Connect with Us

“I pagova borxhet dhe pastaj më la për një tjetër”/ Fifi flet për ish të dashurin

Showbizz

“I pagova borxhet dhe pastaj më la për një tjetër”/ Fifi flet për ish të dashurin

Publikuar

-

cna lajm show

Afrimitieti mes Fifit dhe Granitit vazhdon dhe ata tregojnë më shumë rreth njëri-tjetrit dhe të kaluarës së tyre.

Së fundmi në një bidedë mes tyre Fifi ka treguar se nuk ju beson më meshkujve dhe se personi i duhur që do të hyjë në jetën e saj duhet të bëjë shumë për ta bindur atë. Ajo gjithashtu tregoi se njëri nga ish të dashurit e saj kishte probleme ekonomike. Ajo ja zgjidhi dhe i lau borxhet por si perfundim ai e la.

“Unë nuk ju besoj meshkujve, ai tjetri që do të vijë në jetën time duhet të më bindë shumë që unë përkas aty, për ata unë mendoj shumë, se nuk besoj më, se e kam përjetuar vet me dhënë gjithçka për një njeri edhe me u zgjuar një ditë papritur edhe me të thënë unë nuk të kam dhënë shpresa. Njëjtë më ka ndodh edhe me atë para këtij të fundit, kam qenë me të, u nda me mu se nuk i pëlqente që unë qaja, se kur u njoftua me mu më pa në televizion veç tu qesh dhe pas një viti e gjysmë ju ka kujtua që unë edhe qaj, dhe më thoshte ti po qan shumë, ndërkohë ankohej për gjendjen ekonomike dhe ato para që unë i fitoja ia paguaja borxhet, në një rast ai shkoi dy javë Greqi, kur u kthye në të njëjtën kohë që u pajtua me mua e kish nis një lidhje tjetër dhe kthehej vetëm kur nuk ia hapte telefonin ajo tjetra”, u shpreh Fifi./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Cili nga banorët të pëlqen?/ Dj Pm nuk nguron të ngacmojë Sarën

Publikuar

-

Nga

cna ;akjm show

DJ Pm, konkurenti që ju bashkua shtëpisë më të famshme në vend “Big Brother Vip” mbrëmjen e shkuar, nuk nguron që herë pas here të ngacmojë Sarën.

Që në hyrje ai ka shprehur një pëlqim për të dhe dita e sotme ka qenë e mbushur me shumë gjeste nga ana tij për Sarën.

LEXO EDHE:  Përfundon gara për Arditin në shtëpinë e Big Brother Vip  

LEXO EDHE:  “Plas” rrjeti pas rrëfimit të Granitit/ "E mbajti varur deri tani"

Gjatë mbasdites ai i ka drejtuar një pyetje Sarës e cila tingelloi sa komike po aq edhe provokuese.Dj PM i ka drejtuar këtë pyetje: Më thuaj cilin prej banorëve të pëlqen në shtëpi dhe pse pikërisht PM?

Pyetja nuk ka marë përgjigje por ka kaluar me të qeshur nga ana e Sarës./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dy këngëtarë të njohur Kosovarë/ Zbuloni opinionistët e sotëm në emisionin e “Përputhen Prime”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Edhe këtë të shtunë vijon puntata e radhës e emisionit “Big Brother Vip”. Edhe spektakli i sotëm pritet të servirë shumë surpriza.

Kujtojmë se ka mbetur pezull edhe “skandali” i Alvisës dhe Bashkimit. Alvisa është shprehur se ka marrë vazhdimisht kërcënime dhe ka menduar edhe të lejë emisionin.të gjitha këto situata do të diskutohen nga konkurentët, opinionisti zyrtar Arjan Konomi dhe du të ftuar. bëhët fjalë për dy kangëtarë kosoivarë Mihrije Brahën dhe Naim Abazin, dy këngëtarët e njohur Kosovar./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Leku letër/ Modelja shqiptare vishet e gjitha me “Prada”

Publikuar

-

Nga

Një nga modelet më simpatike të showbizit shqiptar Arta Elezaj nuk nguron që herë pas here të tregojë luksion që e rrethon.

Ajo shihet gjithmonë e veshur me rroba super firmato, aksesorë, makina të shtrenjta dhe gjithmonë e kuruar deri në detaj.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në të cilën duket kokë e këmbë e veshur me markën e njohur “Prada”.

LEXO EDHE:  Polici i “Portokallisë”: Ja me kë do bëja seks po të isha në “Big Brother”

LEXO EDHE:  “Do na lirohet një dollap”/ Banorët e “Big Brother Vip”, të lumtur për eleminimetFotoja është pëlqyer dhe komentuar pafund nga ndjekësit e saj. Ajo shpesh herë poston foto shumë provokuese në rrjetet sociale ku numëron një numër të madh ndjekësish.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE