Connect with Us

“Gruaja ime më tradhëtoi dhe unë u hakmora duke fjetur me shoqen e saj”/ 41 vjeçari rrëfen historinë:“Nuk pendohem”

Life Style

“Gruaja ime më tradhëtoi dhe unë u hakmora duke fjetur me shoqen e saj”/ 41 vjeçari rrëfen historinë:“Nuk pendohem”

Publikuar

-

cna lajm show

Një histori ka mbërritur në redaksinë e “The Sun”, rubrika “Dear Deidre”. Një 41 vjeçar rrëfën se pasi zbuloi që gruaja e tij e tradhëtonte ai ka zgjedhur të hakmeret duke fjetur me shoqen e saj të ngushtë. Ai shprehet se nuk ndjen pendesë sepse edhe ai vetë është tradhëtuar.

Historia e plotë

E dashur DEIDRE. Unë jam duke u hakmarrë ndaj gruas sime duke fjetur me shoqen e saj, sepse ajo më tradhëtoi vitin e kaluar.

Prej kohësh tashmë unë kryej mardhënie seksuale më të dhe nuk ndjej asnjë pendesë.

A nuk thonë ata: “Hakmarrja është një pjatë që shërbehet më mirë e ftohtë”? unë tashmë e besoj se kështu është.

Unë jam një burrë 40 vjeç dhe gruaja ime është 42. Ne kemi qenë së bashku për 12 vjet dhe kemi një djalë dhjetë vjeç. Në një moment pashë në telefonin e gruas sime se ajo kishte nisur nje lidhje tjetër.

Isha e zemëruar, por nuk mund të filloja të bërtas dhe koha nuk dukej kurrë e përshtatshme për t’u përballur me gruan time për mashtrimin e saj. Unë isha dëshmitar i një aksidenti automobilistik një javë më vonë dhe duhej të shkoja në stacionin policor. Një mikeshë e gruas sime ishte atje.

Ajo është 35 vjeç dhe beqare. Police. Ajo ishte miqësore dhe më dha numrin e saj të telefonit për ta përdorur nëse “ndonjëherë kam nevojë për ndonjë gjë”. Natën tjetër, unë isha në një kornizë shkatërruese të mendjes dhe vendosa ta thërras.

Ajo më ftoi shpejt në shtëpinë e saj dhe unë pranova. Që atë ditë unë vazhdoj dhe bëj seks me atë. Nuk pendohem”./CAN.al

LEXO EDHE:  Tradhtia e Bashës ndaj ndërkombëtarëve dhe demokratëve

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Nuk ishim në djeni të viktimave”/ Kylie Jenner reagon pas ngjarjes tragjike në koncertin e të dashurit të saj

Publikuar

-

Nga

Një ngjarje tragjike ka ndodhur gjatë koncerit të reperit të njohur Travis Scott.
8 persona kanë humbur jetën dhe mbi 300 të tjerë u plagosën. Në lidhje me këtrë tragjedi ka reaguar edhe e dashura e reperit Kylie Jenner e cila atrë natë ka qenë duke suportaur Travis bashkë me vajzën e tyre Stormy në publik.
Travis u përball me kritika të shumta nga fansat për shkak se vazhdoi performancën e tij, pavarësisht rrëmujës dhe ardhjen së ambulancës në vendgjarje.

Në lidhje me këto kritika Kylie ka vendosur të japë një sqarim. Ajo theksoi faktin se i dashuri i saj nuk e kishte kuptuar se kishte ndodhur ky kaos.

LEXO EDHE:  Ja cilat janë 10 vendet ku partnerët tradhtojnë më shumë

LEXO EDHE:  Për këto shenja horoskopi tradhëtia është normale“Dua ta bëj të qartë se ne nuk ishim në dijeni të viktimave derisa doli lajmi pas shfaqjes dhe kurrë në botë nuk do të kishim vazhduar xhirimet apo performance. Unë po u dërgoj ngushëllimet më të thella familjeve gjatë kësaj kohe të vështirë dhe do të lutem për shërimin e të gjithë atyre që janë prekur Mendimet dhe lutjet e mia janë me të gjithë ata që humbën jetën, u plagosën apo u prekën nga ngjarjet e djeshme. Dhe gjithashtu për Travisin, për të cilin e di se kujdeset thellësisht për fansat e tij dhe komunitetin e Hjustonit”, -ka shkruar Kylie Jenner.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Jam naive, prandaj ndodhem në këtë situatë”/ Pas skandalit me Hysenin, reagon sërish Alvisa

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mbrëmja e djeshme e “Përputhen Prime” ka qenë e mbushur vetëm me skandalin e Hysenit dhe Alvisës.

Hyseni u bë pjesë e emisionit në një lidhje Skype dhe ka treguar se Alvisa është duke bërë një lojë sepse ata u lidhën sërish me njëri-tjetrin dhe u ndanë pasi ajo e kishte tradhëtuar me Bashkimin.

Situata u bë akoma më e tensionuar në momentin kur Alvisa tregoi se ishte dhunuar nga Hyseni. Kjo është arsyeja pse ajo vendosi të qëndronte në komunikim me të që të shmangte konflikte të tilla.

Në lidhje me të gjithë këtë histori Alvisa ka reaguar me anën e disa postimeve në rrjetet sociale ku ka treguar më me detaje se çfarë ka ndodhur në marrëdhënien e tyre pas ndarjes.

Ajo e ka nisur duke kërkuar falje për të gjithë situatën  e shëmtuar që publiku pa gjatë emisionit.

LEXO EDHE:  Sekretet si ta zbuloni tradhëtinë

LEXO EDHE:  Ja cilat janë 10 vendet ku partnerët tradhtojnë më shumëMë tej ajo ka vijuar duke u shprehur se në asnjë moment nuk ka qënën në djeni se ishte regjistruar nga Hyseni. Sipas saj ajo ndodhet në këtë situatë sepse është treguar shumë naive.

“Arsyeja që unë ndodhem në këtë situatë është sepse jam treguar shumë naive. Unë në asnjë moment nuk e kam ditur që kam qënë duke u regjistruar apo incizuar. Është turp. Vërtet tup”, është shprehur Alvisa.

Më tej ajo është shprehur se ende nuk e ka dhënë versionin e saj.

“Ta dini që deri tani keni dëgjuar vetëm versionin e tij. Unë dje nuk mund të reagoj sepse kam qënë e shokuar dhe me 6-7 veta kundër meje. Por do e tregoj edhe une versionin tim“./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Akuzoi bashkëshortin për tradhëti/ Përballen në emision: Kë ke grua ti, mua apo Donikën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një histori e komplikuar ka qënë sot në qëndër të emisionit “E diela Shqipare” në rubrikën “Ka një mesazh për ty”. Një grua nga Korca ka këkuar llogari nga  bashkëshorti i saj, pse është bërë pronare e shtëpisë, të cilën  e kishin blerë bashkë, një zonjë me emrin Donika.

Kush është Donika që ke bërë pjesë si pronare në shtëpinë tonë? Shiko letrat. Ti shikosh dhe ta shikosh me kujdes. Kë ke grua ti mua apo Donikën se më vjen edhe turp që të të them” është shprehur e revoltuar gruaja nga Korça.

LEXO EDHE:  Për këto shenja horoskopi tradhëtia është normale

LEXO EDHE:  Tradhtia e Bashës ndaj ndërkombëtarëve dhe demokratëve

Ndërkohë Eni Çobani ka thënë se kemi të bëjmë me akuza edhe për tradhëti.Kjo është e rëndë se po të akuzon për tradhëti bashkëshortore.

Po e akuzoj sepse nuk ka kuptim. Ne kemi punuar bashkë dhe unë kam dashur të blinim një shtëpi dhe të jetonim si të gjithë të tjerët.

Mua prandaj nuk më vinin dokumentat se ti paske bërë nga këto pisllëqe”, ka vijuar me akuzat gruaja në fjalë./CNA.al

LEXO TE PLOTE