Connect with Us

“Kam vuajtur për një femër”/ Banori i “Big Brother” flet për dashurinë më të madhe të jetës së tij

Showbizz

“Kam vuajtur për një femër”/ Banori i “Big Brother” flet për dashurinë më të madhe të jetës së tij

Publikuar

-

cna lajm show

Duket se banorët brenda shtëpisë së “Big Brother” janë miqësuar shumë me njëri-tjetrin aq sa nuk e kanë problem të tregojnë edhe histori tepër personale.

Së fundmi modeli dhe ish futbollisti, Granit Cana, duke larë enët më aktoren Monika, ka folur për lidhjen e tij me një vajzë e cila si duket ka qenë dashuria më e madhe.

Ndër të tjera ai është shprehur se ka vuajtur dhe ka qarë shumë shpesh për të.

LEXO EDHE:  “Je xheloze”/ Një tjetër diskutim “i zjarrtë” brenda “Big Brother”

Kujtojmë së Graniti dhe Fifi gjatë qëndrimit në Shtëpinë e “Big Brother” qëndrojnë shumë kohë me njeri-tjetrin dhe nga kjo po aludohet se mes tyre mund të lindë dicka më shumë se miqësi. Shumë biseda personale, afrimitet, kapje dore etj, janë shenja që të bëjnë të kesh dyshime rreth marrëdhënies së tyre./CNA.al

cna lajme show cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Donaldi vijon të bëjë deklarata për Borën: Është historia më e bukur që unë kam pasur

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Lidhja e Borës me Donaldin është komentuar shumë brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”.

Kujtojmë se në lidhje me këtë ditët e fundit është diskutuar shumë ditët e fundit në shtëpi.

Gjatë mbrëmjes së sotmë është folur në lidhje me debatin mes Meridianit, Semit dhe Donaldit. Kujtojmë se Meridiani është shprehur se jashtë shihet si Donaldi i Borës. Nga ana tjetar Donaldi është shprehur se ai është vetëm në këtë lojë dhe është single. Semi nga ana tjetër ka reaguar shumë keq dhe është shprehur se pasi ai e puthi nuk është fare e drejtë.

LEXO EDHE:  “Më bie të fikët menjëherë”/ Fifi rrëfen për luftën me depresionin

LEXO EDHE:  Big Brother merr vendimin ekstrem ndaj këtij banori/Ja çfarë ka bërë aiGjatë spektaklit të sotëm Donaldi ka dhënë një tjetër deklaratë për Borën.

“Nuk dua të përmendem vetëm për këtë pjesë. Unë e dija që do të kishte situata të sikletshme

Gjithsesi nuk më vjen keq sepse Semi është shumë protekstive ndaj shoqes së saj. Mbi të gjitha është historia më e bukur që unë kam pasur”, është shprehur Donaldi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

A do të ishte Donaldi më ndryshe pa Semin?/ Banorët japin përgjigjen e sinqertë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gjatë mbrëmjes së sotmë është diskutuar në lidhje me debatin mes Meridianit, Semit dhe Donaldit. Kujtojmë se Meridiani është shprehur se jashtë shihet si Donaldi i Borës. Nga ana tjetar Donaldi është shprehur se ai është vetëm në lëtë lojë dhe është single. Semi nga ana tjetër ka reaguar shumë keq dhe është shprehur se pasi ai e puthi nuk është fare e drejtë të shprehet kështu.

LEXO EDHE:  Big Brother merr vendimin ekstrem ndaj këtij banori/Ja çfarë ka bërë ai

LEXO EDHE:  Upsss-Semi komplimenton Granitin në sy të Fifit/ “Sa të bukur i ke sytë”

Gjatë spektaklit të sotëm Arbana ka pyetur banorët nëse Donaldi do të ishte ndryshe pa parninë e Semit.E para ishte Fifi që u përgjigj dhe tha më bindje: Po do të ishtë shumë më ndryshe.

Më vonë Meridiani u shpreh: Në fakt unë nuk dua të them si është më mirë apo më keq, por nuk është korrekte të përkufizohesh si filani i filanes./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Nga Parisi, Trejsi Sejdini provokon ndjekësit me poza joshëse

Publikuar

-

Nga

Një nga modelet më seksi shqiptare/ Trejsi Sejdini, “bombë“ në fotot e fundit

Trejsi Sejdini është një nga modelet më seksi shqiptare. Ajo është bërë e njohur gjatë pjesëmarrjes në “Miss Universe Albania” ku u shpall edhe fituese e kurorës.

Ajo është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale ku, shpesh herë publikon foto shumë provokuese.Së fundmi Trejsi ndodhet në Paris dhe ka postuar disa foto në faqen e saj të Instagramit ku numëron mbi 300 mijë ndjekës.

LEXO EDHE:  I dhanë fund sherrit?/ Semi dhe Iliri shihen duke u puthur

LEXO EDHE:  “Je xheloze”/ Një tjetër diskutim “i zjarrtë” brenda “Big Brother”

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE