Connect with Us

Nuk flasin më me njëri-tjetrin/ Konkurentët e “Përputhen” zbulojnë arsyen

Showbizz

Nuk flasin më me njëri-tjetrin/ Konkurentët e “Përputhen” zbulojnë arsyen

Publikuar

-

cna lajm show

Dy djemtë nga Kosova, Andi Artani dhe Atdhe Xharavina, ishin ndër djemtë më të komentuar gjatë pjesëmarrjes së tyre në emisionin “Përputhen”.

Jo vetëm kaq por mes tyre kishte nje miqësi shumë të fortë. Por pas daljes nga emisioni, duket se kjo miqësi u prish.

Kanë qenë vet konkurentët të cilet e pranuan këtë fakt por pa dhënë shumë detaje në lidhje me këtë situatë.

Së fundmi Atdheu ka vendosur të shprehë publikisht arsyen pse ata nuk flasin më me njëri-tjetrin

LEXO EDHE:  PD plas “bombën”/Vota e bashkimit PS-LSI vlen 240 milionë euro, e vërteta e mbledhjes së djeshme

Ai ka treguar se shpesh herë ka pajtuar pajtuar Andin dhe Jasminën gjatë krizave të tyre në lidhje por pasi ata u ndanë, Andi kërkoi që të mos publikonte më foto me Jasminën dhe ai e ka respektuar kërkesën e tij.por ka ndodhur kreht e kundërta kur ai u nda nga Sara.

“Vetëm 1 ditë pas ndarjes time me Sarën e kuptoi e gjithë Shqipëria, Andi hedh foto me të me arsyetimin se nuk e ka ditur që jemi ndarë”, është shprehur Atdheu./CNA.al

cna lajm show

I dha fund lidhjes me Andin/ Jasmina: Ndryshe ishte në studio, ndryshe sillej jashtë

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Ilir Shaqiri tregon se ka gënjyer gruan që të mos martoheshin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ilir Shaqiri ka bërë një deklaratë të bujshme. Ai ka treguar se ja gënjyer gruan në mënyrë që të mos martoheshin.

Ai ka rrëfyer se martesa me baskëshorten e tij Emanuelen ndodhi në një periudhë kur ai ishte në kulmin e karrierës dhe nuk e kishte fokusin për tu martuar, por Emanuela donte ta realizonte këtë ëndërr.

“Më kërkonte të martoheshim. Unë isha në kulmin e karrierës në atë periudhë dhe e kisha mendjen komplet te puna. 70% ishte puna, 30% dashuria me të, si fokus flas, jo si ndjenjë, se ndjenja ishte 100%. Si fokus kisha ndërmend të vrapoja dhe të bëja atë që kisha ëndërruar të bëja. Se jeta për tu martuar e për të bërë fëmijë aty ishte.Ne jemi njohur kur unë isha 27 vjeç, Manuela 22. Unë isha në kulm, fluturoja me avionin. Dilja me makinë, hidheshin njerëzit sipër makinës, shkruanin emrin nëpër mure. Nuk i thoja dot prit të punoj njëherë, se ka kohë. Ajo kishte shumë qejf martesën, donte ta realizonte këtë gjë. Edhe unë, nuk është se nuk doja po e kisha mendjen te puna”, ka treguar Iliri.

LEXO EDHE:  Plas sherri në “Përputhen”/ Sara debat të ashpër me Princin: Je zhigolo

LEXO EDHE:  “Seleksionimi i pacientëve”/ Rama i përgjigjet Bashës: E ka lëshuar krejt frerin e gjuhës

Gjithashu ai ka rrëfyer se së nuk mund të martrohej me Emanuelen sepse duhet të merrte lejë nga bashkia për të vërtetuar se ka bërë ushtrinë.

“Për tu martuar në Itali duhet të marrësh leje nga Bashkia që je i lirë, se nuk të martojnë andej po nuk solle letrën që nuk je i martuar në Shqipëri. Dhe unë i thoja për të marrë këtë letrën duhet dokumenti që kam bërë ushtrinë, është e detyrueshme të ne i thoja. Ushtrinë nuk e kam bërë sepse u arratisa i thoja dhe ajo më thoshte interesohu, thuaji babit, mamit të nxjerrin letrën e ushtrisë, ta marrin në një mënyrë ose tjetër”, tregoi Iliri./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Big Brother Vip” organizon takim romantik për Kledin dhe Beatrix/ Këngëtarja e anulon

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një zarf i kuq ka ardhur në shtëpinë më të famshme të momentit për Kledin.

Kledit i duhet të zgjedhë një nga vajzat e shtëpisë dhe të bëjë një takim. Zgjedhja e Kledit ishte Beatrix-a.

Për të organizuar takimin kanë marrë pjesë të gjithë banorët.

Vajzat nga njëra anë duhet të bënin gati Beatrix-ën dhe djemtë nga ana tjetar bënë gati Kledin.

LEXO EDHE:  Së shpejti nuse/ Sindi publikon fotot me fustan të bardhë

LEXO EDHE:  “Seleksionimi i pacientëve”/ Rama i përgjigjet Bashës: E ka lëshuar krejt frerin e gjuhës

Mirë po në një moment këngëtarja është mërzitur me Kledin dhe ka vendosur të anullojë takimin me modelin.Ndiqni videon e mëposhtme./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO- Gjatë provës javore me Donaldin, Semi ekspozon më shumë seç duhet gjoksin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

‘Vëllai i Madh” ka vendosur si provë javore për banorët kërcimin.

Ata duhet të bëhen çift dhe në momentin kur nis muzika pavarësisht se ku ndodhen duhet të gjejnë partnerin dhe të nisin të kërcenë.

Donaldi është çift me Semin.Semi gjatë kërcimit me Donaldin si duket është treguar pak e pakujdesshme sepse ka ekspozuar më shumë seç duhet gjoksin.

LEXO EDHE:  Plas sherri në “Përputhen”/ Sara debat të ashpër me Princin: Je zhigolo

LEXO EDHE:  “Më kërcënuan”/ Blerimi bën deklaratën e fortë pas sherrit me Antonelën

Kjo provë javore ka krijuar shumë situata komike me banorët, edhe këta të fundit duket se e kanë shijuar shumë./CNA.al

LEXO TE PLOTE