Connect with Us

“Bora Zemani nuk u nda nga burri për fajin tim”/ Donald Veshaj rrëfehet për ish partneren

Showbizz

“Bora Zemani nuk u nda nga burri për fajin tim”/ Donald Veshaj rrëfehet për ish partneren

Publikuar

-

cna lajm show

Lidhja e Donald veshaj dhe Bora Zemanit ishte ndër më të komentuarat në median online. Edhe pas ndarjes ata vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes.

Edhe pse ata kanë dhënë shumë pak deklarata për njëri-tjetrin, pjesa më e madhe e së cilave u konsideruan si “thumba” prej tyre duket se me shumë informacione po dalin në lidhje më marrëdhënien e tyre.

Së fundi Donaldi është bërë pjesë e “Big Brother VIP” dhe i ngacmuar shpesh herë edhe nga banorët e tjerë nuk nguron të tregojë më shumë.

LEXO EDHE:  FOTOT-Ndryshimi drastik i Antonelës që pas hyrjes në Përputhen/ Ja si dukej kaçurrelsja nga Shkodra më parë

Në një bisedë me Palomën, ai nuk dëshironte të jepte shumë detaje rreth raportit me moderatoren e Përputhen, por i pyetur nëse familja e tij e kishte problem që ajo kishte një fëmijë, Veshaj u shpreh se këtë gjë aspak se kanë pasur problem, pasi atyre ju intereson lumturia e djalit të tyre.

Donaldi gjithashtu ka pohuar se nuk ka qenë ai arsyeja që Bora Zemani është ndarë nga bashkëshorti i saj, me të cilin ka dhe një djalë. Mardhrëdhënia mes tyre kishte përfunduar shumë më herët./CNA.al

cna lajm show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Habit konkurrenti i Përputhen/ “Më pëlqejnë vajzat me vithe dhe gjoks”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sot në Përputhen është transmetuar takimi mes Anës dhe Bledit. Gjatë takimit, Bledi është shprehur se i pëlqejnë vajzat me vithe dhe gjoks.

Kjo shprehej e Bledit ka krijuar shumë reagime në emision dhe shumë prej vajzave e kanë kundërshtuar për mënyrën se si ai u shpreh në lidhje me vajzat.LEXO EDHE:  Plas mes Andit dhe Jasminës: Njeriu i fundit që doja t’i hiqja maskën publikisht

Ndërkohë nga ana tjetër Bledi ka shpjeguar se nuk kishte asgjë me vajzat elegante por thjesht në shijet e tij janë vajzat që janë më të mbushura./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Beniada flet me Granitin pas deklaratave për Semin/ “Nuk më pëlqeu ajo që the”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Raporti Fifi-Granit-Semiështë kthyer në kryefjalën e diskutimeve në shtëpinë e Big Brother Vip.

Pas debateve të forta me banorët, Graniti dhe Beniada kanë folur rreth akuzave të tij, ku është shprehur se Semi e ka provokuar për të bërë të ndihet keq Fifin.

Beniada është shprehur se nuk i ka pëlqyer aspak mënyra se si ai është shprehur pasi sipas saj, kur nuk e pëlqen një person që e sheh që pot ë provokon, largohesh.

LEXO EDHE:  “Ishim në pritje, na zhgënjeve”/ Ndjekësit “kryqëzojnë” Arbana Osmanin

LEXO EDHE:  Mevlani bën veprimin e papritur/ Fshin të gjitha "kujtimet" me LedianënNë fillim fare the se Semi të ngacmonte. Kur ti nuk do që një person të provokojë, largohesh, ftohesh.

Unë u futa pasi nuk më pëlqeu ajo që the si vajzë. Pse Graniti po thotë kështu, kur unë e kam parë që ai me Semin janë afruar, por jo për keq. Kur një person nuk të pëlqen si karakter nuk përqafohesh me dikë tjetër”, është shprehur Beniada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ti nuk je kështu jashtë”/ Semi zhgënjehet nga Igli

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktori Igli Zarka është banori më i ri në shtëpinë e Big Brother. Edhe pse kanë kaluar vetëm dy ditë nga hyrja e tij, Igli ka rritur të rikrijojë diskutime, madje ia ka dalë që banorët të bëjnë edhe thashetheme për të.

Së fundi ai ka patur diskutime me dy prej banorëve Arditin dhe Semin. Gjatë një bisede, ai i ka kërkuar Semit të mos bëjë provokime ndaj tij.

LEXO EDHE:  Mevlani bën veprimin e papritur/ Fshin të gjitha “kujtimet” me Ledianën

LEXO EDHE:  A është Loredana vërtetë shtatzanë?/ Ja përgjigjiaSemi është shprehur se ai nuk është kështu jashtë, por Igli i është drejtuar duke thënë se brenda në shtëpi është gjithçka ndryshe./ CNA.al

LEXO TE PLOTE