Connect with Us

“Lidhja” do të vazhdojë jashtë shtëpisë së Big Brother?/ Graniti-Fifit: Kemi për të kaluar shumë mirë ne të dy

Showbizz

“Lidhja” do të vazhdojë jashtë shtëpisë së Big Brother?/ Graniti-Fifit: Kemi për të kaluar shumë mirë ne të dy

Publikuar

-

cna lajme show

Këngëtarja Filloreta Raçi, tani nuk e fsheh më se ka nëj pëlqim shumë të madh për Granitin. Vetë këngëtarja i ka rrëfyer Granitit se e pëlqen.

Dyshja kanë diskutuar brenda shtëpisë për raportin e tyre jashtë shtëpisë së Big Brother Vip.

Graniti i thotë Fifit se së bashku do të kalojnë shumë mirë kur të dalin nga shtëpia e Big Brother.

LEXO EDHE:  E papritur, Arbana Osmani hyn në shtëpinë e “Big Brother Vip”/ Cili është qëllimi i moderatores

Nga ana tjetër, Fifi është shprehur se ende nuk ka mundur të “zbërthejë” tipin e Granitin./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Pozon e zhveshur pranë katedrales/ Arrestohet p*rnostarja ruse

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktorja e filmave për të rritur, Rita Fox është arrestuar nga autoritetet policore në Rusi pasi ka pozuar gjysmë e zhveshur me Katedralen e Kremlinit në sfond.

20 vjeçarja është dënuar për huliganizëm, pas zemërimit që ka shkaktuar tek njerëzit në rrjetet sociale për imazhet e postuara në llogaritë e saj sociale, ku shiheshin monumentet e famshme të Moskës.

LEXO EDHE:  Deklaroi publikisht se kishte tradhëtuar bashkëshorten/ Reagon vajza e Ilir Shaqirit

LEXO EDHE:  Arbana Osmani: Nuk kthehem më në Big BrotherAjo thoshte për ndjekësit e saj në Telegram: “Jam burgosur për 14 ditë. Më kanë dënuar për huliganizëm të rangut të vogël, sipas akuzës së shkruar”.

Por autoritetet ruse ende nuk kanë konfirmuar arrestimin e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E pret kur del nga tualeti/ Graniti tremb Semin, reagimi i saj nuk duhet humbur

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kjo ditë është kthyer në një aksion për banorët e shtëpisë. Në orët e para të mëngjesit, einxhel dhe Sabiani kanë kthyer përmbys shtëpinë dhe kanë fshehur sende të banorëve.Kjo në fakt është një lojë nga e cila do të varet buxheti I ajvës për banorët.

Të gjithë po dyshojnë tek njëri-tjetri për të zbuluar se kush janë personat që kanë realizuar të gjithë rrëmujën.

Por nuk kanë munguar dhe momente të tjera mes banorëve. Së fundi Graniti ka vënë një maskë të frikshme dhe ka trembur keq Semin.

LEXO EDHE:  Sheila flet pas eliminimit/ Nxjerr dy emrat pretendent që do të fitojnë Big Brother Vip

LEXO EDHE:  “Dua të dal jashtë se po të lëndoj ty”/ Fifi emocionon Granitin

Sapo ajo del nga tualeti, Graniti i afrohet me maskën në fytyrë dhe ajo mbetet e shtangur nga frika.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E papritur/ Alvisa përlotet, shantazhohet me video: Nëse nuk del nga programi do publikohen

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Alvisa Qarri, konkurrente e Përputhen, është përlotur sot gjatë puntatës së radhës pasi ka shpjeguar se është shantazhuar.

Konkurrentja shpjegon se ka disa video ku ajo është me Bashkimin dhe personi që i ka videot e shantazhon se nëse nuk del nga programi këto video do të publikohen.Pas këtij rrëfimi Alvisa është përlotur duke shprehur se nuk donte të vinte më në program pasi nuk po mundet ta përballojë këtë gjë.

LEXO EDHE:  Arbana Osmani: Nuk kthehem më në Big Brother

LEXO EDHE:  “Dua të dal jashtë se po të lëndoj ty”/ Fifi emocionon Granitin

Kanë qenë ditë shumë të vështira për mua. Më kanë ardh disa video ku unë kam qenë me Bashkimin dhe më kanë thënë se nëse ti nuk del nga programi do i publikojmë videot”, është shprehur Alvisa./ CNA.al

LEXO TE PLOTE