Connect with Us

Zbuloni emrat e personazheve Vip që pritet të bëhen sot pjesë e “Big Brother”

Showbizz

Zbuloni emrat e personazheve Vip që pritet të bëhen sot pjesë e “Big Brother”

Publikuar

-

cna lajm show

Prej një jave tashmë a nisur emisioni i cili ka thyer rekorde shikueshmërie “Big Brother”. Këtë herë “Big Brother” ka erdhur me një ndryshim pothuajse tërësor. Tashmë nuk kemi të bëjme me personazhe të thjeshtë por Vip.

Gjatë javëve pritet që brenda shtëpisë të famshme të ketë jo vetëm eleminime por edhe prurje të reja.

LEXO EDHE:  Akuza ndaj produksionit/ Paralajmërimi i fortë i Big Brother për një prej banorëve Vip

Edhe pse ende nuk kemi konfirmime zyrtare përflitet se një prej personazheve vip që pritet të hyjë është këngëtarja Beatrix Ramosaj. Një tjetër emer i përfolur është ai i aktores Ema Andrea.

Siç e thamë presim ende të vërtetohet nëse keto emra do të hyjnë sot në “Big Brother” sepse aktualisht janë aludime./CNA.al

Beatriks 2 - TiranaNews

Emma Andrea tells her story of sexual harassment: At first I thought 'where is my mistake?'

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Habit Antonela/ “Kam bërë xheloz njërin me Atdheun”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonela Berisha është një prej ish konkurrenteve më të përfolura të Përputhen. Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në Përputhen, Antonela është bërë pjesë e televizionit dhe ka qenë e ftuar në shumë emisione.

Së fundi në një intervistë me Antoneta Koçin, Antonela ka treguar se ka bërë xheloz njërin me Atdheun.

LEXO EDHE:  Donaldi bën deklaratën e fortë për Borën/ “E kam dashur por…”

LEXO EDHE:  Deklaroi se ka pasur probleme me alkolin/ Flet bashkëshorti i Palomës:'Më ka mërzitur shumë'Kam bërë xheloz njërin me Atdheun. Nuk është i njohur. Isha në një ambient. Atdheu është tip si un, i thashë hajde se do bëj xheloz njërin. Doli rezultat. Atdheu është “partner krimi”, është shprehur Antonela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arbana Osmani zbulon surprizën/ Dy hyrje të reja në “Big Brother”, dy super çuna do të bëhen pjesë e realityshowt

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gara po bëhet edhe më e fortë në shtëpinë e Big Brother. Dy ditë më parë, pjesë e realityshowt më të ndjekur të momentit u bë aktori Igli Zaka.

Igli ka arritur të përshtatet menjëherë me banorët ku dhe ka diskutuar për tematika të ndryshme.

Pas Iglit moderatorja Arbana Osmani ka zbuluar surprizën e mbrëmjes së nesërme.

LEXO EDHE:  Foto-Zbulohet lidhja e ish banorit të Big Brother me Fatos Nanon/S’do ta besoni kush është

LEXO EDHE:  Deklaroi se ka pasur probleme me alkolin/ Flet bashkëshorti i Palomës:'Më ka mërzitur shumë'Dy banorë të rinj pritet të bëhen pjesë e shtëpisë së Big Brother. Bëhet fjalë për dy meshkuj identiteti i të cilëve nuk është zbuluar ende, por sipas asaj që dëgjohet në video bëhet fjalë për dy super djem./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bëhuni gati për super hit/ Tayna dhe Ledri publikojnë sonte këngën e re

Publikuar

-

Nga

Pas bashkëpunimit në këngë “A je”, Tayna dhe Ledri do të rikthehen sërish me një bashkëpunim të ri.

Lajmin e ka bërë të ditur Tayna përmes një postimi në rrjetet sociale, ku ka zbuluar edhe titullin e këngës.

“Hala” është titulli i këngës së re të Taynës dhe Ledrit, e cila do të publikohet sonte rreth orës 20:00.

LEXO EDHE:  Donaldi bën deklaratën e fortë për Borën/ “E kam dashur por…”

LEXO EDHE:  E përjashtuan nga shtëpia/Damiano hakmerret keq ndaj Big BrotherKujtojmë se kënga “A je” e dy reperëve ka më shumë se 40 milionë klikime në Youtube./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE