Connect with Us

Ish konkurentët e “Përputhen” vazhdojnë me skandale/ Shqipja i kërkon Mevlanit lekët borxh

Showbizz

Ish konkurentët e “Përputhen” vazhdojnë me skandale/ Shqipja i kërkon Mevlanit lekët borxh

Publikuar

-

cna lajm show

Edhe pse tashmë ka nisur edicioni i ri i “Përputhen”, ku janë prezantuar konkurentët e rij. Megjithatë edhe ata të vjetrit vazjdojnë të jenë në qendër të vëmendjes. Shpesh herë ata vijnë me komente dhe deklarata “bombë” të cilat tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Edhe pse kanë kaluar shumë muaj që kur ata janë shkëputur nga emisioni, Shqipja dhe Mevlani vazhdojnë të flasin në intervista për sherrin e tyre, në lidhje me disa para borxh.

Së fundmi, Shqipja tregoi se Mevlani i ka kërkuar që ajo të ishte pjesë e videoklipit të tij dhe e quajti “hallexhi” pasi sipas saj po ankohej shumë për paratë që kishte harxhuar megjithëse sipas saj në fakt ai kishte harxhuar shumë pak.

LEXO EDHE:  “ Nuk flasin prej dy vitesh”/ Jasmina dhe Ola sqarojnë arsyet

“Po e shpjegoj një herë e mirë që t’i vë pikën se ka folur shumë dhe ka gënjyer shumë. Më tha kam harxhuar shumë për videoklipin dhe unë thashë pale sa ka harxhuar se bënte si hallexhi. U habita kur tha kam harxhuar 600 mijë lekë. Mirë i thashë se rregullohemi bashkë, kështu e lashë. Sepse thashë me vete ky nuk ka dhe kur të nxjerrë lekët e videoklipit do m’i japë. Pastaj filloi të fliste që gjasme unë doja vetë të futesha në videoklip, gjë që nuk është e vërtetë, se vetë ma ka kërkuar“, tregoi ndër të tjera Shqipja./ CNA.al

Shqipja e "Përputhen" nxjerr të palarat: Tea ka një fjalor të shumë të pisët

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Skandali i Alvisës dhe Hysenit në Përputhen/ Konkurrentja reagon pas akuzave: Stop dhunës ndaj grave

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në “Përputhen Prime” Hysnei pati një përplasje të fortë me Alvisën, e cila së fundi e ka akuzuar se e ka shantazhuar se do të publikojë video të saj me Bashkimin nëse nuk del nga programi.

Hyseni mbrëmë ka nxjerrë audio të regjistrauar dhe video, ku tregon se Alvisa dhe ai kanë qenë bashkë gjithë kohën që nga nisja e programit dhe se ajo ka luajtur lojë gjatë gjithë kësaj kohe.

Pas akuza nga Hyseni, Alvisa ka reaguar në një postim në Instagram ku shkruan stop dhunës ndaj gruas.

LEXO EDHE:  “Me mua kush të dojë…”/ Sindi i befason të gjithë me pozën seksi

LEXO EDHE:  “Sa e varur je nga seksi?”/ Ana e “Përputhen” habit me përgjigjenKur tu dha shpirti, ishe në barkun e një gruaje! Kur qaje, ishe në prehrin e një gruaje! Kur u dashurove, ishe në zemrën e një gruaje! Kur u plake e t’u shtuan dhimbjet, të shërbenin duart e një gruaje! Prandaj bëhu i sjellshëm dhe i butë ndaj tyre!

Sepse femra të është dhënë në besueshmëri… Nuk është krijuar që ti ta fyesh e poshtërosh…Stop dhunës ndaj grave”, shkruan Alvisa në një postim në rrjetet sociale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas përplasjes me Granitin/ Fifi flet me Dj Pm: Unë e kam ngacmuar, po ma marrin sikur jam xheloze

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gjatë mbrëmjes së showt të së premtes në Big Brother ka patur një përplasje mes Fifit dhe Granitit për shkak të raportit të krijuar mes tyre.

Graniti i ka kërkuar Fifit që secili të vijojë lojën e tij, duke mbetur thjesht shokë. Pas spektaklit kanë qenë të pakta momentet që ata kanë qëndruar bashkë për të mos thënë fare.

LEXO EDHE:  Me synime të qarta/ Ritvana, vajza e Përputhen që e sheh veten në Parlamentin Europian

LEXO EDHE:  Shkëmbim puthjesh/ Sara dhe Atdheu marrin vendimin e papritur për Përputhen

Gjatë mbrëmjes së kaluar, në një bisedë me Dj Pm, Fifi i ka treguar për raportin e saj me Granitin, duke thënë që ngacmimin ia kanë marrë për xhelozi./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bora Zemani rrëfen ndjesitë/ “Kur u puthëm me Donaldin menduam se ishim vetëm”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Puthja mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt ishte një nga momentet më të komentuara dhe të pëlqyera në Big Brother Vip.

Të gjithë u emocionuan nga ndjenjat dhe dashuria mes Donaldit dhe Borës, e cila u reflektua më së miri me anë të një puthje, të cilën e prisnin të gjithë. Ky moment është kujtuar edhe një herë gjatë mbrëmjes së kaluar, në Përputhen Prime, ku këngëtari Naim Abazi ka krahasuar momentin e tyre me një film.

Ndërkohë është shprehur: “Më i lënë në një qosh puthen menjëherë”. Moderatorja më pas ka treguar për ndjesitë e atij momenti duke thënë se në ato momente kanë menduar se ishin vetëm.

LEXO EDHE:  Atdheu dhe Sara puthen me njëri-tjetrin/ Arjan Konomi thumbon dyshen: Iku dhe një ditë

LEXO EDHE:  Atdheu dhe Sara puthen me njëri-tjetrin/ Arjan Konomi thumbon dyshen: Iku dhe një ditë

“Mendonim se ishim vetëm atje prandaj”, ka thënë Bora.Kujtojmë se gjatë spektaklit të mbrëmjes së premte, Donaldi ka bërë një gjest shumë të veçantë për Borën me rastin e tre vjetorit të lidhjes së tyre.

Ai hoqi varësen që mbante në qafë, e futi brenda një pako ëmbëlsirash dhe e hodhi përtej murit, duke kërkuar nga Arbana që dhurata të mbërrinte në destinacion, pra në duart e Borës.

Kjo e fundit, një ditë më parë tregoi që e kishte marrë dhuratën e Donaldit dhe iu ka uruar ndjekësve një fundjavë të ëmbël./ CNA.al

LEXO TE PLOTE