Connect with Us

Lulit të “Përputhen 40” i del fati/ Merr propozimin live në emision

Showbizz

Lulit të “Përputhen 40” i del fati/ Merr propozimin live në emision

Publikuar

-

cna lajm show

Ish konkurentja e “Pëputhen 40” e njohur me emrin Luli, vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar.

cna lajm show

Luli është kthyer në një personazh shumë të dashur për publikun dhe e shohim shpesh të ftuar nëpër emisione.

Së fundmi e ftuar në një emision asaj i erdhi një mesazh propozimi nga një doktor.

Gazetarja i thotë, “ Është një doktor një burrë zotëri që ka kohë që të është vënë pas, meqë s’ka pasur përgjigje të paktën ku ndodhet paradite të dal si zotëri të pi një kafe”.

Luli si duket e pranoi doktorin për një kafe, por thotë se më parë duhet të dijë specializimin e tij./CAN.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Kam filluar të shkëputem nga emri i mamit”/ Vajza seksi e ish deputetes flet karrierën e saj si modele

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Ada Deda vajza e ish deputetes së PD, Albina Deda, është një prej vajzave më të komentuara të momentit. Ajo njihet për fotot super seksi që poston në rrjetet e saj sociale ku numëron mijëra ndjekës.

Sot ajo është një modele shumë e suksesshme, megjithëse ka pranuar se në fillim i është dashur emri i mamasë së saj për të ecur në këtë fushë.

Gjatë një interviste, modelja 22-vjeçarja tregoi se tani është shkëputur nga emri i saj.Mendoj se gjithçka ka nisur në moshën 16-vjeçare kur të gjitha vajzat dëshirojnë të bëjnë foto të bukura dhe të bëhen modele.Pavarësisht kësaj, e kam thënë dhe më parë, më ka ndihmuar shumë emri i mamit. Kështu që, hap pas hapi arrita këtu ku jam. Tani jam mësuar, nuk më ka shqetësuar aspak, as në fillime. Thjesht kam filluar të shkëputem nga emri i mamit, portalet tani fillojnë me emrin Ada Deda modelja”, u shpreh vajza e ish deputetes./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Një bishë e vërtetë/ Demi Rose poston fotot që po “çmendin” rrjetin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Demi Rose, modelja me format e kolme vazhdon të çmendë rrjetin. Ajo është modele e shumë firmave dhe shfrytëzon popullaritetin e saj në mënyrën e duhur për të fituar shumë para.

Në Instagramin e saj ku numëron plot 18 milion ndjekës ajo shpesh herë poston foto shumë provokuese të cilat pëlqehen dhe komentohen pafund.LEXO EDHE:  Ndodh puthja e parë në Përputhen/ Pasi përjashtohet nga emisionin, Ana dhe Atdheu çmendin konkurrentët

LEXO EDHE:  Foto-Lajm/ Aleatët kafe në pritje të Lulit

Ajo ka postuar së fundmi një foto ku duket e veshur me një palë bikini shumë minimaliste dhe ka nxjerrë në pah linjat e saj trupore bombastike.

Për më shumë foto seksi të modeles ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish konkurentët e “Përputhen” vazhdojnë me skandale/ Shqipja i kërkon Mevlanit lekët borxh

Publikuar

-

Nga

Edhe pse tashmë ka nisur edicioni i ri i “Përputhen”, ku janë prezantuar konkurentët e rij. Megjithatë edhe ata të vjetrit vazjdojnë të jenë në qendër të vëmendjes. Shpesh herë ata vijnë me komente dhe deklarata “bombë” të cilat tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Edhe pse kanë kaluar shumë muaj që kur ata janë shkëputur nga emisioni, Shqipja dhe Mevlani vazhdojnë të flasin në intervista për sherrin e tyre, në lidhje me disa para borxh.Së fundmi, Shqipja tregoi se Mevlani i ka kërkuar që ajo të ishte pjesë e videoklipit të tij dhe e quajti “hallexhi” pasi sipas saj po ankohej shumë për paratë që kishte harxhuar megjithëse sipas saj në fakt ai kishte harxhuar shumë pak.

LEXO EDHE:  “Nuk doja ta shihja me sy”/ Princi i bën veprimin e papritur Aristelës

LEXO EDHE:  Video-Borxh për të paguar borxhet/ Premtimi qesharak i Andrea Manos për qytetarët

“Po e shpjegoj një herë e mirë që t’i vë pikën se ka folur shumë dhe ka gënjyer shumë. Më tha kam harxhuar shumë për videoklipin dhe unë thashë pale sa ka harxhuar se bënte si hallexhi. U habita kur tha kam harxhuar 600 mijë lekë. Mirë i thashë se rregullohemi bashkë, kështu e lashë. Sepse thashë me vete ky nuk ka dhe kur të nxjerrë lekët e videoklipit do m’i japë. Pastaj filloi të fliste që gjasme unë doja vetë të futesha në videoklip, gjë që nuk është e vërtetë, se vetë ma ka kërkuar“, tregoi ndër të tjera Shqipja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE