Connect with Us

Fifi xheloze për Granitin/ “Shko vishu se po të shohin gratë e botës”

Showbizz

Fifi xheloze për Granitin/ “Shko vishu se po të shohin gratë e botës”

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Fifi, banore e shtëpisë së Big borther Vip  nuk e fsheh më pëlqimin e madh që ka ndaj Granit Canës.

Tani Fifi ka filluar edhe të xhelozojë pasi Graniti është një nga djemtë më të pashëm në Big Brother.

Graniti ka treguar trupin me muskuj dhe teksa bisedonin me Monikën në oborr, Fifi është ndjerë xheloze dhe i drejtohet: “Shko, vishu shpejt, se pot ë shohin gratë e botës.”/ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Pas krisjes së raportit me Granitin/ Një dron me mesazh për Fifin hyn në shtëpinë e Big Brother Vip

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Habit Antonela/ “Kam bërë xheloz njërin me Atdheun”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonela Berisha është një prej ish konkurrenteve më të përfolura të Përputhen. Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në Përputhen, Antonela është bërë pjesë e televizionit dhe ka qenë e ftuar në shumë emisione.

Së fundi në një intervistë me Antoneta Koçin, Antonela ka treguar se ka bërë xheloz njërin me Atdheun.

LEXO EDHE:  “Ma ngacmojnë vajzat e reja”/ Këngëtarja xheloze e “çmendur” për burrin 8 vite më të vogël

LEXO EDHE:  I vëllai pjesë e “Big Brother”/ Romeo ka një dedikim për tëKam bërë xheloz njërin me Atdheun. Nuk është i njohur. Isha në një ambient. Atdheu është tip si un, i thashë hajde se do bëj xheloz njërin. Doli rezultat. Atdheu është “partner krimi”, është shprehur Antonela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arbana Osmani zbulon surprizën/ Dy hyrje të reja në “Big Brother”, dy super çuna do të bëhen pjesë e realityshowt

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gara po bëhet edhe më e fortë në shtëpinë e Big Brother. Dy ditë më parë, pjesë e realityshowt më të ndjekur të momentit u bë aktori Igli Zaka.

Igli ka arritur të përshtatet menjëherë me banorët ku dhe ka diskutuar për tematika të ndryshme.

Pas Iglit moderatorja Arbana Osmani ka zbuluar surprizën e mbrëmjes së nesërme.

LEXO EDHE:  Pas krisjes së raportit me Granitin/ Një dron me mesazh për Fifin hyn në shtëpinë e Big Brother Vip

LEXO EDHE:  Graniti sqaron Semin/ “Të shoh si shoqe“Dy banorë të rinj pritet të bëhen pjesë e shtëpisë së Big Brother. Bëhet fjalë për dy meshkuj identiteti i të cilëve nuk është zbuluar ende, por sipas asaj që dëgjohet në video bëhet fjalë për dy super djem./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bëhuni gati për super hit/ Tayna dhe Ledri publikojnë sonte këngën e re

Publikuar

-

Nga

Pas bashkëpunimit në këngë “A je”, Tayna dhe Ledri do të rikthehen sërish me një bashkëpunim të ri.

Lajmin e ka bërë të ditur Tayna përmes një postimi në rrjetet sociale, ku ka zbuluar edhe titullin e këngës.

“Hala” është titulli i këngës së re të Taynës dhe Ledrit, e cila do të publikohet sonte rreth orës 20:00.

LEXO EDHE:  Beatrix e rrezikshme/ “Më pëlqen të gjuaj…”

LEXO EDHE:  I vëllai pjesë e “Big Brother”/ Romeo ka një dedikim për tëKujtojmë se kënga “A je” e dy reperëve ka më shumë se 40 milionë klikime në Youtube./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE