Connect with Us

“U bë toksike”/ Elhaid bën rrëfimin e papritur: Kam tradhtuar

Showbizz

“U bë toksike”/ Elhaid bën rrëfimin e papritur: Kam tradhtuar

Publikuar

-

cna lajme show

Elhaid Cufi është një nga personazhet e njohur i cili është bërë pjesë e realityshoët Big Brother Vip. Në një bisedë me Monika Lubonjën, Elhaid ka rrëfyer se ka tradhtuar ish partneren e tij.

Ai tregon se lidhja e tij po bëhej toksike dhe nuk e shihte më të ardhmen me të.

“Po kam tradhëtuar një herë, të flasim sinqerisht. Faktikisht ishim në fund të lidhjes edhe jo se ishte konsumuar si lidhje po dëshironim t’i jepnim një drejtim pasi ishte duke u bërë toksike. Kishim 2 vite lidhje dhe erdhi një moment që nuk shihnim të ardhme bashkë. Shihja që nuk ishte në rregull as nga pala tjetër, kisha dyshimet e mia dhe po më vrisnin.”, rrëfeu Elhaidi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Një natë për të mos u humbur/ Çfarë pritet të ndodhë sonte në Big Brother Vip?

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Big Brother Vip është kthyer në një nga realityshowt më të ndjekur dhe të komentuar të momentit.

Kjo javë ka qenë e mbushur plot surpriza, pasi është krijuar çifti i dytë brenda në shtëpi, pas Sarës dhe Dj Pm.

Dy personazhet që kanë qenë në kulmin e çdo bisede janë Beatrix dhe Donaldi. Çifti kanë shprehur hapur pëlqimin për njër-tjetrin duke zemëruar ndjekësit për shkak të situatës dhe lidhjes së lënë pezull të Donaldit me Borën.

Sipas promos së publikuar në faqen e Big Brother Vip në Instagram pritet që sonte të diskutohet rreth dyshes Beatrix-Donald.

LEXO EDHE:  Pas tre vitesh të ndarë/ Vin Veli flet për raportin me Bora Zemanin

LEXO EDHE:  Nuk është Arditi/ Beniada tregon hapur kush nga djemtë e “Big Brother” i pëlqen

Pikëpyetjet janë a do të japë Donaldi një shpjegim për të gjithë situatën dhe çfarë po ndodh mes dyshes.

 

 View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Ndërkohë që sonte një nga të pestë të nominuarit, do të lërë shtëpinë e Big Brother Vip.

Gjithashtu sipas asaj që po qarkullon në media, sonte pritet që një tjetër vip t’i bashkohet shtëpisë së Big Brother. Bëhet fjalë për këngëtaren Big Mama.

Të gjitha këto do t’i mësojmë gjatë spektaklit të mbrëmjes së sotme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kejvina Kthella martohet në fshehtësi?/ Detaji që po “çmend” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella është një nga modelet më të përfolura dhe më të ndjekura të momentit. Ajo ka qenë në qendër të vëmendjes për jetën e saj private dhe lidhjet e dashurisë.

Së fundi, modelja i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj ku në Instastory ka publikuar një video ku tregon unazën e martesës.

“U martova”, shkruan ajo krahas videos.Por ajo që ngre dyshimet se kjo mund të jetë një shaka nga ana e modeles është se postimin e shoqëron me  një emoji “duke qeshur me lot”.

LEXO EDHE:  “Dëshiron të bashkohesh me Stinen?”/Si përgjigjet ish-partnerja e këngëtarit?

LEXO EDHE:  Pas tre vitesh të ndarë/ Vin Veli flet për raportin me Bora Zemanin

Kujtojmë se së fundi Kejvina është kujdesur që jeta e saj private të qëndrojë larg syrit mediatik.

Pak muaj më parë ajo publikoi disa foto nga ditëlindja e saj, ku tregonte një mashkull misterioz identitetin dhe imazhin e të cilit e mbajti të fshehtë, për të cilin u aludua se ishte partneri i saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Urrejtja në rrjetet sociale/ Dojna Mema zbulon qëndrimin e saj ndaj raportit Donald-Beatrix

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Raporti Donald-Beatrix është tej mase i komentuar në rrjetet sociale. Ndjekësit kanë patur një reagim shumë të fortë ndaj dyshes, madje nuk kanë munguar mallkimet apo gjykimet kundrejt tyre.

Në  një bisedë virtuale, moderatorja Dojna Mema ka treguar qëndrimin e saj në lidhje me gjuhën e urrjetjes që po përdoret në rrjetet sociale kundrejt Donaldit dhe Beatrixës.

Ajo shkruan se është shumë e shëmtuar që urrjetja të kanalizohet tek një vajzë, e cila ka hyrë vetëm dhe s’ka pse t’i japë llogari askujt.

“Pikërisht se janë njerëz gabojnë, dashurojnë, rrëzohen, ringrihen, qeshin, qajnë. Një herë publiku i ngre në qiell dhe pastaj i ul në tokë.Big Brother Vip na ka përfshirë të gjithëve dhe sigurisht që protagonistët do komentohen, do lavdërohen, do gjykohen, por gjuha e urrjetjes në rrjet nuk mund të normalizohet. Është e shëmtuar që urrejtja të kanalizohet tek një vajzë që në fund të së gjithës nuk ka detyrim të japë asnjë llogari për sa kohë  ka hyrë vetëm aty, e s’ka lënë njeri jashtë”, shkruan Dojna.

Ndërsa përsa i përket komentit të Beatrix në postimin e Borës pa puthjes me Donaldin, i cili ka bërë “namin” në rrjetet sociale, ajo e krahason situatën me trekëndëshin e famshëm të shoëbizit Hailey Bieber, Selena Gomez dhe Justin Bieber.

“Sa i përket komentit të famshëm para se të hynte, më kujton shumë kohën kur Hailey Bieber ishte fanse e Selena Gomez dhe Justin, madje komentonte se sa bukur bashkë. Tani është e martuar me Justin dhe shkoi ajo histori. Të tjerat i flasim në Big Brother Vip Fan Club, të dielën”, përfundon Dojna Mema./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE