Connect with Us

“Sa qënke shëndoshur”/ Fifi flet hapur për konfliktin që ka pasur me një familjar

Showbizz

“Sa qënke shëndoshur”/ Fifi flet hapur për konfliktin që ka pasur me një familjar

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë një bisede të zhvilluar mes Monikës, Arjolës, Beniadës dhe Fifit, kjo e fundit ka rrëfyer një konflikt që ka pasur me një nga familjarët e saj konkretisht dajën.

Ajo tregon se shkak ka qenë një koment prej tij i cili sapo e takoi nuk e pyeti si je por i kishte thënë direkt se ishte shëndoshur shumë.

“Sapo e takova dajen nuk me pyrti as si je, as me ka uruar për ndonjë sukses por direkt tha sa qënke shëndoshur dhe une reagova keq pas këtij komenti ”, është shprehur Fifi duke ndarë më vajzat e tjera një episod konflikti me familjarët.

LEXO EDHE:  “Kemi pasur mosmarrëveshje”/ Mevlani zbulon si është raporti mes tij dhe Sabianit

Kujtojmë se pjesë e shtëpisë më të famshme në vend jane 14 konkuretë, por presim edhe eleminime dhe hyrje të reja. Secili prej tyre konkuron për të fituar në fund 500 mijë euro./CAN.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show cna, lajme, showbiz cna ;lajm show

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Ish banorja e Big Brother Vip: Kam parë një shikim të zjarrtë mes Arjolës dhe Kledit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një prej banorëve të shtëpisë së Big Brother Vip që së fundi ka qenë në qendër të vëmendjes është Kledi.

Një natë më parë ai ka zgjehdur Beatrix Ramosajn për një darkë romantike, ku dhe ka shprehur pëlqimin e tij për të.

Një tjetër reagim i papritur ishte ai i Arjolës që është komentuar shumë si nga banorët ashtu edhe nga ndjekësit si skenë xhelozie.Sonte gjatë live showt ish banorja e Big Brother, Paloma, ka treguar se gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e Big Brother ka parë një shikim të zjarrtë mes Arjolës dhe Kledit. Ndërkaq ka shtuar se Arjola ndihet shumë mirë me Kledin.

LEXO EDHE:  Sherri i tyre bëri xhiron e rrjetit/ Stresi habit me deklaratën për Einxhel pas hyrjes në “Big Brother Vip”

LEXO EDHE:  Einxhel i ‘vë kapakun’/ Tregon se ka pëlqim për Dj Dagz

“Kur kam qenë në shtëpi kam parë një shikim të zjarrtë mes Arjola dhe Kledit. Arjola ndihet shumë mirë me Kledin”, shprehet Paloma./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

3 vite pa e parë/ Babai i Semit e surprizon në Big Brother Vip

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Që në hyrjen e saj në shtëpinë e Big Brother Vip  dhe bisedat me banorët e tjerë, ajo ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me babain e saj.

Semi ka rrëfyer se ka rreth tre vite që nuk e ka takuar babain e saj pasi ai është zhvendosur në Kanada.Sonte babai i saj e ka surprizuar në shtëpinë e Big Borther. Takimi ka qenë shumë emcionues dhe ka përlotur të gjithë banorët të cilët kanë ndjekur takimin e tyre.

LEXO EDHE:  Einxhel i ‘vë kapakun’/ Tregon se ka pëlqim për Dj Dagz

LEXO EDHE:  “Nuk kam qejf që femra të bëjë shumë për mua”/ Graniti “thumbon” Fifin

Këngëtarja është shprehur se kjo ishte supriza më e nbukur që kishte marrë ndonjëherë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Fishekzjarret mbaruan”/ Semi flet për ndarjen nga Bojken Lako: Ishte e vështirë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Semi Jaupaj ka rrëfyer detaje nga jeta e saj private. Sonte në Big Brother Vip është transmetuar historia e jetës së saj.

Një pjesë e rëndësishme ashtu siç ajo e ka thënë shumë herë, është ish partneri i saj Bojken Lako.Në lidhje me këtë, Semi ka treguar se ndarja ka qenë shumë e vështirë. Ajo është shprehur se tashmë kishin kuptuar se do të mbeten vetëm shokë.

LEXO EDHE:  Semi përlotet/ Çfarë i ndodhi këngëtares në Big Brother VIP?

LEXO EDHE:  “Nuk kam nerva…”/ Debat i nxehtë mes Palomës dhe Ilirit

Ka qenë e vështirë të ndaheshe nga Bojken. Ato fishekzjarret kishin mbaruar dhe mbetëm shokë. Pse të mos jemi shokë”, ka thënë Semi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE