Connect with Us

“Boll! Shikoni jetën tuaj”/ Melisa “shpërthen” keq pas mesazhit të ndjekësit

Showbizz

“Boll! Shikoni jetën tuaj”/ Melisa “shpërthen” keq pas mesazhit të ndjekësit

Publikuar

-

cna lajm show

Melisa Lleshi është një prej emrave më të komentuar të medias. Ajo u bë e njohur si fillim nga pjesëmarrja e saj në emisionin “Përputhen” dhe pas daljes me angazhimin e saj në projekte muzikore.

Së fundmi ajo ka postuar në instastory një foto ku duket mesazhi i një ndjekësi i cili e akuzon se ka gënjyer një shqipëri të gjithë dhe sado famë të ketë ajo ata nuk e harrojnë.

cna lajm show

Pas këtij mesazhi Melisa ka reaguar serisht më anën e një postimi në instastory. Sipas saj të gjithë ata që ndihen të fyer nga Melisa mund ta bëjnë bllok dhe mos e besdisnin me sepse edhe ajo inatoset dhe mërzitet.

“Po jua bëj të qartë këtë herë seriozisht! Jam shumë njeri pozitiv por vjen një moment që edhe mua më soset durimi. Nuk pres të më duan të gjithë sepse edhe une nuk dua të më duan të gjithë, ama pres që automatikisht kush më urren të më heqe nga folloë ose të më bëjë direkt bllok. Unë nuk e kuptoj pse më mbani në Instagram kur nuk më shihni dot me sy. Këto persona kanë probleme me veten, por nuk jam unë tabela juaj e qitjes. Unë nuk ju toleroj më. Nëse veproni sërisht këshytu edhe unë do jua kthej mr të njëjtën monedhë. Unë jam personazh public pork am edhe emocione si nerva dhe mërzi. Këtë herë do veproj njësoj si ju. Boll. Mjaft, shikoni punën tuaj”, përmbyll reagimin e saj Melisa.

LEXO EDHE:  Duhet ta ketë çdo femër/ "Aksesori" që mban Meghan Markle për të qenë e suksesshme

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Pasi fitoi lirinë nga babai i saj Britney Spears shokon me deklaratën: Familja ime duhet të jetë në burg

Publikuar

-

Nga

cna, lajme, showbizz

Këngëtarja Britney Spears ka bërë një rrugë të gatë dhe plot peripeci deri në momentin që fitoi lirinë nga i ati i saj i cili kontrollonte të gjitha financat dhe jetën e saj.

Së fundmi ajo ka bërë një deklatarë shokuese për familjen e saj. Ajo u shpreh se ata “duhet të jenë të gjithë në burg” për përfshirjen e tyre në mbylljene saj 13-vjeçare.

Ajo i është përgjigjur pyetjes së një fanseje në Instagram me anën e një videoje.Unë e di se sa e turpshme është të ndaj faktin se nuk kam parë kurrë para në dorë ose nuk kam qenë në gjendje të drejtoj makinën time ….Por sinqerisht, ende më mundon çdo ditë që zgjohem se si familja ime dhe konservatori ishin në gjendje të bënin atë që më bënë … ishte demoralizuese dhe degraduese !!!!”

Ajo vijoi: “Unë as që po i përmend të gjitha gjërat e këqija që më bënë mua për të cilat ata të gjithë duhet të jenë në burg … po, duke përfshirë edhe nënën time që shkon në kishë !/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një bishë e vërtetë/ Modelja Ukrainase poston foton që do ju lejë pa gjumë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Alena Omovych është një modele seksi nga Ukraina.

Ajo nuk nguron të postojë foto shumë provokuese në rrjetet sociale ku numëron miliona ndjekës.

Së fundmi ajo ka postuar një foto e veshur me një kostum minimalist në ngjyrë rozë të ëmbël duke ekspozuar gjoksin bombastik dhe format trupore perfekte.LEXO EDHE:  Duhet ta ketë çdo femër/ "Aksesori" që mban Meghan Markle për të qenë e suksesshme

Fotoja është pëlqyer dhe komentuar pa fund nga ndjekësit e saj.

LEXO EDHE:  Duhet ta ketë çdo femër/ “Aksesori” që mban Meghan Markle për të qenë e suksesshme

Për më shumë ddiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bëje për ne”/ Graniti bëhet nostalgjik, kujton momentet me Fifin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother Vip” Graniti ka qenë i ftuar në disa emisione për të folur në lidhje eksperiencën e tij. Ai ka përmendur shpesh herë Fifin duke lënë të nënkuptuar se ai është penalizuar pikërisht prej saj.

Madje mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit të “Big Brother” është shprehur se u ndje keq që këngëtarja e kishte “zëvendësuar” shpejt me Dj Dagz.

LEXO EDHE:  Kërcënohet prokurori i Përmetit/ I vendosin fishek në dritaren e zyrës

LEXO EDHE:  Plas mes Andit dhe Jasminës: Njeriu i fundit që doja t’i hiqja maskën publikisht

Por së fundmi me anën e një postimi në Instastory së fundmi ai publikisht ka treguar se është kthyer në një mbështetës të Fifit.Ai është bërë nostalgjik dhe ka postuar një foto të tij me këngëtaren dhe krahas fotos ka shkruar: “Forca Fifi, bëjë për ne të dy”./CNA.al

LEXO TE PLOTE