Connect with Us

FOTO-Ndër konkurentët më të pëlqyer të “Përputhen”/Bruno në shoqërinë e këngëtares së njohur

Showbizz

FOTO-Ndër konkurentët më të pëlqyer të “Përputhen”/Bruno në shoqërinë e këngëtares së njohur

Publikuar

-

/
cna lajm show

Një nga personazhet me të komentuar të momentit është konkurenti i “Përputhen”, Bruno. Ai ra në sy menjëherë jo vetëm për faktin se është shumë tërheqës por edhe nga tipi i tij shumë i shkathët dhe i artikuluar që e merr direkt situatën nën kontroll.

U vu re gjithashtu që edhe vajzat brenda emisionit kanë pëlqim ndaj tij dhe nuk ngurojnë ta ftojnë në takime, madje ai është edhe djali që ka bërë më së shumti takime që nga java e parë.

LEXO EDHE:  “Degjenerimi ka kaluar kufijtë”/ Elgit Doda i bën thirrje kryeministrit

Bruno së fundmi ka treguar me anën e një fotografie se është krahë këngëtares së famshme Kida me të cilen duket shumë i afërt. Megjithëse ende nuk mund të themi se cili është raporti mes tyre.

cna lajm show

Kujtojmë se Bruno ka pranuar edhe më pare se është model dhe pjesëmarrës në videoklipe të ndryshme. Mbase kjo është edhe arsyeja pse ai gjendet krahë këngëtares bukuroshe Kida./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Festivali i Këngës/ Cilët janë 5 prezantuesit që do të drejtojnë 3 netët e mëdha

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Festivali i Këngës është një nga kompeticionet më të rëndësishme muzikore shqiptare. Prej ditësh ka nisur puna për sjelljen para publikut shqiptar të edicionit të 60-të të Festivalit të Këngës, ku disa prej emrave më të njohur të muzikës shqiptare kanë sjellë këngët e tyre konkuruese.

Tre netët e mëdha të këtij festivali do të jenë në datat 27,28 dhe 29 dhjetor dhe do të mbahen në Pallatin e Kongreseve.

Këtë vit drejtimi i Festivalit i është besuar 5 emrave më të njohur të ekraneve, si Ardit Gjebrea, Xhemi Shehu, Isli Islami, Kelvi Kadilli dhe Jonida Maliqit.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, producenti Ardit Gjebrea shkruan se më shumë se prezantues do të jetë dëshmitar i një historie të cilën do ta përshkojë me disa nga emrat më të spikatur, gdhendur në kujtesën dhe dashurinë e publikut.

Ky është viti i 60të për Festivalin e Këngës në Rtsh.  Unë do të jem prezantues i ftuar në natën e dytë dhe do jem në skenë me: @xhemishehu_ @jonidamaliqi @isli_islami @kelvikadilli të cilët do të prezantojnë të 3 netët e Festivalit.

Më shumë se prezantues, do të jem dëshmitar i një historie të cilën do ta përshkojmë me disa nga emrat më të spikatur, gdhendur në kujtesën dhe dashurinë e publikut.LEXO EDHE:  Foto-Pas ndarjes nga Bearti/ Tea kapet mat në krahet e një djali tjetër

LEXO EDHE:  VIDEO-Më seksi se kurrë/ Ledjana nuk përmbahet më, “thyen” rrjetin me gjoksin bombastik

Unë vetë, raportin me Festivalin e kam jetuar në 3 dimensione:

Kantautor: “Jon” “I thuaj Jo” “Eja”

Kompozitor: Irma Libohova dhe Frederik Ndoci, Rovena Dilo, Mariza Ikonomi, Ëest Side Family si dhe me Juliana Pasha deri në Eurovizion 2010.

Prezantues në 1996 dhe pasfestival 1997

Ishte viti i 30të kur këndova Këngën “Jon” – një këngë e cila ndau në mes dy epoka dhe ndan mes edhe historinë e 60 viteve. Dhe unë do jem në mes të Festivalit, në natën e dytë!

Rikthehem me shumë dëshirë për të përcjellë dashuri, nostalgji dhe muzikën që na ka shoqëruar gjithë jetën”, shkruan Gjebrea./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sara e revoltuar: Nuk kuptoj pse nominojnë Beniadën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Banorët e shtëpisë së Big Brother Vip kanë diskutuar për nominimet. Shpesh herë krijohen debate brenda shtëpisë pikërisht për këtë pjesë.

Gjatë një bisede, Sara është shprehur e revoltuar se nuk e kupton arsyen pse nominohet Beniada, pasi është një nga konkurrentet që nuk ka patur përplasje me askënd.

Mirë Einxhel e kuptoj se ka debate port ë Beni se kuptoj. Se Einxhel ka patur përplasje me Ilrin, me Monikën po , me Sabianin po, me Arjolën po”, ka thënë Sara.

Ndërkohë nga ana tjetër duket se këtë mendim e ka dhe Beniada, e cila shprehet se ajo kurrë nuk bën thashetheme për banorët apo të bëjë llogari për nominimet.

 View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Ndërkohë kujtojmë se sonte në nominim janë Einxhel dhe Meridiani. Gjithashtu gjatë spektaklit pritet të ketë surpriza.

Në media po qarkullon lajmi se Romeo Veshaj do të futet sonte në Big Brother ku do të shkëmbehet me vëllain e tij Donaldin./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Habit Sindi Loci/ Martesa në planet e saj

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas daljes nga programi Përputhen, Sindi Loci zbuloi se ishte në një lidhje dhe se djali që i kishte rrëmbyer zemrën ishte një djalë nga Kosova. Ndonëse flet rrallë për partnerin e saj duket se lidhja është shumë serioze, aq sa ish konkurrentja e Përputhen ka menduar edhe për martesën.

Këtë ajo e ka zbuluar gjatë një bisede me ndjekësit në rrjetet sociale, ku një prej tyre e pyet nëse od të ishte martuar me një djalë nga Kosova.

LEXO EDHE:  “Do filloj edhe unë një histori dashurie”/ Monika ironizon banorët çift

LEXO EDHE:  “Ekonomia merret parasysh nëse ke dashnor jo partner jete”/ Debat i fortë mes Shqipes dhe Gracianos

“A ishe martua me një djalë nga Kosova?”, ishte pyetja e ndjekësit.Ndërsa ajo përgjigjet: Kështu janë planet.

Sindi nuk ka kaluar pa komentuar edhe trekëndëshin e dashurisë Bora-Donald-Beatrix duke thënë se nuk jemi askush për të gjykuar dhe nuk duhet të sulmojmë askënd, pasi secili ka të drejtë të bëjë me jetën e tij çfarë të dojë./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE