Connect with Us

Ti shitesh për 5 mijë lekë”/ Ndjekësit acarohen keq me Jurgenin: “Turp, je injorant, mashkull i dobët”

Showbizz

Ti shitesh për 5 mijë lekë”/ Ndjekësit acarohen keq me Jurgenin: “Turp, je injorant, mashkull i dobët”

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Përputhen” një situatë aspak e këndshme ka ndodhur mes Mikelës dhe Jurgenit.

Ky i fundit ka ofenduar Mikelën duke i thënë se nuk merret me atë sepse ajo është femër që shitet për 5 mijë lek.

Mikela u acarua shumë, madje shkoi përballë tij.

E gjithë situate u komentua edhe nga të pranishmit të cilët ja bënë të ditur Jurgenit që bëri shumë gabim me mënyrën e të shprehurit.

LEXO EDHE:  Fotoja “bombë” e Teas së Përputhen/ Kapet duke u puthur me ish konkurrentin

Si duket edhe publiku i është kthyer kundër Jurgenit dhe komentet kanë vërshuar në rrjetet sociale.

O Jurgen o injorant mashkull më kot qe vetem ofendon duhet te hiqet nga programi”, është shprehur njëri nga komentuesit.

Ky jurgeni eshte nga ata qe te vret kur ndahesh. Impotent i qelbur. Mashkull i dobet , spiun. Pa testosteron. Turpi i shqipëris. Ekselenti virgjer”, vijon një tjetër./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Emocionuese/ Donaldi merr mesazhin prekës nga vëllai i tij binjak, Romeo

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktori Romeo Veshaj, ka surprizuar vëllain e tij binjak Donald Veshaj sonte gjatë prime-t të Big Brother Vip.

Teksa Romeo jep mesazhin, Donaldi është përlotur.

Ai është shprehur se është shumë krenar për të vëllain dhe tani kur e pyesin nuk thotë  më që është Romeo Veshaj por që është vëllai i Donaldit.

LEXO EDHE:  Ish konkurrenti nxjerr “të palarat” e Përputhen/ “Mos u merrni me mua o emision i degjeneruar”

LEXO EDHE:  Nga takimi tek operacionet plastike/ Rrëfehet gazetarja seksi e PërputhenMomenti më emocionues i mbrëmjes ishte takimi me prindërit e tij.

Ne të shikojmë 24 orë, je fantastik, më ke lënë pa fjalë”, kanë qenë fjalët e prindërve të tij/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sonila Meço për Ilirin e Big Brother: Ka aftësinë të përcaktojë kush është kundërshtari i fortë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gazetarja Sonila Meço sonte është shfaqur në rolin e opinionistes së Big Brother Vip.

Në debatin e Ilirit me Donaldin për pjesën e grupimeve në shtëpi, Sonila ka komentuar se e sheh Ilirin si një dirigjent që ka përpara gjithë orkestrën dhe di se kur duhet të fillojë dhe mbarojë loja.

Sipas gazetares, Iliri ka aftësinë e madhe për të përcaktuar se kush është kundërshtari më i fortë i asaj shtëpie.Ilir duhet ta pranojmë se subkoshienca jote të bën të thuash të vërtetën unë të shoh si dirigjent që përpara ke një orkestër që e di se kur duhet të bjerë daullja, pianoja.

Merita jote është se pavarësisht se këtë orkestër mund ta nxehësh dhe ta ftohësh si do, ke aftësinë e madhe për të përcaktuar se kush është kundërshtari më i fortë i asaj shtëpie. Shihni kë vendos në shenjë Iliri dhe është konkurrenti i fortë”, është shprehur Sonila Meço./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Raporti Donald-Beatrix/ Flet Semi: E shoh si lojë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Semi Jaupaj ka dhënë mendimin e saj përsa i përket marrëdhënies Donald-Betarix.

Sonte në spektakël ajo është shprehur se e sheh si një lojë. Sipas Semit tek Donaldi kanë ndikuar komentet e Antonelës dhe Meridianit të cilët me informacionet e tyre të rreme kanë bërë Donaldin të mendojë se Bora ka vazhduar jetën jashtë dhe nuk po e pret.

Unë e shoh një lojë. Pse lojë? Sepse ose është një lojë kjo që ndodh tani, ose ajo para një lojë, kur Bora shkoi në shtëpi. Pse zgjodhi ta bënte këtë nuk e them dot. Kam një mendim timin duke njohur Donaldin  dhe mendoj  se hyjra e Antonelës dhe Meridanit ka ndikuar shumë te Donaldi.LEXO EDHE:  Nga takimi tek operacionet plastike/ Rrëfehet gazetarja seksi e Përputhen

LEXO EDHE:  Nga takimi tek operacionet plastike/ Rrëfehet gazetarja seksi e Përputhen

Ata  hynë me informacione të rrema duke thënë që ne të kemi parë single nga jashtë, duke thënë që ku e di ti që njerëzit e tjerë nuk kanë vazhduar jetën jashtë, duke i dhënë sinjale që vajza në fjalë, pra Bora nuk po e pret dhe mbështet, dhe ka vazhduar jetën” ka thënë Semi.

Ose takimi me Borën ose kjo, është treguar pak i dobët”, ka vazhduar më tej Semi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE