Connect with Us

“Bora Zemani nuk u nda nga burri për fajin tim”/ Donald Veshaj rrëfehet për ish partneren

Showbizz

“Bora Zemani nuk u nda nga burri për fajin tim”/ Donald Veshaj rrëfehet për ish partneren

Publikuar

-

cna lajm show

Lidhja e Donald veshaj dhe Bora Zemanit ishte ndër më të komentuarat në median online. Edhe pas ndarjes ata vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes.

Edhe pse ata kanë dhënë shumë pak deklarata për njëri-tjetrin, pjesa më e madhe e së cilave u konsideruan si “thumba” prej tyre duket se me shumë informacione po dalin në lidhje më marrëdhënien e tyre.

Së fundi Donaldi është bërë pjesë e “Big Brother VIP” dhe i ngacmuar shpesh herë edhe nga banorët e tjerë nuk nguron të tregojë më shumë.

LEXO EDHE:  Pasi i doli në krah Ledjanës/ Arjan Konomi thumbon Mevlanin: Qëkur more X5…

Në një bisedë me Palomën, ai nuk dëshironte të jepte shumë detaje rreth raportit me moderatoren e Përputhen, por i pyetur nëse familja e tij e kishte problem që ajo kishte një fëmijë, Veshaj u shpreh se këtë gjë aspak se kanë pasur problem, pasi atyre ju intereson lumturia e djalit të tyre.

Donaldi gjithashtu ka pohuar se nuk ka qenë ai arsyeja që Bora Zemani është ndarë nga bashkëshorti i saj, me të cilin ka dhe një djalë. Mardhrëdhënia mes tyre kishte përfunduar shumë më herët./CNA.al

Vin Veli harron Bora Zemanin/ Zbulon detajet nga jeta private
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Lulit të “Përputhen 40” i del fati/ Merr propozimin live në emision

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Ish konkurentja e “Pëputhen 40” e njohur me emrin Luli, vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar.

Luli është kthyer në një personazh shumë të dashur për publikun dhe e shohim shpesh të ftuar nëpër emisione.

Së fundmi e ftuar në një emision asaj i erdhi një mesazh propozimi nga një doktor.LEXO EDHE:  “Po më mungonte oksigjeni”/ Iliri zbulon arsyet e ndarjes nga Gilberta

Gazetarja i thotë, “ Është një doktor një burrë zotëri që ka kohë që të është vënë pas, meqë s’ka pasur përgjigje të paktën ku ndodhet paradite të dal si zotëri të pi një kafe”.

Luli si duket e pranoi doktorin për një kafe, por thotë se më parë duhet të dijë specializimin e tij./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kam filluar të shkëputem nga emri i mamit”/ Vajza seksi e ish deputetes flet karrierën e saj si modele

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Ada Deda vajza e ish deputetes së PD, Albina Deda, është një prej vajzave më të komentuara të momentit. Ajo njihet për fotot super seksi që poston në rrjetet e saj sociale ku numëron mijëra ndjekës.

Sot ajo është një modele shumë e suksesshme, megjithëse ka pranuar se në fillim i është dashur emri i mamasë së saj për të ecur në këtë fushë.

Gjatë një interviste, modelja 22-vjeçarja tregoi se tani është shkëputur nga emri i saj.Mendoj se gjithçka ka nisur në moshën 16-vjeçare kur të gjitha vajzat dëshirojnë të bëjnë foto të bukura dhe të bëhen modele.Pavarësisht kësaj, e kam thënë dhe më parë, më ka ndihmuar shumë emri i mamit. Kështu që, hap pas hapi arrita këtu ku jam. Tani jam mësuar, nuk më ka shqetësuar aspak, as në fillime. Thjesht kam filluar të shkëputem nga emri i mamit, portalet tani fillojnë me emrin Ada Deda modelja”, u shpreh vajza e ish deputetes./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Një bishë e vërtetë/ Demi Rose poston fotot që po “çmendin” rrjetin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Demi Rose, modelja me format e kolme vazhdon të çmendë rrjetin. Ajo është modele e shumë firmave dhe shfrytëzon popullaritetin e saj në mënyrën e duhur për të fituar shumë para.

Në Instagramin e saj ku numëron plot 18 milion ndjekës ajo shpesh herë poston foto shumë provokuese të cilat pëlqehen dhe komentohen pafund.LEXO EDHE:  “Vë në gjumë Argjendin dhe flet me ish të dashurin në dhomën tjetër”/ Juli acaron keq Mikelën

LEXO EDHE:  Ndodh puthja e parë në Përputhen/ Pasi përjashtohet nga emisionin, Ana dhe Atdheu çmendin konkurrentët

Ajo ka postuar së fundmi një foto ku duket e veshur me një palë bikini shumë minimaliste dhe ka nxjerrë në pah linjat e saj trupore bombastike.

Për më shumë foto seksi të modeles ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE