Connect with Us

Pozon nudo në kopertinat e famshme/ Beniada rrëfen vështirësitë e para në Milano: “Nuk kisha bukë të haja”

Showbizz

Pozon nudo në kopertinat e famshme/ Beniada rrëfen vështirësitë e para në Milano: “Nuk kisha bukë të haja”

Publikuar

-

cna lajm show

Beniada ka erdhur me një tjetër rrëfim në shtëpinë e “Big Brother”. Në një bashkëbisedim me Semin ajo është shprehur së fillimi në Milano kur ajo vendosi të jetonte vetë, ishte shumë i vështirë.

Ajo tha se i duhej të numëronte çdo euro për të qenë në gjëndje të paguante detyrimet e qerasë, ujin dhe energjinë. Më tej ajo vijoi duke thënë se kishte raste që ajo nuk kishte leke të hante bukë sepse ushqimet ishin shumë të shtrenjta.

“Me duhet të mblidhja lek për një sanduiç 7 euro ose një ujë 2.5 euro. Kishte raste që nuk kisha dhe më duhet të rija pa ngrënë“, është shprehur Beniada.

LEXO EDHE:  “E kam mbajtur sekret”/ Me fotot nudo, modelja jep lajmin e papritur

cna lajm show

Beniada tashmë është një modele e cila njihet për pozat e saj nudo në kopertinën e revistës së famshme GQ dhe jo vetëm.

cna lajm show

Kujtojmë se ajo është momentalisht një nga emrat më të përfolur, e cila bëri shumë bujë më hyrjen e saj në shtëpinë më të famshme të momentit “Big Brother”. Ajo zgjodhi të performonte një kërcim shumë sensual i cili u pëlqye nga të gjithë.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Qetësohet situata mes Granitit dhe Fifit/ “Sa mirë që s’të njohin të tjerët siç të njoh unë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Situata mes Granitit dhe Fifit është qetësuar pas debateve të krijuara një ditë më parë me banorët dhe me njëri-tjetrin.

Ata kanë vendosur që të mbeten shokë, dhe Graniti ka treguar se nga tani e tutje do të qëndroj njësoj me të gjithë banorët e tjerë, duke i dhënë vetes mundësin të tregojë veten siç nuk ka mundur deri më tani.

LEXO EDHE:  “Tërbon” meshkujt me të pasmet e saj/ Fotot më shpërthyese të Sommer Ray

LEXO EDHE:  FOTOT-Mbani frymën/ Kjo modele do t’ju çmendë me format e sajPavarësisht kësaj raporti i tyre vijon të jetë i njëjtë. Teksa qëndrojën në pjesën e jashtmë të shtëpisë, Graniti dhe Fifi në qetësi të plotë i rrëfejnë njëri-tjetrin se është gjë e mirë që e njohin njëri-tjetrin më mirë se të tjerët.

“Shyqyr që s’po të njohin tjerët siç të njoh unë”, shprehet Graniti, ku me të njëjtën frazë ia kthen edhe Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Këngëtarja shqiptare befason me deklaratën/ “Punë e madhe nëse burri im kalon natën me një femër tjetër”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja e njohur, Big Mama, e ka ruajtur me shumë fanatizëm jetën e saj private.

Së fundi në një inetrvistë për mediat kosovare, Big Mama ka treguar se është tradhtuar nga partneri.

Po jam tradhtuar, ohooo. Tradhtia e një mashkulli me një femër mua nuk më vret të them të drejtën, nuk jam sikur gjithë femrat që bëjnë histori dhe janë xheloze të mëdha. Normal që më dhemb se nëse nuk ka xhelozi nuk ka dashuri thonë”, është shprehur.LEXO EDHE:  Gjykuan lidhjen e saj me Justin Bieber, modelja ka diçka për t’i thënë të gjithëve

LEXO EDHE:  FOTOT-Mbani frymën/ Kjo modele do t’ju çmendë me format e saj

Por ajo që ka habitur më shumë është deklarata tjetër e këngëtares, ku shprehet se nuk e prish familjen se burri i saj ka kaluar natën me një femër tjetër.

Nuk jam njeri që mund të prishi familjen apo lidhjen nëse burri im ka dalë një natë me një femër. Punë e madhe. Ka shkuar një natë ka ardhur sërish tek unë. Derisa më respekton, më vlerëson dhe jam primare për të nganjëherë hallall e ka”, ka thënë Big Mama./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Del kënga më e re e Dafina Zeqirit dhe Ron/ Pjesë e klipit edhe modelja e njohur, skena të nxehta me këngëtaren

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Dafina Zeqiri sapo ka publikuar këngën e saj më të re të albumit “Dafinë Moj”.

Kënga titullohet Murder on the Dancefloor në bashkëpunim me reperin Ron.

Ndërkohë në klip është pjesë edhe aktorja dhe modelja Arta Nitaj.Arta Nitaj dhe Dafina Zeqiri shfaqen ën klip shumë seksi, madje dhurojnë dhe skena të nxehta.

LEXO EDHE:  FOTOT-Mbani frymën/ Kjo modele do t’ju çmendë me format e saj

LEXO EDHE:  Foto/ Modelja di si ti promovojë bikinit e saj

Kujtojmë që javë më parë Dafina ka publikuar edhe klipin e këngës “Vet e Lype” në bashkëpunim me reperin McKresha./ CNA.al

LEXO TE PLOTE