Connect with Us

“Latë nam, po e bëni si ‘Përputhen’”/ Ndjekësit nuk kursehen kundër “Big Brother”

Showbizz

“Latë nam, po e bëni si ‘Përputhen’”/ Ndjekësit nuk kursehen kundër “Big Brother”

Publikuar

-

cna lajm show

Gjatë spektaklit “Big Brother”, Fifi dhe Graniti në dhomën e rrëfimit kanë folur më shumë rreth marrëdhënies që është krijuar mes tyre.

Në një moment opinionisti Arbër Hajdari gjatë komentit është shprehur se do i pëlqente që ti shihte bashkë.

Sipas ndjekësve ky koment ishte i pavend sepse duket sikur, njësoj si “Përputhen”, duan ti bashkojnë njerëzit me zor.

“Lattttt nammmmm,,,, po bëhet si “Përputhen”, shkruan njëri prej komentuesve.

LEXO EDHE:  Cila nga vajzat do të largohet sonte nga Big Brother?/ Opinionistët japin mendimin e tyre

Graniti dallohet shumë qartë se nuk ka as pëlqim për Fifin”, shkruan një tjetër komentues.

Kujtojme së menjëherë pas hyrjes është dalluar një afrimitet mes Fifit dhe Granitit, afrimitet i cili ka ngritur dyshime tek publiku se ndoshta mes tyre do të lindë diçka më shumë se miqësi./CAN.al

cna lajm show

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Bleona rikthehet në Shqipëri/ Ja në cilin program televiziv do e shohim si opinioniste

Publikuar

-

Nga

“Love Story” do të nisë transmetimin në Tv Klan më datë 15 nëntor, në orën 20:10.

Përgjatë këtyre javëve produksioni ka zbuluar pak nga çfarë do të shohim të hënën në ekran, që nga Love Story Daily e deri te emrat e njohur që do jenë pjesë.Faqja zyrtare e Love Story në Instagram ka treguar dhe emrin e opinionistit të tretë. Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare Bleona Qeretin.

LEXO EDHE:  Bashkuan forcat për herë të parë/ Fifi zbulon si lindi dueti me Brunon

LEXO EDHE:  Habit Arbana Osmani: Surpriza për një nga banoret do ta nxjerrë jashtë shtëpisë së Big Brother

Këngëtarja shqiptare rikthehet në Tiranë pas një periudhe të gjatë mungese, por këtë herë është dashuria ajo që e sjell në vendlindje./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Video/ E bija feston ditëlindjen e 10-të, Aurela Gaçe i organizon festën e paharruar

Publikuar

-

Nga

Grace, vajza e këngëtares shumë të dashur për publikun Aurela Gaçe, ka festuar 10 vjetorin e lindjes.

Ndërkohë Aurela është kujdesur t’i organizojë një festë të paharruar. Këngëtarja ka ndarë disa momente edhe në Instagram, shoqëruar me një dedikim prekës për të bijën.

“10 vjet me ty Grace im, bekimi i parë i dy familjeve. Nuk po shkruaj gjithë çfarë ndjen zemra ime si nënë, ndjesitë e çuditeshme qysh kur mësova se brenda meje rritej një zemër e vogël, momentin kur e mora në krahë për herë të parë, se do të duhej të shkruaja shumë gjatë, por ka 10 vjet që jeta ime mori kuptimin më të bukur, më me vlerë.

10 vite, e bekuar me Grace (Hirin e Perëndisë). Mbrëmë ajo festoi mes shoqeve e shokëve te klasës, e sigurisht me shoqet që janë rritur bashkë ne lagje, me familjet bashkë, e uroj me zemër që gjithë fëmijet të jenë te bekuar e rrethuar me dashuri. Përgjigjia e çdo hapi në jetë, dashuria”, ka shkruar Aurela në postimin e saj. /CNA.al

LEXO EDHE:  VIDEO-Këmbët e gjata dhe kaçurrelse/ Kush është konkurrentja e parë e “Big Brother Vip?”

LEXO EDHE:  Upsss-Semi komplimenton Granitin në sy të Fifit/ “Sa të bukur i ke sytë”

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Gace (@aurelagaceofficial)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ka ngel bebe, e papjekur”/ Beniada dhe Arjola thashetheme për Beatrix

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas takimit të Kledit dhe Beatrix, banorët kanë vijuar me komentet rreth sjelljes së saj. Trixa u shpreh se është ndierë në siklet pas ftesës së marrë nga Kledi, pasi kishte kuptuar se ky i fundit kishte një tërheqje ndaj saj.

Sot Arjola dhe Beniada kanë komentuar sjelljen e saj ndaj Kledit. Sipas dy vajzave Beatrix është e papjekur dhe sillet si një fëmijë. “E kuptoj, ka ngel bebe”, ka thënë Arjola.

“Është e vogël. Edhe pse është 27 vjeç sillet si 20. Mosha nuk e bën pjekurinë”, është shprehur Beniada.

LEXO EDHE:  VIDEO-Këmbët e gjata dhe kaçurrelse/ Kush është konkurrentja e parë e “Big Brother Vip?”

LEXO EDHE:  Cila nga vajzat do të largohet sonte nga Big Brother?/ Opinionistët japin mendimin e tyreNdërkohë Kledi nga ana tjetër ka thënë se nuk e dinte që jo ishte vënë në siklet për këtë arsye.

Ai është problem Nuk doja ta veja në siklet gocën. Kur e kamdëgjuar që është në siklet. Kur thashë që unë pëlqej Triksën, e paskam vënë në siklet dhe nuk e dija. Nuk i njoh mirë njerëzit”, shprehet Kledi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE