Connect with Us

Graniti frymëzon Fifin/ Këngëtarja shkruan këngën brenda shtëpisë së “Big Brother”

Showbizz

Graniti frymëzon Fifin/ Këngëtarja shkruan këngën brenda shtëpisë së “Big Brother”

Publikuar

-

cna lajme show

Që në hyrje Fifi ka thënë se ka dëshirë të kompozojë një këngë brenda shtëpisë së “Big Brother”. Si duket kjo ndodhi, megjithëse shumë shpejt. Arsyeja mund të jetë Graniti, i cili ka frymëzuar Fifin të shkruajë një këngë të cilën ajo e këndoi gjatë një bashkë bisedimi me Palomën.

A kam faj që unë nuk di të dua më pak, a ma jep pak më shumë siguri”, shkruan Fifi në këngën e saj duke demostruar edhe njëhërë atë që ka diskutuar me Granitin, faktin që ajo preferon shumë sinqeritetin tek një mashkull.

LEXO EDHE:  Shkëndijat e para të dashurisë?/ Graniti dhe Fifi flasin për raportin që kanë me njëri-tjetrin

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kujtojme së prej 1 jave tashmë, 14 banorë VIP janë brenda shtëpisë më të famshmë të momentit “Big Brother”. Ata konkurojnë për të fituar çmimin e madh 500 mijë euro. Gjatë javës priten eleminime dhe hyrje të reja. Na mbetet të presim për të parë çfarë surpriza pritet të sjellin javët në vijim./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“U masakrua” me komente sepse bëri shqiponjën me duar/ Shtrohet në spital Miss Serbia

Publikuar

-

Nga

Sapo është kthyer në vëndin e saj, Valentina Petroviç e cila ishte përfaqësuesja e e Serbisë në garën për Miss Internacional, mësohet se është shtruar në spital.

Kujtojmë se pasi bëri shqiponjën më duar krahas miss Kosoves dhe Shqipërisë ajo u masakrua nga komentet negative nga populli Serb. Kjo bëri që ajo të mos e përballonte dot presionin dhe të tërhiqej nga gara dhe të kërkonte falje.Po nuk mbaron me kaq. Për shkak të stresit të akumuluar ajo është ndjerë shumë keq dhe ka përfunduar në spital. Lajmi është dhënë nga një prej mikeshave të saj.

LEXO EDHE:  Ambra super e rrezikshme/ Olsi lakuriq, ajo i vërsulet sapo largohet Fiorentina

LEXO EDHE:  Nuk është Arditi/ Beniada tregon hapur kush nga djemtë e “Big Brother” i pëlqen

Më njoftuan se Valentina kishte rënë dakord të tërhiqej. E kuptoj dhe është e pranueshme kjo që ka ndodhur. Ka stres të tmerrshëm pas saj, është nën presion të madh, e kanë mbajtur më gjatë në doganë në kthimin në Serbi”, ka thënë Nadja, mikesha e ngushtë eMissit Serb./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kisha frikë nga mentaliteti”/ Arditi tregon pengun më të madh të jetës

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas të gjitha situatave tensionuese brenda shtëpisë më të famshme të momentit “Big Brother Vip” banorët kanë vendosur të bëjnë biseda me njëri-tjetarin rreth eksperiencave më të bukura të jetës së tyrë, për tu çliruar disi edhe nga i gjithë presioni.

Mes banorëve pati shumë rrëfime dhe një prej tyre ishte edhe Arditi i cili rrefeu një peng që kishte për humbjen e një mundësie të madhe.

Këngëtari rrëfeu se ishte ftuar nga një festival shumë i rëndësishëm kushtuar komunitetit LBGT+, për të qenë këngëtari kryesor. Arditi ka rrëfyer se ftesa erdhi pas një suksesi që ai kishte korrur në “Eurovision Suedia”.

LEXO EDHE:  Pas debatit me Fifin për stonimin, Mentor Haziri zbulon befasinë e radhës

LEXO EDHE:  Pas debatit me Fifin për stonimin, Mentor Haziri zbulon befasinë e radhësAi tregoi se e refuzoi ftesën sepse ishte i frikësuar nga mentaliteti në Shqipëri

”Ishte festival shumë i rëndësishëm, mund të më hapte shumë rrugë karriere. Isha i vogël dhe nuk e mendova mirë, kisha frikë nga paragjykimet këtu, nëse do më jepej tani mundësia do pranoja pa hezitim”, është shprehur Arditi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aktori legjendar Will Smith bën deklaratën “shokuese”/ “Kam menduar të vras babain”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktori legjendar Will Smith ka bërë një rrëfim”shokues”.

Me një deklaratë shumë të sinqertë ai ka treguar se ka dashur të hakmerej ndaj babait të tij dhe gjatë një periudhe ka menduar të vrasë.

Kjo për arsyer sepse ai i ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nënën e tij.Revista prestigjoze “People” ka publikuar disa fragmente nga ky rrëfim dhe ka zbuluar nga kujtimet e aktorit të famshëm se tashmë ai jeton në Filadelfia me babanë dhe nënën e tij.

LEXO EDHE:  Fifi ndër më të preferuarat në Big Brother/ Paloma: Duhet patjetër të shkallosh që në ditët e para

LEXO EDHE:  Dua Lipa na tregon titullin e këngës më të re

Ai zbuloi se pavarësisht të gjithave ai po kujdesej për babin ndersa luftonte me kancerin. Megjithatë ajo periudhe ka ndikuar shumë në marrëdhënien që ai kishte me babain e tij./CNA.al

LEXO TE PLOTE