Connect with Us

“Gruaja ime u tregua inteligjente, ma fali tradhëtinë”/ Rrjeti “shpërthen” keq pas deklaratës së Ilirit

Showbizz

“Gruaja ime u tregua inteligjente, ma fali tradhëtinë”/ Rrjeti “shpërthen” keq pas deklaratës së Ilirit

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë provës javore të vendosur nga “Big Brother”,Ilir Shaqiri tregoi se disa vite më parë ka tradhëtuar bashkëshorten e tij.“Ishte një histori që nisi si një lojë. Ishte një balerinë që ma hoqi petllën thënë troç. Lozëm aq shumë sa u futa në një labirint. Gruas i thash se do të largohem nga shtëpia derisa të vendoset përfundimisht ç’do të bëjmë. Do humbisja gjithçka nga ajo gjë”, tregoi  Iliri per publikun.

Ndër të tjera ai u shpreh se bashkëshortja u tregua inteligjente dhe ja fali tradhëtinë. “Kam një grua të mrekullueshme… u tregua shumë inteligjente dhe më fali. Edhe vajza ime nuk kuptoi asgjë’, u shpreh Iliri.

LEXO EDHE:  Ambra hyn mes çiftit/Intriga dhe skena xhelozie për të pasur djalin më seksi të “BB”

Mirëpo kaq mjaftoi që rrjeti të shpërthente në komënte negative.

Si e bëri publike, dmth respekti për gruan 0 që në mementin që e tradhëtoi dhe sot që e tregon, për atë mos të flisje dhe për fëmijët turp …ca vlerash po transmetoni, falni tradhetinë”, shprehet njeri prej komentuesve.

Kush do ja përkthejë gruas tani këtë apo do e ketë fal thuaj se të jashtëm”, vazhdon një tjetër./CNA.al

cna lajm show

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Kam një sekret që nuk do ta tregoj kurrë”/ Për çfarë e ka fjalën Semi?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Semi Jaupaj dhe Fifi Raçi tashmë kanë rregulluar marrëdhënien e tyre dhe kanë nisur të rrinë më shumë me njëra-tjetrën.

Së fundi Semi i ka rrëfyer Fifit se mban një sekret që nuk do ta tregojë kurrë. Fifi nga ana tjetër është munduar të zbulojë për çfarë bëhet fjalë, por Semi ka preferuar të mos ndajë asgjë.

Kujtojmë se Semi dhe Fifi, gjatë live showt sqaruan gjithçka kishte ndodhur mes tyre jashtë shtëpisë së Big Brother. Semi e falenderoi për të gjitha gjërat që ka bërë për të jashtë shtëpisë, kur ajo ka qenë në momentet e saj më të vështira./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Nisën xhelozitë e para në “Big Brother”/ Çfarë po ndodh mes Palomës dhe Fifit?

LEXO EDHE:  “Donte të prishte imazhin tim”/ Banorja e “Big Brother” zbulon kolegun që e xhelozonte që prej fillimit 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Provokuese dhe shumë joshëse/ Fotot e modeles së njohur do t’iu lënë pa mend

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Tiffany Keller është një nga modelet më joshëse dhe provokuese të momentit. Keller ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku ndan dhe fotot e saj.

Më së shumti Keller preferon të pozojë me bikini duke treguar edhe format e saj perfekte. Keller ka punuar me firma të njohura të veshjeve po ashtu edhe të rrobave të banjos.

LEXO EDHE:  Merr fund dilema/ Zbulohet prezantuesja e “Big Brother VIP”

LEXO EDHE:  Merr fund dilema/ Zbulohet prezantuesja e “Big Brother VIP”Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi dhe provokuese të Tiffany Keller./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani në një lidhje dashurie?/ Publikon foton me vajzën misterioze

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ish konkurrenti i Përputhen dhe këngëtari Mevlan Shaba është një nga personazhet më të komentuar në mediat rozë përsa i përket jetës së tij private.

Shpesh është aluduar për lidhjet e tij të dashurisë me ish konkurrente të Pëpruthen, si Antonela apo Aristela, por gjithnjë është mohuar nga vetë këngëtari.

Së fundi, Mevlan Shaba ka ngritur sërish dyshime përsa i përket statusit të tij. Ai ka publikuar në rrjetet sociale, një foto ku shihet pranë një vajze misterioze, identitetin dhe imazhin e të cilës, Mevlani ka vendosur të mos e tregojë.

LEXO EDHE:  Merr fund dilema/ Zbulohet prezantuesja e “Big Brother VIP”

LEXO EDHE:  Edhe këtë nuk e prisnim/ Banori i “Big Brother” del nga vetja, shfrenon gojënMevlani dhe vajza në foto shihen duke formuar me duar zemrën në perëndim të diellit.

Ish konkurrenti ka vendosur të mos zbulojë asgjë më shumë rreth kësaj, duke lënë në kuriozitet fansat e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE