Connect with Us

“Çfarë, do vëmendje?”/ “Plas” sherri i radhës në “Big Brother”

Showbizz

“Çfarë, do vëmendje?”/ “Plas” sherri i radhës në “Big Brother”

Publikuar

-

cna lajm show

Jo vetëm biseda por edhe debatetë forta kemi hasur në shtëpinë e “Big Brother”.

Se fundmi ishin dy vajzat Sheila dhe Beniada të cilat debatuan ashpër për shkak të një sininimi me të cilin Beniada ju drejtua Sheilës, ndërkohë që ishin duke u ushqyer në tavolinë.

Sheila dhe Beniada kanë debatuar derisa ishin në tavolinë.

Sheila reagoi shumë keq ndaj këtij fakti aq sa banorët menduan se mes tyre do të kishte edhe ndonjë konflikt fizik.

LEXO EDHE:  Protestë në “Big Brother”/ Çfarë i shqetësoi banorët?

cna lajm show

Sabiani ndërkohë, u shpreh se nuk kanë pse zihen për diçka kaq të vogël.

Kujtojmë se ky është debati i dytë i fortë që kemi hasur brenda shtëpisë së “Big Brother”. I pari ka qenë mes Palomës dhe Fifit./CAN.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Një yll i vërtetë/ Blendi Fevziu poston foto me të bijën

Publikuar

-

Nga

Vajza e gazetarit të njohur Blendi Fevziu feston sot ditëlindjen dhe ai ka vendosur ti bejë një urim duke postuar një foto ku duket krahë saj.

Ajo që bie në sy është fakti se vajza e tij është rritur shumë dhe duket një zonjushë e vërtetë. E veshur më një fustan të zi dhe pamje të kuruar, Mishel duket një yll.

LEXO EDHE:  Protestë në “Big Brother”/ Çfarë i shqetësoi banorët?

LEXO EDHE:  Protestë në “Big Brother”/ Çfarë i shqetësoi banorët?Qarkullojnë shumë pak foto të Blendi Fevziut me familjen në rrjet. Kjo për faktin se ai ka preferuar ta mbajë familjen e tij larg syrit të kameras.

Për vajzën e tij dimë vetëm që është një student ekselente e cila ndjek mesimet jashtë shqipërisë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bora Zemani nuk u nda nga burri për fajin tim”/ Donald Veshaj rrëfehet për ish partneren

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Lidhja e Donald veshaj dhe Bora Zemanit ishte ndër më të komentuarat në median online. Edhe pas ndarjes ata vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes.

Edhe pse ata kanë dhënë shumë pak deklarata për njëri-tjetrin, pjesa më e madhe e së cilave u konsideruan si “thumba” prej tyre duket se me shumë informacione po dalin në lidhje më marrëdhënien e tyre.

Së fundi Donaldi është bërë pjesë e “Big Brother VIP” dhe i ngacmuar shpesh herë edhe nga banorët e tjerë nuk nguron të tregojë më shumë.

LEXO EDHE:  “Dashuria ime e parë”/ Banorja e “Big Brother” flet për lidhjen e saj me këngëtarin e njohur

LEXO EDHE:  “Dashuria ime e parë”/ Banorja e “Big Brother” flet për lidhjen e saj me këngëtarin e njohurNë një bisedë me Palomën, ai nuk dëshironte të jepte shumë detaje rreth raportit me moderatoren e Përputhen, por i pyetur nëse familja e tij e kishte problem që ajo kishte një fëmijë, Veshaj u shpreh se këtë gjë aspak se kanë pasur problem, pasi atyre ju intereson lumturia e djalit të tyre.

Donaldi gjithashtu ka pohuar se nuk ka qenë ai arsyeja që Bora Zemani është ndarë nga bashkëshorti i saj, me të cilin ka dhe një djalë. Mardhrëdhënia mes tyre kishte përfunduar shumë më herët./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lulit të “Përputhen 40” i del fati/ Merr propozimin live në emision

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Ish konkurentja e “Pëputhen 40” e njohur me emrin Luli, vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar.

Luli është kthyer në një personazh shumë të dashur për publikun dhe e shohim shpesh të ftuar nëpër emisione.

Së fundmi e ftuar në një emision asaj i erdhi një mesazh propozimi nga një doktor.LEXO EDHE:  “Je xheloze”/ Një tjetër diskutim “i zjarrtë” brenda “Big Brother”

Gazetarja i thotë, “ Është një doktor një burrë zotëri që ka kohë që të është vënë pas, meqë s’ka pasur përgjigje të paktën ku ndodhet paradite të dal si zotëri të pi një kafe”.

Luli si duket e pranoi doktorin për një kafe, por thotë se më parë duhet të dijë specializimin e tij./CAN.al

LEXO TE PLOTE