Connect with Us

Rrëfehet vajza e ish deputetes demokrate/ “Më ka ndihmuar emri i mamit në karrierë”

Showbizz

Rrëfehet vajza e ish deputetes demokrate/ “Më ka ndihmuar emri i mamit në karrierë”

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Vajza e ish deputetes demokrate, Albina Deda,  Ada Deda, është një nga modelet më seksi të momentit.

Ada është gjithnjë në qendër të vëmendjes, për shkak të fotove të saj provokuese dhe bukurisë.

Së fundi ajo ka folur për karrierën e saj si modele dhe është shprehur se emri i nënës së saj e ka ndihmuar shumë në fillimet e saj.

E ftuar në emisionin “FriendZone” në ABC, ajo është shprehur se tani ka filluar të shkëputet nga emri i nënës së saj, Albina Deda.

LEXO EDHE:  Provokon me pozat e saj të nxehta/ Njihuni me modelen që do t’iu "heqë trurin"

Mendoj se gjithçka ka nisur në moshën 16-vjeçare kur të gjitha dëshirojnë të bëjnë foto të bukura dhe të bëhen modele.

Pavarësisht kësaj, e kam thënë dhe më parë, më ka ndihmuar shumë emri i mamit. Më pas, hap pas hapi arrita këtu ku jam. Tani jam mësuar, nuk më ka shqetësuar aspak në fillime.

Thjesht kam filluar të shkëputem nga emri i mamit, portalet tani fillojnë me emrin Ada Deda modelja.”, theksoi ajo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Dy super çuna”/ Arbana Osmani zbulon djemtë që pritet të hyjnë sot në “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Herë pas here pjesë  e shtëpisë më të famshme në vend “Big Brother Vip” bëhen pjesë personazhe të reja.

E njëjta gjë pritet të ndodhë edhe mbrëmjen e sotme gjatë spektaklit.

Këtë e ka zbuluar vetë Arbana nëpërmjet një postimi në Instastory ku është shprehur se dy hyrjet e reja do të jenë dy djem. Këtë e ka përforcuar edhe një nga gazetaret e cila ishte prezente duke u shprehur se do të hyjnë “dy super çuna”.

LEXO EDHE:  Çmend rrjetin me fotot e saj provokuese/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa fjalë

LEXO EDHE:  FOTOT-Modelja më provokuese e rrjeteve sociale/ Njihuni me të parezistueshmen, Tiona Fernan



Aludohet se një nga çunat që pritet të hyjë është një DJ shumë i njohur në Kosovë.

Kujtojmë se së fundmi në shtëpi kanë hyrë shtëpi tre vajza, Einxhel Shkira, Beatrix Ramosaj dhe Sara Berisha, si edhe aktori Igli Zarka.

Na mbetet vetëm të presim dhe të shohim sa do të ndryshojë atmosfera e shtëpisë me këto hyrje të reja./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“U masakrua” me komente sepse bëri shqiponjën me duar/ Shtrohet në spital Miss Serbia

Publikuar

-

Nga

Sapo është kthyer në vëndin e saj, Valentina Petroviç e cila ishte përfaqësuesja e e Serbisë në garën për Miss Internacional, mësohet se është shtruar në spital.

Kujtojmë se pasi bëri shqiponjën më duar krahas miss Kosoves dhe Shqipërisë ajo u masakrua nga komentet negative nga populli Serb. Kjo bëri që ajo të mos e përballonte dot presionin dhe të tërhiqej nga gara dhe të kërkonte falje.



Po nuk mbaron me kaq. Për shkak të stresit të akumuluar ajo është ndjerë shumë keq dhe ka përfunduar në spital. Lajmi është dhënë nga një prej mikeshave të saj.

LEXO EDHE:  Çmend rrjetin me fotot e saj provokuese/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa fjalë

LEXO EDHE:  Gruaja seksi e futbollistit të njohur/ Fotot më të nxehta të modeles më të kërkuar të momentit

Më njoftuan se Valentina kishte rënë dakord të tërhiqej. E kuptoj dhe është e pranueshme kjo që ka ndodhur. Ka stres të tmerrshëm pas saj, është nën presion të madh, e kanë mbajtur më gjatë në doganë në kthimin në Serbi”, ka thënë Nadja, mikesha e ngushtë eMissit Serb./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kisha frikë nga mentaliteti”/ Arditi tregon pengun më të madh të jetës

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas të gjitha situatave tensionuese brenda shtëpisë më të famshme të momentit “Big Brother Vip” banorët kanë vendosur të bëjnë biseda me njëri-tjetarin rreth eksperiencave më të bukura të jetës së tyrë, për tu çliruar disi edhe nga i gjithë presioni.

Mes banorëve pati shumë rrëfime dhe një prej tyre ishte edhe Arditi i cili rrefeu një peng që kishte për humbjen e një mundësie të madhe.

Këngëtari rrëfeu se ishte ftuar nga një festival shumë i rëndësishëm kushtuar komunitetit LBGT+, për të qenë këngëtari kryesor. Arditi ka rrëfyer se ftesa erdhi pas një suksesi që ai kishte korrur në “Eurovision Suedia”.

LEXO EDHE:  Rrëfim/ Nuk mund tu blej asnjë dhuratë fëmijëve të mi për Krishtlindje

LEXO EDHE:  Rrëfim/ Nuk mund tu blej asnjë dhuratë fëmijëve të mi për Krishtlindje



Ai tregoi se e refuzoi ftesën sepse ishte i frikësuar nga mentaliteti në Shqipëri

”Ishte festival shumë i rëndësishëm, mund të më hapte shumë rrugë karriere. Isha i vogël dhe nuk e mendova mirë, kisha frikë nga paragjykimet këtu, nëse do më jepej tani mundësia do pranoja pa hezitim”, është shprehur Arditi./CNA.al

LEXO TE PLOTE