Connect with Us

“Jam zhgënjyer në dashuri”/ Banori i “Big Brother” habit me deklaratën e tij

Showbizz

“Jam zhgënjyer në dashuri”/ Banori i “Big Brother” habit me deklaratën e tij

Publikuar

-

cna lajm show

“Big Brother” ka vendosur që prova e radhës javore e banorëve të realizohet çift. Ata në mënyrë rastësore duhet të zgjidhnin një pyetje dhe t’i përgjigjeshin në mënyrë të sinqertë.

Një nga çiftet që u krijua ishte Paloma dhe Arditi. Pyetja që u zgjodh në këtë rast ishte rrëfimi i zhgënjimit më të madh që kanë kaluar në jetën e tyre.

Arditi dhe një përgjigje që nuk pritej. Si fillim ai përmendi botën e artit ku edhe vetë është pjesë dhe u shpreh se ishte zhgënjyer nga bashkëpuntorët e tij.

LEXO EDHE:  Danjeli-Fotinisë: Fama dhe 100 mln, për mua janë dashuria që kam për ty

’Në botën e artit jam zhgënjyer pafundësisht nga bashkëpunëtorë dhe nga producentë’’,- tha ai.

Gjithsesi ai nuk e la me kaq por vazhdoi duke thënë se ishte zhgënjyer jo vetëm në asprkt professional por edhe në atë personal.

’Edhe në dashuri jam zhgënjyer tepër… por me kalimin e kohës kam mësuar të vendos veten në plan të parë dhe jo partneren”, ka shtuar Arditi./CNA.al

cna lajm show

cna lajme show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Habit Antonela/ “Kam bërë xheloz njërin me Atdheun”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonela Berisha është një prej ish konkurrenteve më të përfolura të Përputhen. Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në Përputhen, Antonela është bërë pjesë e televizionit dhe ka qenë e ftuar në shumë emisione.

Së fundi në një intervistë me Antoneta Koçin, Antonela ka treguar se ka bërë xheloz njërin me Atdheun.

LEXO EDHE:  “Mbarova pas teje”/ Banori i “Big Brother” nuk i ndahet Fifit

LEXO EDHE:  Banorët dalin nga dhoma e dënimit/ Paloma dhe Monika nisin thashethemetKam bërë xheloz njërin me Atdheun. Nuk është i njohur. Isha në një ambient. Atdheu është tip si un, i thashë hajde se do bëj xheloz njërin. Doli rezultat. Atdheu është “partner krimi”, është shprehur Antonela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arbana Osmani zbulon surprizën/ Dy hyrje të reja në “Big Brother”, dy super çuna do të bëhen pjesë e realityshowt

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gara po bëhet edhe më e fortë në shtëpinë e Big Brother. Dy ditë më parë, pjesë e realityshowt më të ndjekur të momentit u bë aktori Igli Zaka.

Igli ka arritur të përshtatet menjëherë me banorët ku dhe ka diskutuar për tematika të ndryshme.

Pas Iglit moderatorja Arbana Osmani ka zbuluar surprizën e mbrëmjes së nesërme.

LEXO EDHE:  Danjeli-Fotinisë: Fama dhe 100 mln, për mua janë dashuria që kam për ty

LEXO EDHE:  “Mbarova pas teje”/ Banori i “Big Brother” nuk i ndahet FifitDy banorë të rinj pritet të bëhen pjesë e shtëpisë së Big Brother. Bëhet fjalë për dy meshkuj identiteti i të cilëve nuk është zbuluar ende, por sipas asaj që dëgjohet në video bëhet fjalë për dy super djem./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bëhuni gati për super hit/ Tayna dhe Ledri publikojnë sonte këngën e re

Publikuar

-

Nga

Pas bashkëpunimit në këngë “A je”, Tayna dhe Ledri do të rikthehen sërish me një bashkëpunim të ri.

Lajmin e ka bërë të ditur Tayna përmes një postimi në rrjetet sociale, ku ka zbuluar edhe titullin e këngës.

“Hala” është titulli i këngës së re të Taynës dhe Ledrit, e cila do të publikohet sonte rreth orës 20:00.

LEXO EDHE:  “Në mes të pandemisë, mijëra qytetarë të Laçit 1 muaj pa ujë të pijshëm!”

LEXO EDHE:  Basha takon protestuesit/ Fton qytetarët të bashkohen kundër RamësKujtojmë se kënga “A je” e dy reperëve ka më shumë se 40 milionë klikime në Youtube./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE