Connect with Us

“Mbarova pas teje”/ Banori i “Big Brother” nuk i ndahet Fifit

Showbizz

“Mbarova pas teje”/ Banori i “Big Brother” nuk i ndahet Fifit

Publikuar

-

cna lajm show

U bë gati një javë që kur nisi emisioni “Big Brother” dhe mardhënia e krijuar midis Fifit dhe Granitit është më e përfolura e momentit. Ata shihen shumë të afruar më njëri tjetrin dhe kjo ngre dyshimet në publik së ata mund të jenë çifti i parë i krijuar në shtëpinë më të famshme të momentit.

Pasi kaluan gjithë natën të kapur dorë për dore së fundmi dëgjuam edhe Granitin i cili i këndoi Fifit këngën e saj “marova”

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

cna lajm show

Kjo është interpretuar si një lloj deklaratë kundrejt saj, “mbarova pas teje”.

LEXO EDHE:  Fotinia dhe Olsi do ju djegin zemrën, ja çfarë i bashkoi të dy (Foto)

Gjithsesi është ende herët që të themi nëse mes tyre do të ketë diçka më shumë se miqësi. Na duhet të presim dhe të shohim se sa do të avancojë mardhënia mes tyre.

Kujtojmë se janë plot 14 banorë vip, pjesë e shtëpisë së “Big Brother” të cilët konkurojnë për të fituar çmimin e madh 100 mijë euro. Gjatë javës presim eleminime dhe prurje të reja brenda në emision./CAN.al

cna lajm show

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Shpëtoi Donaldi/ Banorët e “Big Brother Vip” nisin thashethemet për një tjetër konkurent

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Donaldi prej kohësh tashmë ka qenë një nga konkurentet më të përfolur nga ana e banorëve në shtëpisë  së ”Big Brother Vip”. Shpesh herë banorët në bisedë me  njëri-tjetrin kanë bërë thashetheme për Donaldin por sërish ai është një ndër më të preferuarit e publikut.

Së fundmi si duket fokusi i thashethemeve ka ndryshuar dhe tani kanë nisur për Iglin. Banorin e ri të shtëpisë.

Ai ra në sy menjëherë sapo hyri në shtëpi dhe për këtë arsye nëpërmjet një bisede me Ilirit, Monikës dhe Sabianit është komentuar pothuajse çdo veprim i tij.

LEXO EDHE:  Fotinia dhe Olsi do ju djegin zemrën, ja çfarë i bashkoi të dy (Foto)

LEXO EDHE:  Fotinia dhe Olsi do ju djegin zemrën, ja çfarë i bashkoi të dy (Foto)

Kaq ka mjaftuar që edhe ndjekësit t’ju vihen kundër. Sipas tyre banorët brenda shtëpisë bëjnë thashethme për konkurentët më të fortë atje brenda./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E papritur/ Bieta Sulo komplimenton ish bashkëshorten e Alban Dudushit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Vajza e Alban Dudushit, në martesën e tij të parë, Joelle Dudushi ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon.

“Vajza e dy prindërve që kanë studiuar për dramë, Nigda Dako dhe Alban Dudushi… Si mund të ndodhte ndryshe?”, tha Bieta.Bieta shpesh herë ka treguar se ka një lidhje shumë të ngushtë me vajzën e Alban Dudushit dhe e konsideron si shoqe të ngushtë. Joelle i shoqëron ata kudo bashkë me Kroi Art, në festa e pushime, duke qenë pjesë e pandarë e familjes.

LEXO EDHE:  “Nuk është Arjan Konomi”/ Lori Hoxha zbulon opinonistët e Big Brother Vip

LEXO EDHE:  “Shtëpitë do ndërtohen njësoj si ato në Amerikë”/ Rama në Vaqarr batuta me banorët

“E kam shoqe të ngushtë. Bëjmë disa muhabete që jo të gjitha ia themi Albanit. Ka edhe ndonjë kritikë nëpër të, por jo. Nuk e shajmë Albanin, sepse ai është babai më i mirë në botë”. është shprehur Bieta./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Dy super çuna”/ Arbana Osmani zbulon djemtë që pritet të hyjnë sot në “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Herë pas here pjesë  e shtëpisë më të famshme në vend “Big Brother Vip” bëhen pjesë personazhe të reja.

E njëjta gjë pritet të ndodhë edhe mbrëmjen e sotme gjatë spektaklit.

Këtë e ka zbuluar vetë Arbana nëpërmjet një postimi në Instastory ku është shprehur se dy hyrjet e reja do të jenë dy djem. Këtë e ka përforcuar edhe një nga gazetaret e cila ishte prezente duke u shprehur se do të hyjnë “dy super çuna”.

LEXO EDHE:  “Nuk është Arjan Konomi”/ Lori Hoxha zbulon opinonistët e Big Brother Vip

LEXO EDHE:  Fotinia dhe Olsi do ju djegin zemrën, ja çfarë i bashkoi të dy (Foto)Aludohet se një nga çunat që pritet të hyjë është një DJ shumë i njohur në Kosovë.

Kujtojmë se së fundmi në shtëpi kanë hyrë shtëpi tre vajza, Einxhel Shkira, Beatrix Ramosaj dhe Sara Berisha, si edhe aktori Igli Zarka.

Na mbetet vetëm të presim dhe të shohim sa do të ndryshojë atmosfera e shtëpisë me këto hyrje të reja./CNA.al

LEXO TE PLOTE