Connect with Us

Ishte shpallur e zhdukur/ Gjendet e pajetë 71 vjeçarja në Vlorë

Kronika

Ishte shpallur e zhdukur/ Gjendet e pajetë 71 vjeçarja në Vlorë

Publikuar

-

cna lajme kronike

Trupi i pajetë i gjetur nga peshkatarët mëngjesin e sotëm në Vlorë, raportohet se i përket një gruaje.

Sipas Policisë, viktima është gjetur orën 09:00 të mëngjesit së të mërkurës në afërsi të molit të Petroliferës.

Raportohet se bëhet fjalë për 71-vjeçaren Nadire Nelaj, e cila ishte shpallur e zhdukur dhe ishte denoncuar humbja nga familajrët e saj.

LEXO EDHE:  Video/ Sekuestrohen 255 kg kanabis, në pranga vlonjati

Nelaj kishte humbur kontaktet me familjen e saj që prej 8 tetorit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Kronika

Zjarri në banesën në Gjirokastër/ Ndërron jetë në spital 12-vjeçarja

Publikuar

-

Nga

E rënë në Sarandë/ Shkrumbohet banesa, digjet brenda dhe 54- vjeçari

Ka ndërruar jetë në spital, 12 vjeçarja e cila u lëndua nga flakët që përfshinë banesën në Gjirokastër.

Pak më herët u raportua se e mitura kishte marrë plagë ndërsa ishte transportuar në spital.

Ndërsa në një njoftim të fundit nga policia, mësohet se 12 vjeçarja ka ndërruar jetë.

Gjirokastër/Informacion paraprak.Rreth orës 20:30, në sallën operative ka ardhur një telefonatë se në fshatin Dervician, Dropull, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit I. N.

LEXO EDHE:  Kina raporton viktimën e parë me koronavirus pas 8 muajsh

LEXO EDHE:  Çunat e krimit, bashkëautorë në krimin shtazor të Këlcyrës!

Në momentin kur banesa është përfshirë nga flakët, brenda saj kanë qënë shtetasi  I. N., 49 vjeç dhe vajza e tij 12 vjeçare, ku si pasojë janë  dëmtuar dhe janë transportuar në spitalin Rajonal Gjirokastër për ndihmë mjeksore.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë, grupi hetimor po punon për të përcaktuar shkaqet e rënies së zjarrit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftohemi nga Spitali se 12 vjecarja ka ndërruar jetë.

LEXO TE PLOTE

Kronika

Foto/ Shkrumbohet nga flakët banesa në Gjirokastër, lëndohet e mitura

Publikuar

-

Nga

cna lajme rajon

Një banesë është përfshirë nga flakët mbëmjen e sotme në fshatin Dervician të Gjirokastrës.

Sipasojë e flakëve mësohet se një vajzë rreth 16 vjeçe ka mbetur e lënduar. Nuk dihet ende gjendja e saj shëndetësore.Shkak i zjarrit dyshohet se  është bërë ngrohësja në banesë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Përplasen makinat në Elbasan/ Disa të lënduar

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit ndërsa për pasojë disa persona kanë mbetur të lënduar.Në vendngjarje kanë mbërritur dy ambulanca, ndërsa dyshohet që shkak për aksidentin të jetë bërë lagështia në rrugë. /CNA.al

LEXO TE PLOTE