Connect with Us

“Ti e shet veten për 5 mijë lekë”/ Degjeneron debati mes Mikelës dhe Jurgenit

Showbizz

“Ti e shet veten për 5 mijë lekë”/ Degjeneron debati mes Mikelës dhe Jurgenit

Publikuar

-

cna lajme show

Një tjetër debat skandaloz është krijuar në emisionin Përputhen. Një prej konkurrentëve, Jurgeni ka ofenduar rëndë Mikelën.

I gjithë debati ka nisur pasi, Mikela ka publikuar disa mesazhe që Jurgeni i ka dërguar në privat.

Jurgeni është shprehur se i ka kërkuar Mikelës takim në mënyrë që t’i kërkojë ndjesë për situatën e krijuar pak javë më parë.

LEXO EDHE:  “Nuk të besoj”/ Shqipja dhe Tea përplasen sërish në Përputhen

Nga ana tjetër, Mikela ka thënë se për të nuk vlen asgjë. Pas kësaj, Jurgeni ka kaluar në ofendime duke iu thënë Mikelës së e shet veten për 5 mijë lekë./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Dy vajzat e Përputhen puthen në buzë/ Mikela zbulon të vërtetën e momentit në prapaskenë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në episodin e kaluar të Përputhen, është transmetuar një nga prapaskenat ku Mikela dhe Ana kanë shkëmbyer një puthje në buzë.

Ky moment është komentuar shumë nga djemtë që duket se nuk iu ka pëlqyer ky gjest i vajzave.

Të pyetura nga Bora Zemani moderatorja e emisionit Përputhen se çfarë ndodhi në prapaskenë dhe pse kjo puthje, Mikela ka shpjeguar se ishte një lojë që ata po bënin, ku si dënim, Ana duhet të puthte dikë në buzë dhe zgjodhi njërën nga vajzat.

LEXO EDHE:  “Të pranuan në program se ishe e virgjër”/ Sindi përplaset me moderatoren

LEXO EDHE:  “Janë emra të lidhur me korrupsionin"/ Kadilli sulmon dy emërimet e RamësIshim duke luajtur një lojë dënim apo e vërtetë. Ishte një nga dënimet që iu dha Anës, se cilën nga vajzat do puthte dhe ajo tha Mikela më pëlqen më shumë dhe do të puth Mikelën. Edhe i thashë ok po të puth”, është shprehur Mikela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kam një sekret që nuk do ta tregoj kurrë”/ Për çfarë e ka fjalën Semi?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Semi Jaupaj dhe Fifi Raçi tashmë kanë rregulluar marrëdhënien e tyre dhe kanë nisur të rrinë më shumë me njëra-tjetrën.

Së fundi Semi i ka rrëfyer Fifit se mban një sekret që nuk do ta tregojë kurrë. Fifi nga ana tjetër është munduar të zbulojë për çfarë bëhet fjalë, por Semi ka preferuar të mos ndajë asgjë.

Kujtojmë se Semi dhe Fifi, gjatë live showt sqaruan gjithçka kishte ndodhur mes tyre jashtë shtëpisë së Big Brother. Semi e falenderoi për të gjitha gjërat që ka bërë për të jashtë shtëpisë, kur ajo ka qenë në momentet e saj më të vështira./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  E përndjek hija e Mevlanit edhe në Prishtinë/ Fansat “mbysin” Ledjanën me pyetje

LEXO EDHE:  “Promovohen tekstet vulgare”/ Mariza Ikonomi flet për muzikën e ditëve të sotme: Të vjen keq… 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Provokuese dhe shumë joshëse/ Fotot e modeles së njohur do t’iu lënë pa mend

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Tiffany Keller është një nga modelet më joshëse dhe provokuese të momentit. Keller ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku ndan dhe fotot e saj.

Më së shumti Keller preferon të pozojë me bikini duke treguar edhe format e saj perfekte. Keller ka punuar me firma të njohura të veshjeve po ashtu edhe të rrobave të banjos.

LEXO EDHE:  Andi dhe Jasmina nuk përmbahen në takim/ Shkëmbejnë puthje pasionante në bagazhin e makinës

LEXO EDHE:  “Promovohen tekstet vulgare”/ Mariza Ikonomi flet për muzikën e ditëve të sotme: Të vjen keq…Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi dhe provokuese të Tiffany Keller./ CNA.al

LEXO TE PLOTE