Connect with Us

FOTOT-Një bishë e vërtetë/ Demi Rose poston fotot që po “çmendin” rrjetin

Showbizz

FOTOT-Një bishë e vërtetë/ Demi Rose poston fotot që po “çmendin” rrjetin

Publikuar

-

cna lajm show

Demi Rose, modelja me format e kolme vazhdon të çmendë rrjetin. Ajo është modele e shumë firmave dhe shfrytëzon popullaritetin e saj në mënyrën e duhur për të fituar shumë para.

Në Instagramin e saj ku numëron plot 18 milion ndjekës ajo shpesh herë poston foto shumë provokuese të cilat pëlqehen dhe komentohen pafund.

Ajo ka postuar së fundmi një foto ku duket e veshur me një palë bikini shumë minimaliste dhe ka nxjerrë në pah linjat e saj trupore bombastike.

LEXO EDHE:  Fotoja e saj nudo bëri xhiron në rrjet/ Zbulohet me kë ishte në shtrat këngëtarja

cna lajm show

Për më shumë foto seksi të modeles ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Ish konkurentët e “Përputhen” vazhdojnë me skandale/ Shqipja i kërkon Mevlanit lekët borxh

Publikuar

-

Nga

Edhe pse tashmë ka nisur edicioni i ri i “Përputhen”, ku janë prezantuar konkurentët e rij. Megjithatë edhe ata të vjetrit vazjdojnë të jenë në qendër të vëmendjes. Shpesh herë ata vijnë me komente dhe deklarata “bombë” të cilat tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Edhe pse kanë kaluar shumë muaj që kur ata janë shkëputur nga emisioni, Shqipja dhe Mevlani vazhdojnë të flasin në intervista për sherrin e tyre, në lidhje me disa para borxh.Së fundmi, Shqipja tregoi se Mevlani i ka kërkuar që ajo të ishte pjesë e videoklipit të tij dhe e quajti “hallexhi” pasi sipas saj po ankohej shumë për paratë që kishte harxhuar megjithëse sipas saj në fakt ai kishte harxhuar shumë pak.

LEXO EDHE:  Demi Rose tregon linjat perfekte ndërkohë që kalëron në plazh

LEXO EDHE:  Demi Rose tregon linjat perfekte ndërkohë që kalëron në plazh

“Po e shpjegoj një herë e mirë që t’i vë pikën se ka folur shumë dhe ka gënjyer shumë. Më tha kam harxhuar shumë për videoklipin dhe unë thashë pale sa ka harxhuar se bënte si hallexhi. U habita kur tha kam harxhuar 600 mijë lekë. Mirë i thashë se rregullohemi bashkë, kështu e lashë. Sepse thashë me vete ky nuk ka dhe kur të nxjerrë lekët e videoklipit do m’i japë. Pastaj filloi të fliste që gjasme unë doja vetë të futesha në videoklip, gjë që nuk është e vërtetë, se vetë ma ka kërkuar“, tregoi ndër të tjera Shqipja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ç’pate që u transformove?”/ Ndjekësit kanë një kritikë për opinionisten e “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Balina Bodinaku dhe Arbër Hajdari janë dy opinionistët e emisionit më të shikuar të momentit “Big Brother Vip”

Prej një jave tashmë ata janë të ulur në karrigen e opinionistëve dhe komentojnë hapur banorët Vip. Edhe publiku tashmë u mësua me praninë e tyre dhe kanë nisur të komentojnë jo vetëm konkurentët por edhe ata.

LEXO EDHE:  Modelja shqiptare “prek” ëndrrën/ Sfilon krah Demi Rose dhe Tiffany Keller

LEXO EDHE:  Fotot me bikini të Demi Rose/ Provokim për Tyga-n?Së fundmi ndjekësit i kanë vënë në duke Balinës operacionet plastike. Sipas tyre Balina ishte më simpatike më parë kur nuk kishtë asnjë ndërhyrje në fytyrën e saj./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Latë nam, po e bëni si ‘Përputhen’”/ Ndjekësit nuk kursehen kundër “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gjatë spektaklit “Big Brother”, Fifi dhe Graniti në dhomën e rrëfimit kanë folur më shumë rreth marrëdhënies që është krijuar mes tyre.

Në një moment opinionisti Arbër Hajdari gjatë komentit është shprehur se do i pëlqente që ti shihte bashkë.

Sipas ndjekësve ky koment ishte i pavend sepse duket sikur, njësoj si “Përputhen”, duan ti bashkojnë njerëzit me zor.“Lattttt nammmmm,,,, po bëhet si “Përputhen”, shkruan njëri prej komentuesve.

LEXO EDHE:  Demi Rose tregon linjat perfekte ndërkohë që kalëron në plazh

LEXO EDHE:  Demi Rose nuk fal/ Pozon më seksi se kurrë

Graniti dallohet shumë qartë se nuk ka as pëlqim për Fifin”, shkruan një tjetër komentues.

Kujtojme së menjëherë pas hyrjes është dalluar një afrimitet mes Fifit dhe Granitit, afrimitet i cili ka ngritur dyshime tek publiku se ndoshta mes tyre do të lindë diçka më shumë se miqësi./CAN.al

LEXO TE PLOTE