në emision

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Ish konkurentja e “Pëputhen 40” e njohur me emrin Luli, vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar.

Luli është kthyer në një personazh shumë të dashur për publikun dhe e shohim shpesh të ftuar nëpër emisione.

Së fundmi e ftuar në një emision asaj i erdhi një mesazh propozimi nga një doktor.LEXO EDHE:  Opinion në DW/ Corona është këtu dhe do të mbetet

Gazetarja i thotë, “ Është një doktor një burrë zotëri që ka kohë që të është vënë pas, meqë s’ka pasur përgjigje të paktën ku ndodhet paradite të dal si zotëri të pi një kafe”.

Luli si duket e pranoi doktorin për një kafe, por thotë se më parë duhet të dijë specializimin e tij./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kam filluar të shkëputem nga emri i mamit”/ Vajza seksi e ish deputetes flet karrierën e saj si modele

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Ada Deda vajza e ish deputetes së PD, Albina Deda, është një prej vajzave më të komentuara të momentit. Ajo njihet për fotot super seksi që poston në rrjetet e saj sociale ku numëron mijëra ndjekës.

Sot ajo është një modele shumë e suksesshme, megjithëse ka pranuar se në fillim i është dashur emri i mamasë së saj për të ecur në këtë fushë.

Gjatë një interviste, modelja 22-vjeçarja tregoi se tani është shkëputur nga emri i saj.Mendoj se gjithçka ka nisur në moshën 16-vjeçare kur të gjitha vajzat dëshirojnë të bëjnë foto të bukura dhe të bëhen modele.Pavarësisht kësaj, e kam thënë dhe më parë, më ka ndihmuar shumë emri i mamit. Kështu që, hap pas hapi arrita këtu ku jam. Tani jam mësuar, nuk më ka shqetësuar aspak, as në fillime. Thjesht kam filluar të shkëputem nga emri i mamit, portalet tani fillojnë me emrin Ada Deda modelja”, u shpreh vajza e ish deputetes./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE