Connect with Us

“Kam ndenja për këtë konkurrent”/ Tola zgjedh mes Albit dhe Melikut

Showbizz

“Kam ndenja për këtë konkurrent”/ Tola zgjedh mes Albit dhe Melikut

Publikuar

-

cna lajme showbizz

Konkurrentja e Përputhen Arlinda Tole, ka zhvilluar takim e saj të radhës me Melikun.

E pyetur nga Bora se në cilin nga takimet që ka zhvilluar deri më tani është ndjerë më mirë, Tole është përgjigjur me Melikun. Ajo ka theksuar se me të ka ndjerë më shumë ndjenja dhe emocione.

“Me Albin jam ndjerë mirë, më ka prekur ajo që kemi diskutuar, ndërsa me Nikun sikur ishim më të përfshirë. Mund të krijojë ndjesi për Melikun, ka pasur më shumë emocione”, ka thënë ajo.

LEXO EDHE:  “Më keni çarë kokën”/ Shqipja reagon keq gjatë intervistës

Më tej Tole është shprehur se një fije e hollë i ndan të dy djemtë dhe se ndjesinë që ka pasur nga Meliku e ka pasur edhe me Albin në takimin e parë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“E patë surratin e atij”/ Në dhomën e dënimit, Paloma nis thashethemet për banorët

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Për shkak të thyerjes se rregullave të “Big Brother” Paloma Fifi, Arditi dhe Iliri janë dënuar dhe ju duhet të kalojnë dy ditë në një dhomë.

Si duket për të shtyrë kohën ata kanë vendosur të bëjnë thashethemë për banorët e tjerë.

Konkretisht ata nisën të komentojnë reagimet në mimikë që bënë konkurentët e tjerë kur Arbana Osmani publikoi rezultatin.Palomës si duket i kishte bërë më së shumti përshtypje reagimi i Donaldit aq sa në një moment i thotë banorëve të tjerë “E patë surratin e tij”?

LEXO EDHE:  Mikela e prekur nga Argjendi/ “Është gjesti më i ulët që mund t’i bësh një femre”

LEXO EDHE:  “Më keni çarë kokën”/ Shqipja reagon keq gjatë intervistës

Kujtojmë se 14 banorë jënë bërë pjesë e emisionit më të ndjekur të momentit “Big Brother” për të fituar në fund shumën prej 100 mijë euro. Pritet që gjatë javëve të kemi eleminime dhe hyrje të reja në program./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E kuruar deri në detaj/ Nuk do e besoni sa shumë kanë kushtuar sandalet e Arbana Osmanit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pamja e Arbana Osman gjatë spektaklit të mbrëmjes së shkuar të “Big Brother” u komentua shumë nga ndjekësit.

Ajo ishte e veshur me një fustan shumë elegant në ngjyrë vishnje dhe me një make up shumë të kuruar.

Gjithsesi ajo që ra në sy ishte fakti se Arbana kishte zgjedhur një palë sandale në gjyrë rozë të ëmbël të markës Alexandre Vauthier që kushtojnë plot 1935 dollarë.LEXO EDHE:  “Ëndërra ime e pa realizuar”/ Përkrah Bora Zemanit, Arjani zbulon sekretin

LEXO EDHE:  “Cilën fytyrë përdore sot?”/ Sara fotografohet me Atdheun, Geliani i tregon daljen

Ndërkohë që për pamjen e saj, ashtu si edhe ajo vetë e ka treguar, kujdeset “LiaStublla”.

Si duket kur vjen puna tek paraqitja e jashtëme, e justifikuar edhe nga puna në televizion, Arbana nuk kursehet./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ju keni nevojë për ndihmë askush tjetër”/ Dafina Zeqiri reagon ashpër ndaj Albi Nakos dhe Erjona Rusit

Publikuar

-

Nga

“S’ke baba, s’ke me ec përpara”/ Dafina Zeqiri rrëfen momente të vështira nga jeta e saj

Po qarkullon me shumë shpejtësi në rrjet video ku duket juria e “T’ka mami yll” më pjesëmarrës Albi Nako dhe Erjona Rusi, të cilët bullizojnë një vajzë 8 vjeçe.

Ata i kanë vënë në dukje peshën e trupit duke i lënë të nënkuptuar se nuk mund të bëhët balerinë nëse ha ushqim.

Kjo është komentuar shumë jo vetëm nga publiku por edhe përsonazhet VIP. Një prej tyre është edhe Dafina Zeqiri.

Nëpërmjet një postimi në Instastoty ku shfaq profilet e te dyve ajo shkruan si fillim për Albin.LEXO EDHE:  Nuk ndalet Mevlani/ Vijon thumbat ndaj Ledjanës

LEXO EDHE:  “Më keni çarë kokën”/ Shqipja reagon keq gjatë intervistës

Pasi s’po mundem me të bërë tagg…më së pari televizionet të cilët i japin rrast “personave” si ti? Më pas një vend në juri dhe t’i bullizosh fëmijët? Femrat e të tjerë, është e tmerrshme! Ti ke nevojë për ndihmë! Askush tjetër”

Ndërsa në lidhje me Erjonën ajo është shprehur “Shkruan në hashtags Feministe dhe këtëj bullizon një fëmijë? Seriozisht e ke”?

Kujtojmë se ky është rasti i disatë qe Albi Nako bullizon në mënyrë të hapur persona që tentojnë të hyjnë në botën e artit./CNA.al

LEXO TE PLOTE